Śląski ZPN

6048 biletów rozeszło się w pierwszym dniu sprzedaży

12/03/2018 20:22

Zainteresowanie meczem reprezentacji Polski do lat 20, która 22 marca o godzinie 18.00 zmierzy się na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej z Anglią, przerosło oczekiwania. Świadczy o tym liczba biletów sprzedanych w pierwszym dniu.


- Przed sklepem TS Podbeskidzie w Gemini Park ustawiały się kolejki, a sprzedaż internetowa też szła pełną parą – mówi Tomasz Mikołajko, prezes TS Podbeskidzie, które prowadzi sprzedaż biletów na mecz młodzieżówek Polski i Anglii. - Dlatego też przesunęliśmy rozpoczęcie zaplanowanej na 19 marca sprzedaży biletów w kasach. Otworzymy je we wtorek o godzinie 10.00 i czynne będą do 18.00.

W związku z tak dużym zainteresowaniem organizatorzy biorą pod uwagę możliwość „powiększenia” pojemności trybun przez wprowadzanie do sprzedaży biletów na miejsca tak zwanego sektora buforowego.

- Na wniosek Śląskiego Związku Piłki Nożnej oraz TS Podbeskidzie Polski Związek Piłki Nożnej wyraził zgodę na powiększenie zaplanowanej do sprzedaży puli biletów o 3 tysiące – informuje dyrektor meczu U20 Polska – Anglia Jarosław Bryś. - Ustne ustalenia dotyczące kwestii formalnych dopuszczenia dodatkowego sektora też już mamy za sobą i niebawem powinny zostać dopięte szczegóły. Mam nadzieję, że trybuny bielskiego 15-tysięcznika wypełnią się kibicami, którzy swoim dopingiem pomogą reprezentacji Dariusza Gęsiora w rywalizacji z czołową drużyną świata w tej kategorii wiekowej. Liczę, że to będzie piłkarskie święto.