Na parkiecie raciborskiej hali Rafako, gdzie rozegrany został półfinałowy turniej rozgrywek InterHall o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej, najlepsze okazały się drużyny z Podokręgu Zabrze.

Pierwszy dzień Młodzieżowych Mistrzostw Polski U15 w futsalu nie ułożył się po myśli zawodników ze śląskich drużyn. W Górznie tylko jeden z czterech zespołów reprezentujących Śląski Związek Piłki Nożnej sięgnął po zwycięstwo.

Turniej w Wilkowicach rozpoczął półfinałową rywalizację w rozgrywkach InterHall o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

środa, 20 styczeń 2021 08:20

Nabór na kurs trenerek

Komisja ds. Licencji Trenerskich informuje, że po raz kolejny Polski Związek Piłki Nożnej rozpoczął nabór na kurs trenerski, dedykowany dla przyszłych trenerek.

W 2021 rok Śląski Związek Piłki Nożnej wchodzi podpisując umowę sponsorką z firmą Tomadex, będącą właścicielem oraz producentem marki odzieży sportowej KEEZA.

KS Spójnia 2020 to klub rodzinny dosłownie i w przenośni. Nie może być jednak inaczej skoro prezesem jest żona, trenerem mąż, a na boisku występuje córka.

W związku z pytaniami dotyczącymi rozgrywek 2 ligi futsalu grupy śląsko-opolskiej Komisja Futsalu i Piłki Plażowej Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z wprowadzonym obostrzeniami przez Premiera RP oraz ogłoszoną kwarantanną narodową rozgrywki zostają zawieszone do 31 stycznia.

Znamy już wszystkich półfinalistów rozgrywek InterHall o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Strona 1 z 321