Bielsko-Biała: Klasa okręgowa

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KP BESKID SKOCZÓW 23 58 18 4 1 77:13
2 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 23 49 15 4 4 64:22
3 LKS PASJONAT DANKOWICE 23 48 15 3 5 53:36
4 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 23 48 15 3 5 49:30
5 LKS BESTWINA 23 45 13 6 4 40:24
6 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 23 39 12 3 8 50:30
7 LKS TEMPO PUŃCÓW 23 37 11 4 8 47:38
8 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 23 35 10 5 8 33:25
9 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 23 33 8 9 6 30:22
10 WSS w Wisle 23 32 9 5 9 38:42
11 GKS CZARNI JAWORZE 23 29 7 8 8 34:31
12 KS BESTWINKA 23 28 8 4 11 24:41
13 LKS SOŁA RAJCZA 23 28 8 4 11 32:39
14 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 23 22 6 4 13 34:62
15 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 23 20 5 5 13 32:50
16 RKS CUKROWNIK CHYBIE 23 17 4 5 14 31:57
17 LKS 99 PRUCHNA 23 9 2 3 18 20:68
18 LKS KOŃCZYCE MAŁE 23 4 1 1 21 24:82
Kolejka nr 23
2019-04-20/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS BESTWINA 1:1
2019-04-20/11:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - RKS CUKROWNIK CHYBIE 2:2
2019-04-20/11:00 GKS CZARNI JAWORZE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2:2
2019-04-20/11:00 LKS 99 PRUCHNA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 3:4
2019-04-20/11:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - WSS w Wisle 1:1
2019-04-20/11:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS KOŃCZYCE MAŁE 7:1
2019-04-20/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS TEMPO PUŃCÓW 1:1
2019-04-20/13:00 KS BESTWINKA - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 0:1
2019-04-20/13:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS PASJONAT DANKOWICE 2:3
Kolejka nr 23
2019-04-20/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS BESTWINA 1:1
2019-04-20/11:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - RKS CUKROWNIK CHYBIE 2:2
2019-04-20/11:00 GKS CZARNI JAWORZE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2:2
2019-04-20/11:00 LKS 99 PRUCHNA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 3:4
2019-04-20/11:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - WSS w Wisle 1:1
2019-04-20/11:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS KOŃCZYCE MAŁE 7:1
2019-04-20/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS TEMPO PUŃCÓW 1:1
2019-04-20/13:00 KS BESTWINKA - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 0:1
2019-04-20/13:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS PASJONAT DANKOWICE 2:3
Kolejka nr 22
2019-04-13/16:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS TEMPO PUŃCÓW 3:0
2019-04-13/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1:1
2019-04-13/16:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 3:1
2019-04-13/16:00 LKS BESTWINA - LKS 99 PRUCHNA 5:0
2019-04-13/16:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0:3
2019-04-13/16:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - GKS CZARNI JAWORZE 0:2
2019-04-14/15:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - KP BESKID SKOCZÓW 1:2
2019-04-14/16:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - LKS SOŁA RAJCZA 2:2
2019-04-14/16:00 WSS w Wisle - KS BESTWINKA 0:3
Kolejka nr 21
2019-04-06/13:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - LKS KOŃCZYCE MAŁE 5:2
2019-04-06/16:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 3:1
2019-04-06/16:00 GKS CZARNI JAWORZE - RKS CUKROWNIK CHYBIE 1:1
2019-04-06/16:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:0
2019-04-06/16:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS BESTWINA 1:1
2019-04-06/16:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE 5:1
2019-04-07/15:00 LKS 99 PRUCHNA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0:1
2019-04-07/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - WSS w Wisle 2:4
2019-04-07/16:00 KS BESTWINKA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 1:3
Kolejka nr 20
2019-03-30/15:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS KOŃCZYCE MAŁE 4:0
2019-03-30/15:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS TEMPO PUŃCÓW 0:4
2019-03-30/15:00 LKS BESTWINA - KS BESTWINKA 1:0
2019-03-30/15:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 1:1
2019-03-30/15:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS 99 PRUCHNA 1:2
2019-03-30/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2:0
2019-03-31/15:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - KP BESKID SKOCZÓW 0:3
2019-03-31/15:00 WSS w Wisle - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0:3
2019-03-31/15:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS SOŁA RAJCZA 3:2
Kolejka nr 19
2019-03-23/15:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - RKS CUKROWNIK CHYBIE 7:3
2019-03-23/15:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0:4
2019-03-23/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2:2
2019-03-23/15:00 KP BESKID SKOCZÓW - WSS w Wisle 2:0
2019-03-24/15:00 LKS 99 PRUCHNA - GKS CZARNI JAWORZE 0:0
2019-03-24/15:00 KS BESTWINKA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0:4
2019-03-24/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS BESTWINA 2:3
2019-03-24/15:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - LKS TEMPO PUŃCÓW 0:0
2019-03-24/15:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:1
Kolejka nr 18
2019-03-16/15:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:2
2019-03-16/15:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - KP BESKID SKOCZÓW 0:1
2019-03-16/15:00 LKS BESTWINA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1:1
2019-03-16/15:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KS BESTWINKA 0:2
2019-03-16/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 4:1
2019-03-16/15:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS 99 PRUCHNA 2:1
2019-03-16/15:30 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS SOŁA RAJCZA 3:0
2019-03-17/15:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - LKS KOŃCZYCE MAŁE 4:1
2019-03-17/15:00 WSS w Wisle - LKS TEMPO PUŃCÓW 3:2
Kolejka nr 17
2018-11-17/13:00 LKS 99 PRUCHNA - RKS CUKROWNIK CHYBIE 0:3
2018-11-17/13:00 GKS CZARNI JAWORZE - KS BESTWINKA 0:1
2018-11-17/13:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS SOŁA RAJCZA 2:0
2018-11-17/13:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2:0
2018-11-17/13:00 LKS BESTWINA - KP BESKID SKOCZÓW 0:3
2018-11-17/13:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS TEMPO PUŃCÓW 3:5
2018-11-17/13:00 WSS w Wisle - LKS KOŃCZYCE MAŁE 3:0
2018-11-18/13:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2:0
2018-11-18/13:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:2
Kolejka nr 16
2018-11-10/14:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 0:1
2018-11-10/14:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - LKS BESTWINA 0:1
2018-11-10/14:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0:2
2018-11-10/14:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS 99 PRUCHNA 5:0
2018-11-11/14:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - WSS w Wisle 0:3
2018-11-11/14:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 1:1
2018-11-11/14:00 LKS SOŁA RAJCZA - GKS CZARNI JAWORZE 2:0
2018-11-11/14:00 KS BESTWINKA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0:1
2018-12-01/13:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1:1
Kolejka nr 15
2018-11-03/14:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - RKS CUKROWNIK CHYBIE 4:1
2018-11-03/14:00 LKS 99 PRUCHNA - KS BESTWINKA 4:0
2018-11-03/14:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS SOŁA RAJCZA 3:0
2018-11-03/14:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KP BESKID SKOCZÓW 0:2
2018-11-03/14:00 LKS BESTWINA - LKS KOŃCZYCE MAŁE 3:2
2018-11-03/14:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:5
2018-11-03/14:00 WSS w Wisle - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2:2
2018-11-04/13:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1:1
2018-11-04/14:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS TEMPO PUŃCÓW 0:0
Kolejka nr 14
2018-10-27/15:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - WSS w Wisle 1:1
2018-10-27/15:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:0
2018-10-27/15:00 KP BESKID SKOCZÓW - GKS CZARNI JAWORZE 1:1
2018-10-27/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 6:2
2018-10-28/13:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 8:0
2018-10-28/14:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS BESTWINA 3:0
2018-10-28/14:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1:3
2018-10-28/14:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS 99 PRUCHNA 3:0
2018-10-28/14:00 KS BESTWINKA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 1:1
Kolejka nr 13
2018-10-20/14:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KP BESKID SKOCZÓW 0:5
2018-10-20/14:00 LKS BESTWINA - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 3:1
2018-10-20/15:00 LKS 99 PRUCHNA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0:2
2018-10-20/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS TEMPO PUŃCÓW 5:1
2018-10-20/15:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:1
2018-10-20/15:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - WSS w Wisle 1:1
2018-10-20/15:30 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS KOŃCZYCE MAŁE 3:1
2018-10-21/15:00 KS BESTWINKA - RKS CUKROWNIK CHYBIE 2:0
2018-10-21/15:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS SOŁA RAJCZA 0:0
Kolejka nr 12
2018-10-13/15:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 4:0
2018-10-13/16:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2:4
2018-10-13/16:00 WSS w Wisle - LKS BESTWINA 0:1
2018-10-13/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:1
2018-10-13/16:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 1:3
2018-10-13/16:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS 99 PRUCHNA 6:0
2018-10-13/16:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 3:2
2018-10-14/15:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - GKS CZARNI JAWORZE 0:1
2018-10-14/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - KS BESTWINKA 1:3
Kolejka nr 11
2018-10-06/16:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - KP BESKID SKOCZÓW 0:4
2018-10-06/16:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS KOŃCZYCE MAŁE 6:1
2018-10-06/16:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 1:0
2018-10-06/16:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - WSS w Wisle 1:2
2018-10-06/16:00 LKS BESTWINA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 4:0
2018-10-07/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - RKS CUKROWNIK CHYBIE 4:0
2018-10-07/15:30 GKS CZARNI JAWORZE - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:2
2018-10-07/16:00 KS BESTWINKA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0:7
2018-10-07/16:00 LKS 99 PRUCHNA - LKS TEMPO PUŃCÓW 0:4
Kolejka nr 10
2018-09-29/16:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS BESTWINA 1:2
2018-09-29/16:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0:2
2018-09-29/16:00 WSS w Wisle - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 3:4
2018-09-29/16:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 3:2
2018-09-29/16:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS BESTWINKA 5:0
2018-09-29/16:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS SOŁA RAJCZA 2:0
2018-09-30/15:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - LKS 99 PRUCHNA 5:2
2018-09-30/16:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - GKS CZARNI JAWORZE 3:2
2018-09-30/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 3:1
Kolejka nr 9
2018-09-22/13:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 1:2
2018-09-22/16:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - RKS CUKROWNIK CHYBIE 4:0
2018-09-22/16:00 GKS CZARNI JAWORZE - WSS w Wisle 0:1
2018-09-22/16:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2:0
2018-09-22/16:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS BESTWINA 1:2
2018-09-23/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - KP BESKID SKOCZÓW 2:2
2018-09-23/16:00 KS BESTWINKA - LKS TEMPO PUŃCÓW 2:0
2018-09-23/16:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS KOŃCZYCE MAŁE 3:2
2018-09-23/16:00 LKS 99 PRUCHNA - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:2
Kolejka nr 8
2018-09-15/11:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1:2
2018-09-15/14:00 WSS w Wisle - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 1:2
2018-09-15/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 3:0
2018-09-15/16:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - KP BESKID SKOCZÓW 0:2
2018-09-15/17:00 LKS BESTWINA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0:0
2018-09-15/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - GKS CZARNI JAWORZE 2:2
2018-09-16/15:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - KS BESTWINKA 1:2
2018-09-16/16:30 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - LKS 99 PRUCHNA 6:0
2018-09-16/17:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - LKS SOŁA RAJCZA 1:0
Kolejka nr 7
2018-09-08/11:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS TEMPO PUŃCÓW 1:2
2018-09-08/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - RKS CUKROWNIK CHYBIE 6:1
2018-09-08/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 3:4
2018-09-08/17:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 3:0
2018-09-08/17:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS BESTWINA 1:4
2018-09-08/17:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1:1
2018-09-09/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS KOŃCZYCE MAŁE 4:0
2018-09-09/16:00 LKS 99 PRUCHNA - WSS w Wisle 1:2
2018-09-12/17:00 KS BESTWINKA - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:1
Kolejka nr 6
2018-09-01/13:00 LKS BESTWINA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0:1
2018-09-01/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:1
2018-09-01/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - GKS CZARNI JAWORZE 3:0
2018-09-01/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS 99 PRUCHNA 5:2
2018-09-01/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS SOŁA RAJCZA 7:1
2018-09-01/17:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - KP BESKID SKOCZÓW 0:1
2018-09-02/17:00 WSS w Wisle - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 4:1
2018-09-02/17:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1:7
2019-03-10/15:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - KS BESTWINKA 4:1
Kolejka nr 5
2018-08-25/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS KOŃCZYCE MAŁE 5:0
2018-08-25/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS PASJONAT DANKOWICE 3:1
2018-08-25/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 3:1
2018-08-25/17:00 GKS CZARNI JAWORZE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:1
2018-08-26/15:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2:1
2018-08-26/16:00 LKS 99 PRUCHNA - LKS BESTWINA 2:4
2018-08-26/17:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - RKS CUKROWNIK CHYBIE 6:2
2018-08-26/17:00 KS BESTWINKA - WSS w Wisle 1:1
2018-12-01/11:00 LKS SOŁA RAJCZA - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 1:0
Kolejka nr 4
2018-08-18/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - GKS CZARNI JAWORZE 2:2
2018-08-18/17:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 1:1
2018-08-18/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS 99 PRUCHNA 2:0
2018-08-18/17:00 LKS BESTWINA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2:0
2018-08-18/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - KS BESTWINKA 1:2
2018-08-18/17:00 WSS w Wisle - LKS SOŁA RAJCZA 1:2
2018-08-18/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW 0:8
2018-08-19/15:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - LKS TEMPO PUŃCÓW 2:4
2018-10-10/16:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0:1
Kolejka nr 3
2018-08-15/11:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2:0
2018-08-15/17:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - RKS CUKROWNIK CHYBIE 1:2
2018-08-15/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - WSS w Wisle 5:1
2018-08-15/17:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 1:0
2018-08-15/17:00 KS BESTWINKA - LKS BESTWINA 2:2
2018-08-15/17:00 LKS 99 PRUCHNA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0:0
2018-08-15/17:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - GKS CZARNI JAWORZE 3:0
2018-08-15/18:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE 3:3
2018-11-24/13:00 KP BESKID SKOCZÓW - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 1:3
Kolejka nr 2
2018-08-11/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0:2
2018-08-11/17:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS 99 PRUCHNA 4:0
2018-08-11/17:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 4:1
2018-08-11/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - KS BESTWINKA 3:1
2018-08-11/17:00 LKS BESTWINA - LKS SOŁA RAJCZA 0:0
2018-08-11/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0:3
2018-08-11/17:00 WSS w Wisle - KP BESKID SKOCZÓW 1:5
2018-08-11/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS KOŃCZYCE MAŁE 8:0
2018-09-19/16:30 LKS TEMPO PUŃCÓW - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2:1
Kolejka nr 1
2018-08-04/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - RKS CUKROWNIK CHYBIE 3:0
2018-08-04/17:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - WSS w Wisle 2:3
2018-08-04/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 6:1
2018-08-04/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS BESTWINA 2:0
2018-08-04/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - GKS CZARNI JAWORZE 0:2
2018-08-05/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1:0
2018-08-05/17:00 KS BESTWINKA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0:0
2018-08-29/17:30 LKS 99 PRUCHNA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2:2
2018-09-12/17:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 1:2
Kolejka nr 24
2019-04-27/11:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2019-04-27/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-04-27/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS BESTWINKA -:-
2019-04-27/17:00 LKS BESTWINA - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2019-04-27/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-04-28/15:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2019-04-28/16:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-04-28/17:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
2019-04-28/17:00 WSS w Wisle - LKS 99 PRUCHNA -:-
Kolejka nr 25
2019-05-01/11:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2019-05-01/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2019-05-01/16:00 LKS 99 PRUCHNA - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA -:-
2019-05-01/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-05-01/17:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS BESTWINA -:-
2019-05-01/17:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - WSS w Wisle -:-
2019-05-01/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2019-05-01/17:00 KS BESTWINKA - LKS KOŃCZYCE MAŁE -:-
2019-05-01/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
Kolejka nr 26
2019-05-04/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2019-05-04/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2019-05-04/17:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - KS BESTWINKA -:-
2019-05-04/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS 99 PRUCHNA -:-
2019-05-04/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-05-04/17:00 LKS BESTWINA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-05-05/15:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
2019-05-05/17:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-05-05/17:00 WSS w Wisle - GKS CZARNI JAWORZE -:-
Kolejka nr 27
2019-05-11/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA -:-
2019-05-11/17:00 LKS BESTWINA - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-05-11/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2019-05-11/17:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - WSS w Wisle -:-
2019-05-11/17:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2019-05-11/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2019-05-12/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2019-05-12/16:00 LKS 99 PRUCHNA - LKS KOŃCZYCE MAŁE -:-
2019-05-12/17:00 KS BESTWINKA - KP BESKID SKOCZÓW -:-
Kolejka nr 28
2019-05-18/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2019-05-18/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - KS BESTWINKA -:-
2019-05-18/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
2019-05-18/17:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - LKS 99 PRUCHNA -:-
2019-05-18/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2019-05-18/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS BESTWINA -:-
2019-05-19/15:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-05-19/17:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-05-19/17:00 WSS w Wisle - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
Kolejka nr 29
2019-05-25/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS KOŃCZYCE MAŁE -:-
2019-05-25/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-05-25/17:00 LKS BESTWINA - WSS w Wisle -:-
2019-05-25/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA -:-
2019-05-25/17:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2019-05-25/17:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2019-05-25/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2019-05-26/17:00 LKS 99 PRUCHNA - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-05-26/17:00 KS BESTWINKA - LKS SOŁA RAJCZA -:-
Kolejka nr 30
2019-06-01/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - KS BESTWINKA -:-
2019-06-01/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - LKS 99 PRUCHNA -:-
2019-06-01/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-06-01/17:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2019-06-01/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-06-02/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
2019-06-02/15:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-06-02/17:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - LKS BESTWINA -:-
2019-06-02/17:00 WSS w Wisle - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
Kolejka nr 31
2019-06-05/18:00 LKS BESTWINA - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2019-06-08/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA -:-
2019-06-08/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS KOŃCZYCE MAŁE -:-
2019-06-08/17:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2019-06-08/17:00 GKS CZARNI JAWORZE - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-06-08/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - KS BESTWINKA -:-
2019-06-09/15:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2019-06-09/16:00 LKS 99 PRUCHNA - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2019-06-09/17:00 WSS w Wisle - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
Kolejka nr 32
2019-06-15/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
2019-06-15/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2019-06-15/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-06-15/17:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-06-15/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2019-06-16/15:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - LKS BESTWINA -:-
2019-06-16/15:00 LKS SOŁA RAJCZA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-06-16/17:00 KS BESTWINKA - LKS 99 PRUCHNA -:-
2019-06-16/17:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - WSS w Wisle -:-
Kolejka nr 33
2019-06-20/15:00 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-06-20/15:00 WSS w Wisle - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2019-06-20/15:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS KOŃCZYCE MAŁE -:-
2019-06-20/15:00 LKS BESTWINA - LKS TEMPO PUŃCÓW -:-
2019-06-20/15:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-06-20/15:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2019-06-20/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2019-06-20/15:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KS BESTWINKA -:-
2019-06-20/15:00 LKS 99 PRUCHNA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
Kolejka nr 34
2019-06-22/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS 99 PRUCHNA -:-
2019-06-22/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-06-22/17:00 KS BESTWINKA - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2019-06-22/17:00 LKS SOŁA RAJCZA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-06-22/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-06-22/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS BESTWINA -:-
2019-06-22/17:00 LKS TEMPO PUŃCÓW - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2019-06-22/17:00 LKS KOŃCZYCE MAŁE - WSS w Wisle -:-
2019-06-22/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA -:-