Lubliniec: Klasa B

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 7 18 6 0 1 32:5
2 LKS RYBAK CIASNA 7 18 6 0 1 24:5
3 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 7 16 5 1 1 19:12
4 LKS ROZWÓJ OLSZYNA 7 15 5 0 2 30:15
5 LKS WIERZBIE 7 12 4 0 3 13:12
6 LKS ŻWIREX HADRA 7 12 4 0 3 13:14
7 LKS UNIA LUBECKO 7 11 3 2 2 17:17
8 LKS PROMIEŃ GLINICA II 7 11 3 2 2 17:8
9 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 7 9 3 0 4 20:20
10 LKS LISWARTA LISÓW II 7 7 2 1 4 19:19
11 LKS PŁOMIEŃ BOROWE 7 5 1 2 4 12:22
12 LKS DRAGON RUSINOWICE 7 4 1 1 5 10:22
13 LKS BŁĘKITNI HERBY 7 4 1 1 5 14:33
14 KS ZIELONI ZBOROWSKIE 7 0 0 0 7 6:42
Kolejka nr 7
2020-09-19/16:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS WIERZBIE 2:3
2020-09-19/16:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS DRAGON RUSINOWICE 3:3
2020-09-20/11:00 LKS LISWARTA LISÓW II - LKS PŁOMIEŃ BOROWE 4:4
2020-09-20/11:30 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS BŁĘKITNI HERBY 3:1
2020-09-20/16:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 0:1
2020-09-20/16:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS ŻWIREX HADRA 1:3
2020-09-20/16:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - KS ZIELONI ZBOROWSKIE 6:0
Kolejka nr 7
2020-09-19/16:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS WIERZBIE 2:3
2020-09-19/16:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS DRAGON RUSINOWICE 3:3
2020-09-20/11:00 LKS LISWARTA LISÓW II - LKS PŁOMIEŃ BOROWE 4:4
2020-09-20/11:30 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS BŁĘKITNI HERBY 3:1
2020-09-20/16:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 0:1
2020-09-20/16:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS ŻWIREX HADRA 1:3
2020-09-20/16:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - KS ZIELONI ZBOROWSKIE 6:0
Kolejka nr 6
2020-09-12/16:00 LKS PŁOMIEŃ BOROWE - LKS UNIA LUBECKO 3:4
2020-09-12/16:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS PROMIEŃ GLINICA II 1:1
2020-09-12/16:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 1:4
2020-09-12/16:00 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN - LKS LISWARTA LISÓW II 3:0
2020-09-13/16:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 1:3
2020-09-13/16:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 1:7
2020-09-13/16:00 LKS WIERZBIE - LKS RYBAK CIASNA 0:3
Kolejka nr 5
2020-09-05/16:00 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN - LKS PŁOMIEŃ BOROWE 8:0
2020-09-05/16:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - KS ZIELONI ZBOROWSKIE 6:0
2020-09-06/11:00 LKS LISWARTA LISÓW II - LKS WIERZBIE 0:2
2020-09-06/11:30 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS UNIA LUBECKO 1:1
2020-09-06/16:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS ŻWIREX HADRA 5:0
2020-09-06/16:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS BŁĘKITNI HERBY 7:4
2020-09-06/16:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - LKS DRAGON RUSINOWICE 1:0
Kolejka nr 4
2020-08-29/17:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS PROMIEŃ GLINICA II 1:0
2020-08-29/17:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 2:5
2020-08-29/17:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS LISWARTA LISÓW II 3:1
2020-08-30/11:00 LKS PŁOMIEŃ BOROWE - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 1:2
2020-08-30/17:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 2:1
2020-08-30/17:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS RYBAK CIASNA 2:6
2020-08-30/17:00 LKS WIERZBIE - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 0:3
Kolejka nr 3
2020-08-22/15:00 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN - LKS ŻWIREX HADRA 0:3
2020-08-22/17:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS DRAGON RUSINOWICE 6:2
2020-08-23/11:00 LKS LISWARTA LISÓW II - KS ZIELONI ZBOROWSKIE 6:1
2020-08-23/11:30 LKS PROMIEŃ GLINICA II - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 6:2
2020-08-23/17:00 LKS WIERZBIE - LKS PŁOMIEŃ BOROWE 1:2
2020-08-23/17:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS BŁĘKITNI HERBY 4:0
2020-08-23/17:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS UNIA LUBECKO 1:3
Kolejka nr 2
2020-08-15/17:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS LISWARTA LISÓW II 5:2
2020-08-16/11:00 LKS PŁOMIEŃ BOROWE - LKS PROMIEŃ GLINICA II 1:1
2020-08-16/11:30 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 5:0
2020-08-16/17:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 4:5
2020-08-16/17:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS RYBAK CIASNA 1:2
2020-08-16/17:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 1:6
2020-08-16/17:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS WIERZBIE 1:2
Kolejka nr 1
2020-08-08/17:00 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS ROZWÓJ OLSZYNA 3:2
2020-08-09/17:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS PŁOMIEŃ BOROWE 2:1
2020-08-09/17:00 LKS WIERZBIE - KS ZIELONI ZBOROWSKIE 5:1
2020-08-09/17:00 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN - LKS BŁĘKITNI HERBY 11:1
2020-08-09/17:00 LKS LISWARTA LISÓW II - LKS DRAGON RUSINOWICE 6:1
2020-08-09/17:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS UNIA LUBECKO 4:1
2020-08-09/17:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS PROMIEŃ GLINICA II 3:2
Kolejka nr 8
2020-09-26/16:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS UNIA LUBECKO -:-
2020-09-26/16:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS PROMIEŃ GLINICA II -:-
2020-09-26/16:00 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN - LKS ROZWÓJ OLSZYNA -:-
2020-09-27/11:00 LKS PŁOMIEŃ BOROWE - LKS DRAGON RUSINOWICE -:-
2020-09-27/11:00 LKS LISWARTA LISÓW II - LKS RYBAK CIASNA -:-
2020-09-27/12:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE -:-
2020-09-27/16:00 LKS WIERZBIE - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE -:-
Kolejka nr 9
2020-10-03/15:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS LISWARTA LISÓW II -:-
2020-10-03/15:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS BŁĘKITNI HERBY -:-
2020-10-04/11:00 LKS UNIA LUBECKO - KS ZIELONI ZBOROWSKIE -:-
2020-10-04/11:30 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS ŻWIREX HADRA -:-
2020-10-04/15:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2020-10-04/15:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN -:-
2020-10-04/15:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - LKS WIERZBIE -:-
Kolejka nr 10
2020-10-10/15:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS UNIA LUBECKO -:-
2020-10-10/15:00 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN - LKS PROMIEŃ GLINICA II -:-
2020-10-11/11:00 LKS PŁOMIEŃ BOROWE - LKS BŁĘKITNI HERBY -:-
2020-10-11/11:00 LKS LISWARTA LISÓW II - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE -:-
2020-10-11/15:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS DRAGON RUSINOWICE -:-
2020-10-11/15:00 LKS WIERZBIE - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE -:-
2020-10-11/15:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS ROZWÓJ OLSZYNA -:-
Kolejka nr 11
2020-10-17/15:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2020-10-17/15:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - KS ZIELONI ZBOROWSKIE -:-
2020-10-18/11:30 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN -:-
2020-10-18/15:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS RYBAK CIASNA -:-
2020-10-18/15:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - LKS LISWARTA LISÓW II -:-
2020-10-18/15:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS WIERZBIE -:-
2020-10-18/15:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS ŻWIREX HADRA -:-
Kolejka nr 12
2020-10-24/15:00 LKS ŻWIREX HADRA - LKS BŁĘKITNI HERBY -:-
2020-10-24/15:00 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN - LKS UNIA LUBECKO -:-
2020-10-24/15:00 LKS ROZWÓJ OLSZYNA - LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE -:-
2020-10-25/11:00 LKS PŁOMIEŃ BOROWE - KS ZIELONI ZBOROWSKIE -:-
2020-10-25/11:00 LKS LISWARTA LISÓW II - KS TAJFUN HARBUŁTOWICE -:-
2020-10-25/15:00 LKS WIERZBIE - LKS DRAGON RUSINOWICE -:-
2020-10-25/15:00 LKS RYBAK CIASNA - LKS PROMIEŃ GLINICA II -:-
Kolejka nr 13
2020-11-07/14:00 LKS BŁĘKITNI HERBY - LKS WIERZBIE -:-
2020-11-08/11:30 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE - LKS RYBAK CIASNA -:-
2020-11-08/14:00 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE - LKS PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2020-11-08/14:00 LKS PROMIEŃ GLINICA II - LKS ROZWÓJ OLSZYNA -:-
2020-11-08/14:00 LKS UNIA LUBECKO - LKS LISWARTA LISÓW II -:-
2020-11-08/14:00 LKS DRAGON RUSINOWICE - LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN -:-
2020-11-08/14:00 KS ZIELONI ZBOROWSKIE - LKS ŻWIREX HADRA -:-