Klasa okręgowa "ZINA" Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS RYMER RYBNIK 15 40 13 1 1 48:12
2 GKS PIAST II GLIWICE S.A. 15 38 12 2 1 56:14
3 LKS UNIA KSIĄŻENICE 15 37 12 1 2 50:17
4 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 15 29 8 5 2 46:26
5 MKS CZERWIONKA 15 25 7 4 4 38:31
6 KS SOŚNICA GLIWICE 15 24 7 3 5 30:26
7 KS ROW II 1964 RYBNIK 15 22 7 1 7 37:27
8 LKS ZAMECZEK CZERNICA 15 20 5 5 5 23:21
9 KS 94 RACHOWICE 15 18 5 3 7 19:26
10 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 15 18 6 0 9 33:29
11 LKS ORZEŁ MOKRE 15 18 5 3 7 29:41
12 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 15 17 5 2 8 22:30
13 ŚKS NAPRZÓD LIPINY 15 15 4 3 8 15:45
14 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 15 8 2 2 11 19:58
15 MKSR CZARNI PYSKOWICE 15 7 2 1 12 14:53
16 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 15 5 1 2 12 12:35
Kolejka nr 15
2018-11-10/13:30 KS 94 RACHOWICE - MKS CZERWIONKA 1:6
2018-11-10/13:30 KS RYMER RYBNIK - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 5:0
2018-11-10/13:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - ŚKS NAPRZÓD LIPINY 0:0
2018-11-10/13:30 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS ZAMECZEK CZERNICA 2:1
2018-11-10/13:30 MKSR CZARNI PYSKOWICE - LKS ORZEŁ MOKRE 2:3
2018-11-11/11:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 1:0
2018-11-11/12:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - LKS UNIA KSIĄŻENICE 3:1
2018-11-11/14:00 KS SOŚNICA GLIWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:0
Kolejka nr 15
2018-11-10/13:30 KS 94 RACHOWICE - MKS CZERWIONKA 1:6
2018-11-10/13:30 KS RYMER RYBNIK - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 5:0
2018-11-10/13:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - ŚKS NAPRZÓD LIPINY 0:0
2018-11-10/13:30 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS ZAMECZEK CZERNICA 2:1
2018-11-10/13:30 MKSR CZARNI PYSKOWICE - LKS ORZEŁ MOKRE 2:3
2018-11-11/11:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 1:0
2018-11-11/12:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - LKS UNIA KSIĄŻENICE 3:1
2018-11-11/14:00 KS SOŚNICA GLIWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:0
Kolejka nr 14
2018-11-03/10:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - KS ROW II 1964 RYBNIK 1:2
2018-11-03/14:00 MKS CZERWIONKA - GKS PIAST II GLIWICE S.A. 1:5
2018-11-03/14:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2:4
2018-11-03/14:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - KS SOŚNICA GLIWICE 1:1
2018-11-03/14:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2:1
2018-11-03/14:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS 94 RACHOWICE 1:2
2018-11-04/14:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - MKSR CZARNI PYSKOWICE 5:0
2018-11-04/14:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - KS RYMER RYBNIK 0:3
Kolejka nr 13
2018-10-27/14:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - MKS CZERWIONKA 2:3
2018-10-27/14:00 KS 94 RACHOWICE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 0:0
2018-10-27/14:00 KS RYMER RYBNIK - ŚKS NAPRZÓD LIPINY 6:1
2018-10-27/14:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS ZAMECZEK CZERNICA 0:2
2018-10-27/14:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS SOŚNICA GLIWICE 0:3
2018-10-27/14:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS UNIA KSIĄŻENICE 1:1
2018-10-27/14:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - GKS PIAST II GLIWICE S.A. 0:8
2018-10-28/11:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 6:2
Kolejka nr 12
2018-10-20/15:00 MKS CZERWIONKA - MKSR CZARNI PYSKOWICE 7:0
2018-10-20/15:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 5:1
2018-10-20/15:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2:1
2018-10-20/15:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - KS ROW II 1964 RYBNIK 4:1
2018-10-20/15:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS RYMER RYBNIK 0:8
2018-10-20/15:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - KS 94 RACHOWICE 2:1
2018-10-21/15:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS SOŚNICA GLIWICE 3:1
2018-10-21/15:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 3:1
Kolejka nr 11
2018-10-13/15:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - ŚKS NAPRZÓD LIPINY 4:0
2018-10-13/15:00 KS 94 RACHOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 1:0
2018-10-13/15:00 KS RYMER RYBNIK - LKS ZAMECZEK CZERNICA 2:1
2018-10-13/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS UNIA KSIĄŻENICE 2:3
2018-10-13/15:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - MKSR CZARNI PYSKOWICE 4:0
2018-10-14/11:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS ORZEŁ MOKRE 8:1
2018-10-14/15:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - MKS CZERWIONKA 1:4
2018-11-17/13:00 KS SOŚNICA GLIWICE - GKS PIAST II GLIWICE S.A. 1:3
Kolejka nr 10
2018-10-06/15:00 MKS CZERWIONKA - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1:1
2018-10-06/15:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - KS SOŚNICA GLIWICE 1:2
2018-10-06/15:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS ROW II 1964 RYBNIK 3:0
2018-10-06/15:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS RYMER RYBNIK 0:3
2018-10-06/15:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - KS 94 RACHOWICE 1:0
2018-10-06/15:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 0:5
2018-10-06/15:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2:0
2018-10-06/16:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 6:0
Kolejka nr 9
2018-09-29/16:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - MKS CZERWIONKA 1:1
2018-09-29/16:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS ZAMECZEK CZERNICA 0:1
2018-09-29/16:00 KS 94 RACHOWICE - LKS ORZEŁ MOKRE 1:1
2018-09-29/16:00 KS RYMER RYBNIK - LKS UNIA KSIĄŻENICE 3:2
2018-09-29/16:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - MKSR CZARNI PYSKOWICE 5:1
2018-09-30/16:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 5:0
2018-09-30/16:00 KS SOŚNICA GLIWICE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 4:4
2018-10-03/15:30 KS ROW II 1964 RYBNIK - GKS PIAST II GLIWICE S.A. 3:0
Kolejka nr 8
2018-09-22/16:00 MKS CZERWIONKA - KS SOŚNICA GLIWICE 1:4
2018-09-22/16:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 0:0
2018-09-22/16:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK 4:1
2018-09-22/16:00 LKS ORZEŁ MOKRE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2:5
2018-09-22/16:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 1:1
2018-09-22/16:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - ŚKS NAPRZÓD LIPINY 1:1
2018-09-22/17:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - KS RYMER RYBNIK 1:1
2018-09-23/16:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS 94 RACHOWICE 3:1
Kolejka nr 7
2018-09-15/15:30 KS 94 RACHOWICE - GKS PIAST II GLIWICE S.A. 1:3
2018-09-15/16:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKS CZERWIONKA 3:3
2018-09-15/16:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - LKS ZAMECZEK CZERNICA 3:2
2018-09-15/16:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS ORZEŁ MOKRE 1:4
2018-09-15/16:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS UNIA KSIĄŻENICE 0:1
2018-09-15/16:00 KS RYMER RYBNIK - MKSR CZARNI PYSKOWICE 5:0
2018-09-15/16:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - KS SOŚNICA GLIWICE 0:3
2018-09-16/11:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1:1
Kolejka nr 6
2018-09-08/16:00 MKS CZERWIONKA - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2:1
2018-09-08/16:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS RYMER RYBNIK 3:4
2018-09-08/16:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - KS 94 RACHOWICE 1:3
2018-09-08/16:00 LKS ORZEŁ MOKRE - ŚKS NAPRZÓD LIPINY 6:1
2018-09-08/16:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 5:7
2018-09-08/17:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2:1
2018-09-09/16:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - KS SOŚNICA GLIWICE 7:1
2018-09-09/16:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 5:2
Kolejka nr 5
2018-09-01/11:00 KS 94 RACHOWICE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 2:5
2018-09-01/15:00 KS RYMER RYBNIK - KS SOŚNICA GLIWICE 2:0
2018-09-01/16:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - MKS CZERWIONKA 2:0
2018-09-01/16:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS ORZEŁ MOKRE 1:2
2018-09-01/16:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - LKS UNIA KSIĄŻENICE 2:3
2018-09-01/17:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 0:3
2018-09-02/11:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 6:0
2018-09-02/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - GKS PIAST II GLIWICE S.A. 1:3
Kolejka nr 4
2018-08-25/17:00 MKS CZERWIONKA - KS ROW II 1964 RYBNIK 1:0
2018-08-25/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - KS RYMER RYBNIK 0:2
2018-08-25/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 5:3
2018-08-25/17:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 1:3
2018-08-25/17:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - ŚKS NAPRZÓD LIPINY 10:0
2018-08-25/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 7:0
2018-08-25/17:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS ZAMECZEK CZERNICA 0:0
2018-08-26/17:00 KS SOŚNICA GLIWICE - KS 94 RACHOWICE 1:1
Kolejka nr 3
2018-08-18/17:00 LKS ORZEŁ MOKRE - MKS CZERWIONKA 3:3
2018-08-18/17:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - LKS UNIA KSIĄŻENICE 0:2
2018-08-18/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - GKS PIAST II GLIWICE S.A. 0:3
2018-08-18/17:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - MKSR CZARNI PYSKOWICE 1:0
2018-08-18/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1:3
2018-08-18/17:00 KS 94 RACHOWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 1:0
2018-08-19/17:00 KS RYMER RYBNIK - KS ROW II 1964 RYBNIK 1:0
2018-08-19/18:00 KS SOŚNICA GLIWICE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 3:1
Kolejka nr 2
2018-08-15/17:00 MKS CZERWIONKA - KS RYMER RYBNIK 4:1
2018-08-15/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - KS 94 RACHOWICE 0:4
2018-08-15/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 1:3
2018-08-15/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - KS SOŚNICA GLIWICE 2:1
2018-08-15/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - ŚKS NAPRZÓD LIPINY 7:0
2018-08-15/17:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:2
2018-08-15/17:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - LKS ZAMECZEK CZERNICA 1:1
2018-08-15/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS ORZEŁ MOKRE 5:1
Kolejka nr 1
2018-08-11/17:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - MKSR CZARNI PYSKOWICE 1:1
2018-08-11/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1:5
2018-08-11/17:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - KS SOŚNICA GLIWICE 0:2
2018-08-11/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2:1
2018-08-12/11:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 1:4
2018-08-12/15:00 LKS ORZEŁ MOKRE - GKS PIAST II GLIWICE S.A. 2:3
2018-08-12/16:00 KS 94 RACHOWICE - KS RYMER RYBNIK 0:2
2018-08-12/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - MKS CZERWIONKA 6:1
Kolejka nr 16
2019-03-16/15:30 MKS CZERWIONKA - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2019-03-16/15:30 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2019-03-16/15:30 MKSR CZARNI PYSKOWICE - LKS ZAMECZEK CZERNICA -:-
2019-03-16/15:30 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2019-03-16/15:30 KS SOŚNICA GLIWICE - ŚKS NAPRZÓD LIPINY -:-
2019-03-16/15:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2019-03-16/15:30 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2019-03-16/15:30 KS RYMER RYBNIK - KS 94 RACHOWICE -:-
Kolejka nr 17
2019-03-23/15:30 KS RYMER RYBNIK - MKS CZERWIONKA -:-
2019-03-23/15:30 KS 94 RACHOWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2019-03-23/15:30 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2019-03-23/15:30 KS SOŚNICA GLIWICE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2019-03-23/15:30 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2019-03-23/15:30 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
2019-03-23/15:30 LKS ZAMECZEK CZERNICA - GKS PIAST II GLIWICE S.A. -:-
2019-03-23/15:30 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
Kolejka nr 18
2019-03-30/16:00 MKS CZERWIONKA - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2019-03-30/16:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS ZAMECZEK CZERNICA -:-
2019-03-30/16:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2019-03-30/16:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - ŚKS NAPRZÓD LIPINY -:-
2019-03-30/16:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2019-03-30/16:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS SOŚNICA GLIWICE -:-
2019-03-30/16:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - KS 94 RACHOWICE -:-
2019-03-30/16:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - KS RYMER RYBNIK -:-
Kolejka nr 19
2019-04-06/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - MKS CZERWIONKA -:-
2019-04-06/17:00 KS RYMER RYBNIK - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2019-04-06/17:00 KS 94 RACHOWICE - KS SOŚNICA GLIWICE -:-
2019-04-06/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2019-04-06/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
2019-04-06/17:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - GKS PIAST II GLIWICE S.A. -:-
2019-04-06/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2019-04-06/17:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
Kolejka nr 20
2019-04-13/17:00 MKS CZERWIONKA - LKS ZAMECZEK CZERNICA -:-
2019-04-13/17:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2019-04-13/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - ŚKS NAPRZÓD LIPINY -:-
2019-04-13/17:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2019-04-13/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
2019-04-13/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS 94 RACHOWICE -:-
2019-04-13/17:00 KS SOŚNICA GLIWICE - KS RYMER RYBNIK -:-
2019-04-13/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
Kolejka nr 21
2019-04-20/13:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - MKS CZERWIONKA -:-
2019-04-20/13:00 KS SOŚNICA GLIWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2019-04-20/13:00 KS RYMER RYBNIK - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2019-04-20/13:00 KS 94 RACHOWICE - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
2019-04-20/13:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - GKS PIAST II GLIWICE S.A. -:-
2019-04-20/13:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2019-04-20/13:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS ZAMECZEK CZERNICA -:-
2019-04-20/17:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
Kolejka nr 22
2019-04-27/17:00 MKS CZERWIONKA - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2019-04-27/17:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - ŚKS NAPRZÓD LIPINY -:-
2019-04-27/17:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2019-04-27/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2019-04-27/17:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - KS 94 RACHOWICE -:-
2019-04-27/17:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - KS RYMER RYBNIK -:-
2019-04-27/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2019-04-27/17:00 KS SOŚNICA GLIWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
Kolejka nr 23
2019-05-01/17:00 KS SOŚNICA GLIWICE - MKS CZERWIONKA -:-
2019-05-01/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2019-05-01/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
2019-05-01/17:00 KS RYMER RYBNIK - GKS PIAST II GLIWICE S.A. -:-
2019-05-01/17:00 KS 94 RACHOWICE - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2019-05-01/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2019-05-01/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - LKS ZAMECZEK CZERNICA -:-
2019-05-01/17:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
Kolejka nr 24
2019-05-04/17:00 MKS CZERWIONKA - ŚKS NAPRZÓD LIPINY -:-
2019-05-04/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2019-05-04/17:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2019-05-04/17:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS 94 RACHOWICE -:-
2019-05-04/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS RYMER RYBNIK -:-
2019-05-04/17:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2019-05-04/17:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2019-05-04/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS SOŚNICA GLIWICE -:-
Kolejka nr 25
2019-05-11/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - MKS CZERWIONKA -:-
2019-05-11/17:00 KS SOŚNICA GLIWICE - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
2019-05-11/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - GKS PIAST II GLIWICE S.A. -:-
2019-05-11/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2019-05-11/17:00 KS RYMER RYBNIK - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2019-05-11/17:00 KS 94 RACHOWICE - LKS ZAMECZEK CZERNICA -:-
2019-05-11/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2019-05-11/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - ŚKS NAPRZÓD LIPINY -:-
Kolejka nr 26
2019-05-18/17:00 MKS CZERWIONKA - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2019-05-18/17:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2019-05-18/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS 94 RACHOWICE -:-
2019-05-18/17:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - KS RYMER RYBNIK -:-
2019-05-18/17:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2019-05-18/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2019-05-18/17:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - KS SOŚNICA GLIWICE -:-
2019-05-18/17:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
Kolejka nr 27
2019-05-25/17:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - MKS CZERWIONKA -:-
2019-05-25/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - GKS PIAST II GLIWICE S.A. -:-
2019-05-25/17:00 KS SOŚNICA GLIWICE - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2019-05-25/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2019-05-25/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - LKS ZAMECZEK CZERNICA -:-
2019-05-25/17:00 KS RYMER RYBNIK - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2019-05-25/17:00 KS 94 RACHOWICE - ŚKS NAPRZÓD LIPINY -:-
2019-05-25/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
Kolejka nr 28
2019-06-01/17:00 MKS CZERWIONKA - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2019-06-01/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - KS 94 RACHOWICE -:-
2019-06-01/17:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - KS RYMER RYBNIK -:-
2019-06-01/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2019-06-01/17:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2019-06-01/17:00 KS SOŚNICA GLIWICE - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2019-06-01/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2019-06-01/17:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
Kolejka nr 29
2019-06-08/17:00 GKS PIAST II GLIWICE S.A. - MKS CZERWIONKA -:-
2019-06-08/17:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2019-06-08/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2019-06-08/17:00 KS SOŚNICA GLIWICE - LKS ZAMECZEK CZERNICA -:-
2019-06-08/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2019-06-08/17:00 KS ROW II 1964 RYBNIK - ŚKS NAPRZÓD LIPINY -:-
2019-06-08/17:00 KS RYMER RYBNIK - LKS TĘCZA WIELOWIEŚ -:-
2019-06-08/17:00 KS 94 RACHOWICE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
Kolejka nr 30
2019-06-15/17:00 MKS CZERWIONKA - KS 94 RACHOWICE -:-
2019-06-15/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS RYMER RYBNIK -:-
2019-06-15/17:00 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ - KS ROW II 1964 RYBNIK -:-
2019-06-15/17:00 ŚKS NAPRZÓD LIPINY - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2019-06-15/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS SOŚNICA GLIWICE -:-
2019-06-15/17:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2019-06-15/17:00 LKS ORZEŁ MOKRE - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
2019-06-15/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - GKS PIAST II GLIWICE S.A. -:-