Bytom: Klasa B

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS SOKÓŁ II ORZECH 6 15 5 0 1 24:8
2 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 5 15 5 0 0 23:7
3 LKS ORZEŁ KOTY 6 12 4 0 2 20:12
4 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA 6 12 4 0 2 16:9
5 LKS NAPRZÓD WIESZOWA 3 9 3 0 0 14:4
6 TSPN NADZIEJA BYTOM 6 9 3 0 3 19:15
7 LKS TĘCZA ZENDEK 4 7 2 1 1 7:5
8 LKS ZGODA REPTY 5 7 2 1 2 8:11
9 TS TARNOWICZANKA 5 6 2 0 3 10:21
10 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 6 4 1 1 4 11:20
11 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA 6 4 1 1 4 13:25
12 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN 5 0 0 0 5 5:19
13 UKS UNIA II STRZYBNICA 5 0 0 0 5 2:16
Kolejka nr 6
2020-09-19/16:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - TS TARNOWICZANKA 6:1
2020-09-19/16:00 LKS TĘCZA ZENDEK - LKS SOKÓŁ II ORZECH 0:3
2020-09-19/16:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - LKS ORZEŁ KOTY 4:3
2020-09-20/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA 1:4
2020-09-20/16:00 LKS ZGODA REPTY - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 4:2
2020-09-20/17:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 3:8
Kolejka nr 6
2020-09-19/16:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - TS TARNOWICZANKA 6:1
2020-09-19/16:00 LKS TĘCZA ZENDEK - LKS SOKÓŁ II ORZECH 0:3
2020-09-19/16:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - LKS ORZEŁ KOTY 4:3
2020-09-20/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA 1:4
2020-09-20/16:00 LKS ZGODA REPTY - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 4:2
2020-09-20/17:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 3:8
Kolejka nr 5
2020-09-12/16:00 LKS ORZEŁ KOTY - LKS TĘCZA ZENDEK 1:2
2020-09-12/16:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA 4:1
2020-09-12/16:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - TSPN NADZIEJA BYTOM 4:0
2020-09-12/16:00 TS TARNOWICZANKA - KS NITRON II KRUPSKI MŁYN 3:0
2020-09-13/16:00 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS NAPRZÓD WIESZOWA 1:4
2020-09-13/16:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - UKS UNIA II STRZYBNICA 2:1
Kolejka nr 4
2020-09-05/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA 1:2
2020-09-05/17:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - LKS ZGODA REPTY 6:0
2020-09-06/11:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - LKS SOKÓŁ II ORZECH 0:3
2020-09-06/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - LKS ORZEŁ KOTY 0:4
2020-09-06/16:00 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2:5
2020-09-06/17:00 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS TĘCZA ZENDEK 0:4
Kolejka nr 3
2020-08-29/17:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - KS NITRON II KRUPSKI MŁYN 4:2
2020-08-29/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - TS TARNOWICZANKA 5:2
2020-08-30/17:00 LKS ZGODA REPTY - LKS TĘCZA ZENDEK 1:1
2020-08-30/17:00 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - UKS UNIA II STRZYBNICA 3:0
2020-08-30/17:00 LKS ORZEŁ KOTY - DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA 6:3
2020-08-30/17:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - TSPN NADZIEJA BYTOM 4:6
Kolejka nr 2
2020-08-22/17:00 TS TARNOWICZANKA - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA 3:2
2020-08-22/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS ORZEŁ KOTY 2:3
2020-08-23/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - LKS ZGODA REPTY 0:3
2020-08-23/17:00 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - LKS SOKÓŁ II ORZECH 0:4
2020-08-23/17:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 4:4
Kolejka nr 1
2020-08-15/16:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 0:1
2020-08-15/17:00 LKS ORZEŁ KOTY - KS NITRON II KRUPSKI MŁYN 3:1
2020-08-16/17:00 LKS ZGODA REPTY - DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA 0:2
2020-08-16/17:00 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TSPN NADZIEJA BYTOM 1:4
2020-08-16/17:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - TS TARNOWICZANKA 8:1
Kolejka nr 1
2020-11-14/14:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - UKS UNIA II STRZYBNICA -:-
Kolejka nr 2
2020-11-21/13:00 LKS TĘCZA ZENDEK - LKS NAPRZÓD WIESZOWA -:-
Kolejka nr 7
2020-09-26/16:00 LKS ORZEŁ KOTY - LKS ZGODA REPTY -:-
2020-09-26/16:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - LKS TĘCZA ZENDEK -:-
2020-09-26/16:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - UKS UNIA II STRZYBNICA -:-
2020-09-26/16:00 TS TARNOWICZANKA - DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA -:-
2020-09-27/16:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - LKS NAPRZÓD WIESZOWA -:-
2020-09-27/16:00 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
Kolejka nr 8
2020-10-03/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - TS TARNOWICZANKA -:-
2020-10-03/15:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA -:-
2020-10-04/15:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - KS NITRON II KRUPSKI MŁYN -:-
2020-10-04/15:00 LKS TĘCZA ZENDEK - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2020-10-04/15:00 LKS ZGODA REPTY - LKS SOKÓŁ II ORZECH -:-
2020-10-04/15:00 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS ORZEŁ KOTY -:-
Kolejka nr 9
2020-10-10/15:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - LKS ZGODA REPTY -:-
2020-10-10/15:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS NAPRZÓD WIESZOWA -:-
2020-10-10/15:00 TS TARNOWICZANKA - LKS TĘCZA ZENDEK -:-
2020-10-10/15:00 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - UKS UNIA II STRZYBNICA -:-
2020-10-10/15:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA -:-
2020-10-11/15:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 10
2020-10-17/15:00 LKS TĘCZA ZENDEK - KS NITRON II KRUPSKI MŁYN -:-
2020-10-17/15:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - TS TARNOWICZANKA -:-
2020-10-17/15:00 LKS ORZEŁ KOTY - LKS SOKÓŁ II ORZECH -:-
2020-10-18/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2020-10-18/15:00 LKS ZGODA REPTY - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2020-10-18/15:00 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA -:-
Kolejka nr 11
2020-10-24/15:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - LKS ORZEŁ KOTY -:-
2020-10-24/15:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2020-10-24/15:00 TS TARNOWICZANKA - LKS ZGODA REPTY -:-
2020-10-24/15:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS TĘCZA ZENDEK -:-
2020-10-25/15:00 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - LKS NAPRZÓD WIESZOWA -:-
2020-10-25/15:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - UKS UNIA II STRZYBNICA -:-
Kolejka nr 12
2020-10-31/14:00 LKS TĘCZA ZENDEK - DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA -:-
2020-10-31/14:00 LKS NAPRZÓD WIESZOWA - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2020-10-31/14:00 LKS ZGODA REPTY - KS NITRON II KRUPSKI MŁYN -:-
2020-10-31/14:00 KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TS TARNOWICZANKA -:-
2020-10-31/14:00 LKS ORZEŁ KOTY - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2020-10-31/14:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA -:-
Kolejka nr 13
2020-11-07/14:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ II ORZECH -:-
2020-11-07/14:00 TS TARNOWICZANKA - LKS ORZEŁ KOTY -:-
2020-11-07/14:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS ZGODA REPTY -:-
2020-11-08/11:00 UKS UNIA II STRZYBNICA - LKS TĘCZA ZENDEK -:-
2020-11-08/14:00 KS NITRON II KRUPSKI MŁYN - KS GÓRNIK II BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2020-11-08/14:00 DKS CZARNI II KOZŁOWA GÓRA - LKS NAPRZÓD WIESZOWA -:-