Lubliniec: Klasa B

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS BŁĘKITNI HERBY 13 32 10 2 1 34:15
2 LKS SPARTA TWORÓG 13 27 8 3 2 34:9
3 KS GWOŹDZIANY 13 27 9 0 4 38:20
4 LKS ŻWIREX HADRA 13 25 8 1 4 34:27
5 LKS RYBAK CIASNA 13 24 7 3 3 30:18
6 LKS PROMIEŃ GLINICA II 13 19 6 1 6 24:32
7 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 13 19 6 1 6 42:34
8 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 13 17 5 2 6 23:34
9 LKS ROZWÓJ OLSZYNA 13 17 5 2 6 29:30
10 LKS WIERZBIE 13 17 5 2 6 27:24
11 LKS UNIA LUBECKO 13 15 4 3 6 37:39
12 LKS DRAGON RUSINOWICE 13 14 4 2 7 26:41
13 KS ZIELONI ZBOROWSKIE 13 8 2 2 9 19:35
14 LKS PŁOMIEŃ BOROWE 13 0 0 0 13 0:39
Kolejka nr 13
2019-11-02/13:30 LKS SPARTA TWORÓG - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 2:1
2019-11-02/13:30 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS DRAGON RUSINOWICE 5:2
2019-11-03/13:30 LKS RYBAK CIASNA - LKS ŻWIREX HADRA 2:2
2019-11-03/13:30 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 0:1
2019-11-03/13:30 LKS PROMIEŃ GLINICA II - KS GWOŹDZIANY 0:1
2019-11-03/13:30 LKS UNIA LUBECKO - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 1:6
Kolejka nr 13
2019-11-02/13:30 LKS SPARTA TWORÓG - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 2:1
2019-11-02/13:30 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS DRAGON RUSINOWICE 5:2
2019-11-03/13:30 LKS RYBAK CIASNA - LKS ŻWIREX HADRA 2:2
2019-11-03/13:30 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 0:1
2019-11-03/13:30 LKS PROMIEŃ GLINICA II - KS GWOŹDZIANY 0:1
2019-11-03/13:30 LKS UNIA LUBECKO - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 1:6
Kolejka nr 12
2019-10-26/14:30 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS PROMIEŃ GLINICA II 6:0
2019-10-26/14:30 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS SPARTA TWORÓG 1:1
2019-10-27/12:00 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS WIERZBIE 3:3
2019-10-27/14:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS UNIA LUBECKO 2:1
2019-10-27/14:00 KS GWOŹDZIANY - KS ZIELONI ZBOROWSKIE 4:0
2019-10-27/14:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS RYBAK CIASNA 5:2
Kolejka nr 11
2019-10-19/15:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 5:1
2019-10-20/15:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS ŻWIREX HADRA 9:0
2019-10-20/15:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS DRAGON RUSINOWICE 3:0
2019-10-20/15:00 LKS WIERZBIE - KS GWOŹDZIANY 2:3
2019-10-20/15:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 4:4
2019-10-20/15:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - LKS UNIA LUBECKO 6:3
Kolejka nr 10
2019-09-04/17:00 KS GWOŹDZIANY - LKS BŁĘKITNI HERBY 2:3
2019-10-12/15:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS WIERZBIE 2:0
2019-10-12/15:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 5:4
2019-10-13/12:00 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS SPARTA TWORÓG 0:3
2019-10-13/15:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS PROMIEŃ GLINICA II 3:0
2019-10-13/15:00 LKS UNIA LUBECKO - KS ZIELONI ZBOROWSKIE 3:0
Kolejka nr 9
2019-10-05/15:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS ŻWIREX HADRA 1:3
2019-10-05/15:00 LKS SPARTA TWORÓG - KS GWOŹDZIANY 3:1
2019-10-05/15:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 3:1
2019-10-05/15:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS PROMIEŃ GLINICA II 1:4
2019-10-06/15:00 LKS RYBAK CIASNA - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 0:1
2019-10-06/15:00 LKS WIERZBIE - LKS UNIA LUBECKO 3:2
Kolejka nr 8
2019-09-28/15:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS SPARTA TWORÓG 1:0
2019-09-29/12:00 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 2:3
2019-09-29/15:00 LKS ŻWIREX HADRA - KS ZIELONI ZBOROWSKIE 6:1
2019-09-29/15:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - LKS WIERZBIE 1:4
2019-09-29/15:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS BŁĘKITNI HERBY 1:1
2019-09-29/15:00 KS GWOŹDZIANY - LKS RYBAK CIASNA 0:1
Kolejka nr 7
2019-09-21/10:00 LKS WIERZBIE - KS ZIELONI ZBOROWSKIE 2:2
2019-09-21/16:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 8:2
2019-09-21/16:00 LKS SPARTA TWORÓG - LKS UNIA LUBECKO 6:0
2019-09-21/16:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS PROMIEŃ GLINICA II 1:2
2019-09-22/16:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - KS GWOŹDZIANY 2:7
2019-09-22/16:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 6:1
Kolejka nr 6
2019-09-14/16:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 3:3
2019-09-14/16:00 KS GWOŹDZIANY - LKS DRAGON RUSINOWICE 6:2
2019-09-15/16:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS WIERZBIE 2:1
2019-09-15/16:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS BŁĘKITNI HERBY 2:3
2019-09-15/16:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - LKS SPARTA TWORÓG 0:6
2019-09-15/16:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS RYBAK CIASNA 5:5
Kolejka nr 5
2019-09-07/16:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 2:1
2019-09-07/16:00 LKS SPARTA TWORÓG - KS ZIELONI ZBOROWSKIE 3:2
2019-09-07/16:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS WIERZBIE 2:0
2019-09-08/12:00 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS ŻWIREX HADRA 1:4
2019-09-08/16:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS UNIA LUBECKO 3:4
2019-09-08/16:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS PROMIEŃ GLINICA II 3:0
Kolejka nr 4
2019-09-01/16:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS BŁĘKITNI HERBY 2:3
2019-09-01/16:00 LKS WIERZBIE - LKS SPARTA TWORÓG 1:0
2019-09-01/16:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS RYBAK CIASNA 1:2
2019-09-01/16:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 3:1
2019-09-01/16:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS DRAGON RUSINOWICE 8:0
2019-09-01/16:00 KS GWOŹDZIANY - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 1:2
Kolejka nr 3
2019-08-24/17:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS PROMIEŃ GLINICA II 1:1
2019-08-24/17:00 LKS SPARTA TWORÓG - LKS BŁĘKITNI HERBY 1:1
2019-08-25/12:00 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 2:0
2019-08-25/17:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - KS ZIELONI ZBOROWSKIE 3:2
2019-08-25/17:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS WIERZBIE 2:0
2019-11-10/13:00 KS GWOŹDZIANY - LKS ŻWIREX HADRA 3:1
Kolejka nr 2
2019-08-17/17:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS RYBAK CIASNA 2:0
2019-08-17/17:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - KS GWOŹDZIANY 1:3
2019-08-18/16:00 LKS WIERZBIE - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 2:4
2019-08-18/17:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS SPARTA TWORÓG 0:5
2019-08-18/17:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS DRAGON RUSINOWICE 1:0
2019-08-18/17:00 LKS UNIA LUBECKO - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 3:3
Kolejka nr 1
2019-08-10/17:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS ŻWIREX HADRA 0:6
2019-08-10/17:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS WIERZBIE 1:6
2019-08-11/12:00 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS PROMIEŃ GLINICA II 2:4
2019-08-11/17:00 KS GWOŹDZIANY - LKS UNIA LUBECKO 4:3
2019-08-11/17:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS BŁĘKITNI HERBY 1:2
2019-08-11/17:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS SPARTA TWORÓG 1:1