Licencje Trenerskie

AKTUALIZACJA. KOMUNIKAT KOMISJI LICENCJI Trenerskich ŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W KATOWICACH.

19/08/2017 07:12

Komisja Licencyjna Śląskiego Związku Piłki Nożnej przedstawia listę licencji trenerskich do odbioru w siedzibie Śląskiego ZPN.


LISTA TRENERÓW LICENCJONOWANYCH W RAMACH KOMISJI LICENCJI TRENERSKICH ŚL.ZPN Z DNIA 22.02.2017 r.

Adamczyk

Rafał

Adamczyk

Mariusz

Bartecki

Dawid

Basik

Paweł

Bednarczyk

Tadeusz

Bereziuk

Piotr

Białoń

Mirosław

Błędowski

Krzysztof

Bogacki

Piotr

Bogdał

Seweryn

Borowiec

Bartosz

Boryga

Mateusz

Brysz

Robert

Bugajski

Tomasz

Bydlińska

Urszula

Bywalec

Arkadiusz

Chojka

Damian

Ciasto

Krzysztof

Ciemięga

Tomasz

Czyż

Michał

Dobosiewicz

Rafał

Domagalski

Łukasz

Dziewulski

Marcin

Fijak

Tomasz

Flejszman

Daniel

Glenc

Wojciech

Gołąb

Damian

Grabowski

Marcin

Greń

Przemysław

Grosman

Konrad

Gruszkiewicz

Kamil

Janowiec

Wojciech

Kachel

Roland

Kasprzak

Piotr

Klimek

Sebastian

Knap

Sławomir

Knapik

Tomasz

Koch

Karolina

Kołodziej

Marek

Konieczny

Adrian

Koralik

Filip

Kośmider

Przemysław

Kot

Damian

Krawiec

Paweł

Kubica

Jakub

Kucek

Paweł

Kurzeja

Michał

Kwiatkowski

Paweł

Loska

Roman

Łysik

Robert

Łyżwa

Mateusz

Mazurek

Marek

Michalski

Andrzej

Morgała

Szymon

Musiał

Bartłomiej

Nagłowski

Władysław

Nowak

Marcin

Nowek

Piotr

Ochman

Karol

Olszar

Adam

Osmałek

Ryszard

Panońko

Marcin

Pawliczak

Michał

Pawlik

Michał

Pilar

Tomasz

Pinior

Tadeusz

Piworowicz

Łukasz

Powiecko

Marek

Pszonak

Tomasz

Rak

Łukasz

Rutkowski

Maciej

Siut

Janusz

Skolarz

Maciej

Skrzyński

Marcin

Skuła

Artur

Ślęzak

Krzysztof

Słotoś

Bożena

Soch

Krzysztof

Stachowicz

Izaak

Starosta

Robert

Stranc

Tomasz

Strójwąs

Robert

Szczurek

Krzysztof

Szejka

Leszek

Szlachta

Grzegorz

Szleszyński

Krystian

Szweda

Klaudiusz

Szymański

Łukasz

Szymura

Józef

Tabak

Jarosław

Taradejna

Grzegorz

Tomaszewski

Robert

Tomzik

Adrian

Wolny

Dariusz

Woźnica

Mateusz

Wybański

Piotr

Zakaszewski

Artur

Zużałek

Tomasz

Żyłka

Michał

 

LISTA TRENERÓW LICENCJONOWANYCH W RAMACH KOMISJI 2/2017 LICENCJI TRENERSKICH ŚL. ZPN Z DNIA 30.03.2017 r.

 

Adamczyk

Ireneusz

Bałuch

Mateusz

Bednarz

Michał

Bernat

Ireneusz

Błoch

Radosław

Budzich

Jakub

Całus

Krzysztof

Cioch

Adrian

Cygan

Arkadiusz

Donek

Marcin

Fira

Benedykt

Homel

Mariusz

Jamróz

Piotr

Janużyk

Marcin

Jarzębski

Tomasz

Jarzyn

Artur

Kopacz

Adrian

Kowalczyk

Roland

Kożdoń

Tomasz

Kraska

Damian

Kubicki

Dawid

Kucharzewski

Piotr

Kurzydło

Wojciech

Kuśka

Adam

Łąckiewicz-Oślizło

Angelina

Lebuda

Paweł

Lelonek

Grzegorz

Maciążka

Mateusz

Mazur

Mateusz

Myga

Tomasz

Ogryzek

Kamil

Pawłowoski

Andrzej

Piechaczek

Marian

Pluta

Damian

Polak

Piotr

Porada

Łukasz

Pudalik

Marcin

Rakowski

Łukasz

Rok

Remigiusz

Rucki

Dariusz

Sodzawiczny

Grzegorz

Spiolek

Arkadiusz

Świerczyna

Marek

Świtała

Adrian

Szczęsny

Stanisław

Szip

Mateusz

Sznabel

Łukasz

Szybielok

Krzysztof

Szymański

Łukasz

Taraszkowski

Patryk

Wajs

Mateusz

Wieczorek

Tomasz

Wolański

Marek

Wróbel

Tomasz

Zarzycki

Jakub

Ziółkowski

Damian

LISTA TRENERÓW LICENCJONOWANYCH W RAMACH KOMISJI 3/2017 LICENCJI TRENERSKICH ŚL. ZPN

Adamczuk

Łukasz

Adamski

Sławomir

Adamski

Sławomir

Bednarek

Krzysztof

Bednarz

Marcin

Borówka

Bartłomiej

Bryś

Jarosław

Daniszewski

Łukasz

Dewucki

Piotr

Dyrbuś

Marek

Folwarczny

Grzegorz

Ganda

Jarosław

Gazda

Michał

Głogowski

Tomasz

Goły

Bogusław

Grabiniok

Wojciech

Grabowski

Marek

Grzywacz

Patryk

Hanus

Bartłomiej

Haponiuk

Robert

Jacek

Marek

Jasiok

Paweł

Jędrzejczak

Karol

Jeleń

Antoni

Kania

Jakub

Kręblewski

Michał

Kręciwilk

Robert

Kudlak

Mirosław

Lipiński

Aleksander

Łoziński

Aleksander

Lubiatowski

Krzysztof

Łukawski

Maciej

Machej

Grzegorz

Maciejewski

Radosław

Mańka

Leszek

Marzec

Jacek

Mateja

Marcin

Matuszek

Zbigniew

Michalczewski

Marcin

Mika

Marta

Molek

Łukasz

Moritz

Kamil

Nędza

Bartłomiej

Niedźwiedź

Jarosław

Niewolik

Karol

Nowak

Rafał

Nowak

Michał

Orzeszek

Krzysztof

Osmalak

Łukasz

Pająk

Kamil

Pasternak

Tomasz

Piksa

Bartosz

Piotrowicz

Michał

Piwowarczyk

Aleksandra

Pluszczyk

Eugeniusz

Pluta

Maciej

Polczyk

Krzysztof

Przeworski

Karol

Racki

Edward

Roszak

Radosław

Sadziak

Przemyslaw

Sanetra

Piotr

Sędzielewski

Mariusz

Sroka

Daniel

Staniek

Paweł

Synowiec

Lechosław

Szczerba

Przemek

Szymański

Zbigniew

Szymusik

Dawid

Teresiak

Józef

Zniszczoł

Karol

Zygmont

Radosław

Licencje są do odbioru w siedzibie Śląskiego ZPN w Katowicach ul. Francuska 32, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 15.00.

Przy odbiorze prosimy przedłożyć dowód dokonania opłaty za licencję.