Śląski ZPN

Zagraj w sobotę na Stadionie Śląskim!

31/07/2018 17:30

Zaplanowany na sobotę Rodzinny Piknik na Śląskim jest przede wszystkim Świętem Piłkarza, czyli każdego kto lubi biegać po boisku. Ale tym razem może wybiec na murawę legendarnego "Kotła czarownic".


Stadion Śląski, na którym swoje niezapomniane mecze grała reprezentacja Polski i śląskie kluby rywalizujące w europejskich pucharach oraz meczach ligowych, 4 sierpnia o godzinie 13.00 otwiera swoje bramy dla wszystkich miłośników piłki nożnej.

Rozgrzewkę będzie można zrobić w "Sportowym miasteczku". Wchodząc bramą numer 4 traficie na atrakcje z dmuchańcami i zabawami dla dzieci oraz namiotem, w którym można rywalizować w grze FIFA 2018.

Natomiast o godzinie 14.00 rozpocznie się Talentiada, czyli rozgrywki drużyn rodzinnych pod hasłem "Mama, tata i ja" (dla rodzin trzy, cztero i pięcioosobowych) oraz rywalizacja dla dzieci do lat 15 w "Piłkarskim miasteczku".

Żeby wystartować, zgodnie z obowiązującym prawem, trzeba wypełnić formularze, do których można wejść TUTAJ

Nie zabraknie także okazji do spotkań z legendarnymi zawodnikami, którzy na Stadionie Śląskim zapisywali najpiękniejsze karty historii polskiej piłki nożnej ze Stanisławem Oślizło i Antonim Piechniczkiem na czele. Będzie ich można spotkać od godziny 15.00 w "Namiocie mistrza".

A wszystko to za darmo, ponieważ wstęp na stadion jest wolny tak samo jak dostęp do wszystkich atrakcji, których podsumowaniem będą koncerty zespołów muzycznych, trwające do godziny 20.00. Jest to możliwe między innymi dzięki objęciu naszej imprezy patronatem przez Miasto Gliwice, które współfinansuje Rodzinny Piknik na Śląskim,

Każdy znajdzie więc na pewno coś dla siebie.