Częstochowa: Klasa B "AP-Sport" Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ZNICZ II KŁOBUCK 10 25 8 1 1 26:10
2 ORLIK BLACHOWNIA 10 25 8 1 1 38:11
3 METAL RZEKI WIELKIE 10 24 8 0 2 45:14
4 GMINA II KŁOMNICE 10 19 6 1 3 17:12
5 POLONIA-UNIA WIDZÓW 10 16 5 1 4 17:20
6 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 10 16 4 4 2 17:12
7 ISKRA MOKRZESZ 10 13 4 1 5 22:24
8 JUNIOR Szarlejka 10 7 2 1 7 16:24
9 UNIA II RĘDZINY 10 7 2 1 7 12:36
10 PIAST LUBOJNA 10 6 2 0 8 9:32
11 PŁOMIEŃ BOROWE 10 1 0 1 9 12:36
Kolejka nr 11
2019-11-02/13:30 POLONIA-UNIA WIDZÓW - JUNIOR Szarlejka 2:0
2019-11-02/13:30 ZNICZ II KŁOBUCK - GMINA II KŁOMNICE 3:1
2019-11-02/13:30 ISKRA MOKRZESZ - PIAST LUBOJNA 3:1
2019-11-02/14:30 METAL RZEKI WIELKIE - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 7:2
2019-11-03/13:30 UNIA II RĘDZINY - PŁOMIEŃ BOROWE 3:1
Kolejka nr 11
2019-11-02/13:30 POLONIA-UNIA WIDZÓW - JUNIOR Szarlejka 2:0
2019-11-02/13:30 ZNICZ II KŁOBUCK - GMINA II KŁOMNICE 3:1
2019-11-02/13:30 ISKRA MOKRZESZ - PIAST LUBOJNA 3:1
2019-11-02/14:30 METAL RZEKI WIELKIE - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 7:2
2019-11-03/13:30 UNIA II RĘDZINY - PŁOMIEŃ BOROWE 3:1
Kolejka nr 10
2019-10-26/14:00 PIAST LUBOJNA - ZNICZ II KŁOBUCK 1:2
2019-10-26/14:00 JUNIOR Szarlejka - UNIA II RĘDZINY 5:0
2019-10-27/11:00 PŁOMIEŃ BOROWE - ISKRA MOKRZESZ 3:4
2019-10-27/14:00 GMINA II KŁOMNICE - METAL RZEKI WIELKIE 2:1
2019-10-27/14:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - ORLIK BLACHOWNIA 0:0
Kolejka nr 9
2019-10-19/15:00 JUNIOR Szarlejka - PŁOMIEŃ BOROWE 4:4
2019-10-19/15:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 2:0
2019-10-19/15:00 ORLIK BLACHOWNIA - GMINA II KŁOMNICE 4:0
2019-10-19/15:00 METAL RZEKI WIELKIE - PIAST LUBOJNA 6:0
2019-10-20/15:00 ZNICZ II KŁOBUCK - ISKRA MOKRZESZ 5:0
Kolejka nr 8
2019-10-12/15:00 PIAST LUBOJNA - ORLIK BLACHOWNIA 2:6
2019-10-13/11:00 PŁOMIEŃ BOROWE - ZNICZ II KŁOBUCK 1:2
2019-10-13/14:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - UNIA II RĘDZINY 4:0
2019-10-13/15:00 ISKRA MOKRZESZ - METAL RZEKI WIELKIE 1:2
2019-10-13/15:00 GMINA II KŁOMNICE - POLONIA-UNIA WIDZÓW 2:0
Kolejka nr 7
2019-10-05/15:30 ORLIK BLACHOWNIA - ISKRA MOKRZESZ 3:2
2019-10-05/15:30 METAL RZEKI WIELKIE - ZNICZ II KŁOBUCK 4:1
2019-10-06/15:30 JUNIOR Szarlejka - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 1:5
2019-10-06/15:30 UNIA II RĘDZINY - GMINA II KŁOMNICE 0:2
2019-10-06/15:30 POLONIA-UNIA WIDZÓW - PIAST LUBOJNA 5:1
Kolejka nr 6
2019-09-28/16:00 ZNICZ II KŁOBUCK - ORLIK BLACHOWNIA 3:2
2019-09-29/11:00 PŁOMIEŃ BOROWE - METAL RZEKI WIELKIE 1:9
2019-09-29/16:00 ISKRA MOKRZESZ - POLONIA-UNIA WIDZÓW 3:4
2019-09-29/16:00 PIAST LUBOJNA - UNIA II RĘDZINY 0:2
2019-09-29/16:00 GMINA II KŁOMNICE - JUNIOR Szarlejka 1:0
Kolejka nr 5
2019-09-21/16:30 JUNIOR Szarlejka - PIAST LUBOJNA 3:0
2019-09-21/16:30 POLONIA-UNIA WIDZÓW - ZNICZ II KŁOBUCK 0:2
2019-09-21/16:30 ORLIK BLACHOWNIA - METAL RZEKI WIELKIE 4:2
2019-09-22/14:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - PŁOMIEŃ BOROWE 2:1
2019-09-22/16:30 UNIA II RĘDZINY - ISKRA MOKRZESZ 0:3
Kolejka nr 4
2019-09-14/16:30 METAL RZEKI WIELKIE - POLONIA-UNIA WIDZÓW 7:0
2019-09-15/11:00 PŁOMIEŃ BOROWE - ORLIK BLACHOWNIA 0:5
2019-09-15/12:00 ZNICZ II KŁOBUCK - UNIA II RĘDZINY 6:0
2019-09-15/16:30 ISKRA MOKRZESZ - JUNIOR Szarlejka 3:1
2019-09-15/16:30 GMINA II KŁOMNICE - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 0:0
Kolejka nr 3
2019-09-07/17:00 JUNIOR Szarlejka - ZNICZ II KŁOBUCK 1:2
2019-09-08/14:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - PIAST LUBOJNA 3:0
2019-09-08/17:00 GMINA II KŁOMNICE - PŁOMIEŃ BOROWE 4:0
2019-09-08/17:00 UNIA II RĘDZINY - METAL RZEKI WIELKIE 3:5
2019-09-08/17:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - ORLIK BLACHOWNIA 0:2
Kolejka nr 2
2019-08-31/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - JUNIOR Szarlejka 2:0
2019-08-31/17:00 PIAST LUBOJNA - GMINA II KŁOMNICE 2:1
2019-09-01/17:00 PŁOMIEŃ BOROWE - POLONIA-UNIA WIDZÓW 0:1
2019-09-01/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - UNIA II RĘDZINY 7:1
2019-09-01/17:00 ISKRA MOKRZESZ - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 1:1
Kolejka nr 1
2019-08-24/16:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - ZNICZ II KŁOBUCK 0:0
2019-08-24/17:00 PIAST LUBOJNA - PŁOMIEŃ BOROWE 2:1
2019-08-25/17:00 GMINA II KŁOMNICE - ISKRA MOKRZESZ 4:2
2019-08-25/17:00 JUNIOR Szarlejka - ORLIK BLACHOWNIA 1:5
2019-08-25/17:00 UNIA II RĘDZINY - POLONIA-UNIA WIDZÓW 3:3
Kolejka nr 12
2020-03-28/16:00 ORLIK BLACHOWNIA - JUNIOR Szarlejka -:-
2020-03-29/16:00 PŁOMIEŃ BOROWE - PIAST LUBOJNA -:-
2020-03-29/16:00 ISKRA MOKRZESZ - GMINA II KŁOMNICE -:-
2020-03-29/16:00 ZNICZ II KŁOBUCK - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA -:-
2020-03-29/16:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - UNIA II RĘDZINY -:-
Kolejka nr 13
2020-04-05/16:30 POLONIA-UNIA WIDZÓW - PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2020-04-05/16:30 UNIA II RĘDZINY - ORLIK BLACHOWNIA -:-
2020-04-05/16:30 JUNIOR Szarlejka - METAL RZEKI WIELKIE -:-
2020-04-05/16:30 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - ISKRA MOKRZESZ -:-
2020-04-05/16:30 GMINA II KŁOMNICE - PIAST LUBOJNA -:-
Kolejka nr 14
2020-04-18/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - POLONIA-UNIA WIDZÓW -:-
2020-04-19/17:00 PŁOMIEŃ BOROWE - GMINA II KŁOMNICE -:-
2020-04-19/17:00 PIAST LUBOJNA - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA -:-
2020-04-19/17:00 ZNICZ II KŁOBUCK - JUNIOR Szarlejka -:-
2020-04-19/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - UNIA II RĘDZINY -:-
Kolejka nr 15
2020-04-25/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2020-04-26/17:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - METAL RZEKI WIELKIE -:-
2020-04-26/17:00 UNIA II RĘDZINY - ZNICZ II KŁOBUCK -:-
2020-04-26/17:00 JUNIOR Szarlejka - ISKRA MOKRZESZ -:-
2020-04-26/17:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - GMINA II KŁOMNICE -:-
Kolejka nr 16
2020-05-03/17:00 PŁOMIEŃ BOROWE - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA -:-
2020-05-03/17:00 PIAST LUBOJNA - JUNIOR Szarlejka -:-
2020-05-03/17:00 ISKRA MOKRZESZ - UNIA II RĘDZINY -:-
2020-05-03/17:00 ZNICZ II KŁOBUCK - POLONIA-UNIA WIDZÓW -:-
2020-05-03/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - ORLIK BLACHOWNIA -:-
Kolejka nr 17
2020-05-09/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - ZNICZ II KŁOBUCK -:-
2020-05-10/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2020-05-10/17:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - ISKRA MOKRZESZ -:-
2020-05-10/17:00 UNIA II RĘDZINY - PIAST LUBOJNA -:-
2020-05-10/17:00 JUNIOR Szarlejka - GMINA II KŁOMNICE -:-
Kolejka nr 18
2020-05-17/17:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - JUNIOR Szarlejka -:-
2020-05-17/17:00 GMINA II KŁOMNICE - UNIA II RĘDZINY -:-
2020-05-17/17:00 PIAST LUBOJNA - POLONIA-UNIA WIDZÓW -:-
2020-05-17/17:00 ISKRA MOKRZESZ - ORLIK BLACHOWNIA -:-
2020-05-17/17:00 ZNICZ II KŁOBUCK - METAL RZEKI WIELKIE -:-
Kolejka nr 19
2020-05-23/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - PIAST LUBOJNA -:-
2020-05-24/17:00 ZNICZ II KŁOBUCK - PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2020-05-24/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - ISKRA MOKRZESZ -:-
2020-05-24/17:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - GMINA II KŁOMNICE -:-
2020-05-24/17:00 UNIA II RĘDZINY - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA -:-
Kolejka nr 20
2020-05-31/17:00 PŁOMIEŃ BOROWE - JUNIOR Szarlejka -:-
2020-05-31/17:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - POLONIA-UNIA WIDZÓW -:-
2020-05-31/17:00 GMINA II KŁOMNICE - ORLIK BLACHOWNIA -:-
2020-05-31/17:00 PIAST LUBOJNA - METAL RZEKI WIELKIE -:-
2020-05-31/17:00 ISKRA MOKRZESZ - ZNICZ II KŁOBUCK -:-
Kolejka nr 21
2020-06-06/17:30 ORLIK BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA -:-
2020-06-07/17:30 ISKRA MOKRZESZ - PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2020-06-07/17:30 ZNICZ II KŁOBUCK - PIAST LUBOJNA -:-
2020-06-07/17:30 METAL RZEKI WIELKIE - GMINA II KŁOMNICE -:-
2020-06-07/17:30 UNIA II RĘDZINY - JUNIOR Szarlejka -:-
Kolejka nr 22
2020-06-14/17:30 PŁOMIEŃ BOROWE - UNIA II RĘDZINY -:-
2020-06-14/17:30 JUNIOR Szarlejka - POLONIA-UNIA WIDZÓW -:-
2020-06-14/17:30 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - METAL RZEKI WIELKIE -:-
2020-06-14/17:30 GMINA II KŁOMNICE - ZNICZ II KŁOBUCK -:-
2020-06-14/17:30 PIAST LUBOJNA - ISKRA MOKRZESZ -:-