Klasa okręgowa "ZINA Skoczów-Żywiec" Grupa 6

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 WSS Wisła 0 0 0 0 0 0:0
2 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0 0 0 0 0 0:0
3 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0 0 0 0 0 0:0
4 TS 1909 PIAST CIESZYN 0 0 0 0 0 0:0
5 RKS CUKROWNIK CHYBIE 0 0 0 0 0 0:0
6 LKS WISŁA STRUMIEŃ 0 0 0 0 0 0:0
7 LKS TEMPO PUŃCÓW 0 0 0 0 0 0:0
8 LKS SOŁA RAJCZA 0 0 0 0 0 0:0
9 LKS PODHALANKA MILÓWKA 0 0 0 0 0 0:0
10 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 0 0 0 0 0 0:0
11 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 0 0 0 0 0 0:0
12 LKS GOLESZÓW 0 0 0 0 0 0:0
13 LKS BORY PIETRZYKOWICE 0 0 0 0 0 0:0
14 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0 0 0 0 0 0:0
15 LKS 99 PRUCHNA 0 0 0 0 0 0:0
16 KKS ZEBRZYDOWICE 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2019-08-03/16:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2019-08-03/16:00 LKS GOLESZÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-08-03/17:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-08-03/17:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2019-08-03/17:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - KKS ZEBRZYDOWICE -:-
2019-08-03/17:00 WSS Wisła - LKS 99 PRUCHNA -:-
2019-08-04/14:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-08-04/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
Kolejka nr 2
2019-08-10/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS 99 PRUCHNA -:-
2019-08-10/17:00 KKS ZEBRZYDOWICE - WSS Wisła -:-
2019-08-10/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA -:-
2019-08-10/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
2019-08-10/17:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
2019-08-10/17:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - LKS GOLESZÓW -:-
2019-08-10/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2019-08-11/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
Kolejka nr 3
2019-08-17/16:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2019-08-17/16:00 LKS GOLESZÓW - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-08-17/17:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2019-08-17/17:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-08-17/17:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-08-17/17:00 WSS Wisła - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2019-08-18/14:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2019-08-18/16:00 LKS 99 PRUCHNA - KKS ZEBRZYDOWICE -:-
Kolejka nr 4
2019-08-24/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - KKS ZEBRZYDOWICE -:-
2019-08-24/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS 99 PRUCHNA -:-
2019-08-24/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - WSS Wisła -:-
2019-08-24/17:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA -:-
2019-08-24/17:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
2019-08-24/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
2019-08-24/17:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2019-08-25/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS GOLESZÓW -:-
Kolejka nr 5
2019-08-31/16:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2019-08-31/16:00 LKS GOLESZÓW - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2019-08-31/17:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-08-31/17:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2019-08-31/17:00 WSS Wisła - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-08-31/17:00 KKS ZEBRZYDOWICE - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2019-09-01/14:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2019-09-01/16:00 LKS 99 PRUCHNA - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
Kolejka nr 6
2019-09-07/16:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2019-09-07/16:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - KKS ZEBRZYDOWICE -:-
2019-09-07/16:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS 99 PRUCHNA -:-
2019-09-07/16:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - WSS Wisła -:-
2019-09-07/16:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA -:-
2019-09-07/16:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
2019-09-07/16:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS GOLESZÓW -:-
2019-09-08/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
Kolejka nr 7
2019-09-14/16:00 LKS GOLESZÓW - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2019-09-14/16:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2019-09-14/16:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2019-09-14/16:00 WSS Wisła - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-09-14/16:00 KKS ZEBRZYDOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-09-14/16:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-09-15/14:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2019-09-15/16:00 LKS 99 PRUCHNA - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
Kolejka nr 8
2019-09-21/16:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-09-21/16:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2019-09-21/16:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - KKS ZEBRZYDOWICE -:-
2019-09-21/16:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS 99 PRUCHNA -:-
2019-09-21/16:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA -:-
2019-09-21/16:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
2019-09-21/16:00 LKS GOLESZÓW - LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
2019-09-22/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - WSS Wisła -:-
Kolejka nr 9
2019-09-28/16:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS GOLESZÓW -:-
2019-09-28/16:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2019-09-28/16:00 WSS Wisła - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2019-09-28/16:00 KKS ZEBRZYDOWICE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-09-28/16:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2019-09-28/16:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-09-29/14:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2019-09-29/16:00 LKS 99 PRUCHNA - LKS SOŁA RAJCZA -:-
Kolejka nr 10
2019-10-05/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-10-05/15:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-10-05/15:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2019-10-05/15:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS 99 PRUCHNA -:-
2019-10-05/15:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - WSS Wisła -:-
2019-10-05/15:00 LKS GOLESZÓW - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA -:-
2019-10-06/14:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
2019-10-06/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - KKS ZEBRZYDOWICE -:-
Kolejka nr 11
2019-10-12/15:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2019-10-12/15:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
2019-10-12/15:00 WSS Wisła - LKS GOLESZÓW -:-
2019-10-12/15:00 KKS ZEBRZYDOWICE - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2019-10-12/15:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2019-10-12/15:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-10-12/15:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2019-10-13/15:00 LKS 99 PRUCHNA - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
Kolejka nr 12
2019-10-19/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2019-10-19/15:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-10-19/15:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2019-10-19/15:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - KKS ZEBRZYDOWICE -:-
2019-10-19/15:00 LKS GOLESZÓW - LKS 99 PRUCHNA -:-
2019-10-19/15:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA -:-
2019-10-20/14:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - WSS Wisła -:-
2019-10-20/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
Kolejka nr 13
2019-10-26/15:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2019-10-26/15:00 WSS Wisła - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
2019-10-26/15:00 KKS ZEBRZYDOWICE - LKS GOLESZÓW -:-
2019-10-26/15:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2019-10-26/15:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2019-10-26/15:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2019-10-26/15:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-10-27/14:00 LKS 99 PRUCHNA - LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
Kolejka nr 14
2019-11-02/14:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-11-02/14:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-11-02/14:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-11-02/14:00 LKS GOLESZÓW - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2019-11-02/14:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS 99 PRUCHNA -:-
2019-11-02/14:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - WSS Wisła -:-
2019-11-03/14:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2019-11-03/14:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - KKS ZEBRZYDOWICE -:-
Kolejka nr 15
2019-11-09/14:00 WSS Wisła - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2019-11-09/14:00 KKS ZEBRZYDOWICE - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
2019-11-09/14:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
2019-11-09/14:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS GOLESZÓW -:-
2019-11-09/14:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2019-11-09/14:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2019-11-09/14:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2019-11-10/14:00 LKS 99 PRUCHNA - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA -:-