Częstochowa: Klasa B "AP-Sport" Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MAŁA PANEW Cynków 9 22 7 1 1 34:12
2 PŁOMIEŃ Kuźnica M. 9 20 6 2 1 29:11
3 MKS II MYSZKÓW 9 15 4 3 2 27:14
4 WARTA II MSTÓW 9 14 4 2 3 24:20
5 GROM POCZESNA 9 14 4 2 3 17:14
6 POGOŃ BLACHOWNIA 9 12 3 3 3 18:15
7 LELOVIA Lelów 9 10 3 1 5 27:37
8 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 9 8 2 2 5 13:26
9 WARTA MYSZKÓW 9 7 2 1 6 12:32
10 ORŁY KUSIĘTA 9 4 1 1 7 11:31
Kolejka nr 9
2019-10-26/13:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - MAŁA PANEW Cynków 3:0
2019-10-26/14:00 WARTA MYSZKÓW - GROM POCZESNA 2:0
2019-10-27/14:00 MKS II MYSZKÓW - WARTA II MSTÓW 0:0
2019-10-27/14:00 ORŁY KUSIĘTA - LELOVIA Lelów 6:4
2019-10-27/14:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - POGOŃ BLACHOWNIA 1:1
Kolejka nr 9
2019-10-26/13:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - MAŁA PANEW Cynków 3:0
2019-10-26/14:00 WARTA MYSZKÓW - GROM POCZESNA 2:0
2019-10-27/14:00 MKS II MYSZKÓW - WARTA II MSTÓW 0:0
2019-10-27/14:00 ORŁY KUSIĘTA - LELOVIA Lelów 6:4
2019-10-27/14:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - POGOŃ BLACHOWNIA 1:1
Kolejka nr 8
2019-10-20/12:00 GROM POCZESNA - ORŁY KUSIĘTA 3:1
2019-10-20/15:00 WARTA II MSTÓW - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 6:2
2019-10-20/15:00 POGOŃ BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ Kuźnica M. 1:1
2019-10-20/15:00 MAŁA PANEW Cynków - WARTA MYSZKÓW 9:1
2019-10-20/15:00 LELOVIA Lelów - MKS II MYSZKÓW 2:8
Kolejka nr 7
2019-10-12/15:00 WARTA MYSZKÓW - POGOŃ BLACHOWNIA 2:3
2019-10-13/11:00 LELOVIA Lelów - WARTA II MSTÓW 4:3
2019-10-13/15:00 MKS II MYSZKÓW - GROM POCZESNA 1:2
2019-10-13/15:00 ORŁY KUSIĘTA - MAŁA PANEW Cynków 0:2
2019-10-13/15:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 3:0
Kolejka nr 6
2019-10-05/15:30 WARTA II MSTÓW - PŁOMIEŃ Kuźnica M. 2:6
2019-10-06/15:30 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - WARTA MYSZKÓW 5:1
2019-10-06/15:30 POGOŃ BLACHOWNIA - ORŁY KUSIĘTA 5:1
2019-10-06/15:30 MAŁA PANEW Cynków - MKS II MYSZKÓW 5:4
2019-10-06/15:30 LELOVIA Lelów - GROM POCZESNA 3:2
Kolejka nr 5
2019-09-29/16:00 GROM POCZESNA - WARTA II MSTÓW 2:2
2019-09-29/16:00 LELOVIA Lelów - MAŁA PANEW Cynków 1:6
2019-09-29/16:00 MKS II MYSZKÓW - POGOŃ BLACHOWNIA 2:1
2019-09-29/16:00 ORŁY KUSIĘTA - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 0:3
2019-09-29/16:00 WARTA MYSZKÓW - PŁOMIEŃ Kuźnica M. 1:5
Kolejka nr 4
2019-09-22/16:30 WARTA II MSTÓW - WARTA MYSZKÓW 4:2
2019-09-22/16:30 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - ORŁY KUSIĘTA 6:0
2019-09-22/16:30 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - MKS II MYSZKÓW 1:1
2019-09-22/16:30 POGOŃ BLACHOWNIA - LELOVIA Lelów 5:3
2019-09-22/16:30 MAŁA PANEW Cynków - GROM POCZESNA 4:3
Kolejka nr 3
2019-09-14/16:30 MAŁA PANEW Cynków - WARTA II MSTÓW 2:0
2019-09-15/14:00 MKS II MYSZKÓW - PŁOMIEŃ Kuźnica M. 5:1
2019-09-15/16:30 GROM POCZESNA - POGOŃ BLACHOWNIA 3:1
2019-09-15/16:30 LELOVIA Lelów - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 6:1
2019-09-15/16:30 ORŁY KUSIĘTA - WARTA MYSZKÓW 0:1
Kolejka nr 2
2019-09-07/17:00 POGOŃ BLACHOWNIA - MAŁA PANEW Cynków 0:0
2019-09-08/17:00 WARTA II MSTÓW - ORŁY KUSIĘTA 5:1
2019-09-08/17:00 WARTA MYSZKÓW - MKS II MYSZKÓW 0:4
2019-09-08/17:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - LELOVIA Lelów 4:2
2019-09-08/17:00 GROM POCZESNA - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 2:0
Kolejka nr 1
2019-08-31/17:00 POGOŃ BLACHOWNIA - WARTA II MSTÓW 1:2
2019-09-01/17:00 MAŁA PANEW Cynków - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 6:0
2019-09-01/17:00 GROM POCZESNA - PŁOMIEŃ Kuźnica M. 0:0
2019-09-01/17:00 LELOVIA Lelów - WARTA MYSZKÓW 2:2
2019-09-01/17:00 MKS II MYSZKÓW - ORŁY KUSIĘTA 2:2
Kolejka nr 10
2020-04-19/17:00 WARTA II MSTÓW - POGOŃ BLACHOWNIA -:-
2020-04-19/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - MAŁA PANEW Cynków -:-
2020-04-19/17:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - GROM POCZESNA -:-
2020-04-19/17:00 WARTA MYSZKÓW - LELOVIA Lelów -:-
2020-04-19/17:00 ORŁY KUSIĘTA - MKS II MYSZKÓW -:-
Kolejka nr 11
2020-04-26/17:00 ORŁY KUSIĘTA - WARTA II MSTÓW -:-
2020-04-26/17:00 MKS II MYSZKÓW - WARTA MYSZKÓW -:-
2020-04-26/17:00 LELOVIA Lelów - PŁOMIEŃ Kuźnica M. -:-
2020-04-26/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - GROM POCZESNA -:-
2020-04-26/17:00 MAŁA PANEW Cynków - POGOŃ BLACHOWNIA -:-
Kolejka nr 12
2020-05-02/17:00 POGOŃ BLACHOWNIA - GROM POCZESNA -:-
2020-05-03/17:00 WARTA II MSTÓW - MAŁA PANEW Cynków -:-
2020-05-03/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - LELOVIA Lelów -:-
2020-05-03/17:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - MKS II MYSZKÓW -:-
2020-05-03/17:00 WARTA MYSZKÓW - ORŁY KUSIĘTA -:-
Kolejka nr 13
2020-05-10/17:00 WARTA MYSZKÓW - WARTA II MSTÓW -:-
2020-05-10/17:00 ORŁY KUSIĘTA - PŁOMIEŃ Kuźnica M. -:-
2020-05-10/17:00 MKS II MYSZKÓW - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. -:-
2020-05-10/17:00 LELOVIA Lelów - POGOŃ BLACHOWNIA -:-
2020-05-10/17:00 GROM POCZESNA - MAŁA PANEW Cynków -:-
Kolejka nr 14
2020-05-16/17:00 POGOŃ BLACHOWNIA - MKS II MYSZKÓW -:-
2020-05-17/17:00 WARTA II MSTÓW - GROM POCZESNA -:-
2020-05-17/17:00 MAŁA PANEW Cynków - LELOVIA Lelów -:-
2020-05-17/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - ORŁY KUSIĘTA -:-
2020-05-17/17:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - WARTA MYSZKÓW -:-
Kolejka nr 15
2020-05-24/17:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - WARTA II MSTÓW -:-
2020-05-24/17:00 WARTA MYSZKÓW - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. -:-
2020-05-24/17:00 ORŁY KUSIĘTA - POGOŃ BLACHOWNIA -:-
2020-05-24/17:00 MKS II MYSZKÓW - MAŁA PANEW Cynków -:-
2020-05-24/17:00 GROM POCZESNA - LELOVIA Lelów -:-
Kolejka nr 16
2020-05-30/17:00 POGOŃ BLACHOWNIA - WARTA MYSZKÓW -:-
2020-05-31/17:00 WARTA II MSTÓW - LELOVIA Lelów -:-
2020-05-31/17:00 GROM POCZESNA - MKS II MYSZKÓW -:-
2020-05-31/17:00 MAŁA PANEW Cynków - ORŁY KUSIĘTA -:-
2020-05-31/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - PŁOMIEŃ Kuźnica M. -:-
Kolejka nr 17
2020-06-07/17:30 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - WARTA II MSTÓW -:-
2020-06-07/17:30 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - POGOŃ BLACHOWNIA -:-
2020-06-07/17:30 WARTA MYSZKÓW - MAŁA PANEW Cynków -:-
2020-06-07/17:30 ORŁY KUSIĘTA - GROM POCZESNA -:-
2020-06-07/17:30 MKS II MYSZKÓW - LELOVIA Lelów -:-
Kolejka nr 18
2020-06-13/17:30 POGOŃ BLACHOWNIA - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. -:-
2020-06-14/17:30 WARTA II MSTÓW - MKS II MYSZKÓW -:-
2020-06-14/17:30 LELOVIA Lelów - ORŁY KUSIĘTA -:-
2020-06-14/17:30 GROM POCZESNA - WARTA MYSZKÓW -:-
2020-06-14/17:30 MAŁA PANEW Cynków - PŁOMIEŃ Kuźnica M. -:-