Śląski ZPN

Transmisja meczu CKS Czeladź – Czarni Sosnowiec na antenie Silesia24.pl

19/11/2020 08:38

Partner medialny Śląskiego Związku Piłki Nożnej Siesia24.pl przeprowadzi bezpośrednią transmisję z sobotniego meczu CKS Czeladź – KS Czarni Sosnowiec Sp. z o.o.


Mecz na szczycie klasy A Podokręgu Sosnowiec rozpocznie się o godzinie 13.00, a kibice, którzy nie mogą usiąść na trybunach, będą mieli okazję śledzić przebieg spotkania na ekranie.

Obydwie drużyny – jako jedyne w tym sezonie w swoich rozgrywkach – nie zaznały jeszcze goryczy porażki. Czeladzianie w 14 meczach zanotowali 13 zwycięstw i 1 remis, a sosnowiczanie w 13 potyczkach 10 razy wygrali i 3 razy podzielili się punktami.

Prowadzący gospodarzy Adam Bała, który w ekstraklasie rozegrał 185 spotkań, ma w swoich szeregach między innymi grającego trenera i najlepszego strzelca Mariusza Muszalika, mającego w swoim dorobku aż 311 występów w najwyższej klasie rozgrywkowej. Czy doświadczenie i ekstraklasowe obycie weźmie górę w konfrontacji z zespołem Sławomira Chodora, grającym jeszcze niedawno w... CKS? Będzie się można przekonać oglądając transmisję TUTAJ.