Bielsko-Biała: Klasa B

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GKS CZARNI II JAWORZE 1 3 1 0 0 5:0
2 LKS LIGOTA CENTRUM 1 3 1 0 0 5:2
3 KS ISKRA RYBARZOWICE 1 3 1 0 0 4:1
4 LKS ZAMEK GRODZIEC 1 1 0 1 0 1:1
5 LKS SOKÓŁ ZABRZEG 1 1 0 1 0 1:1
6 LKS GROŃ BUJAKÓW 1 1 0 1 0 1:1
7 LKS CZANIEC II 1 1 0 1 0 1:1
8 TS PODBESKIDZIE U-21 0 0 0 0 0 0:0
9 LKS ORZEŁ KOZY 0 0 0 0 0 0:0
10 LKS MAZAŃCOWICE 1 0 0 0 1 2:5
11 LKS BESKID GODZISZKA 1 0 0 0 1 1:4
12 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 1 0 0 0 1 0:5
Kolejka nr 1
2019-08-15/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS BESKID GODZISZKA 4:1
2019-08-17/16:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS ZAMEK GRODZIEC 1:1
2019-08-17/17:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS MAZAŃCOWICE 5:2
2019-08-17/17:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - GKS CZARNI II JAWORZE 0:5
2019-08-18/11:00 LKS CZANIEC II - LKS GROŃ BUJAKÓW 1:1
2019-11-03/12:00 LKS ORZEŁ KOZY - TS PODBESKIDZIE U-21 -:-
Kolejka nr 1
2019-08-15/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS BESKID GODZISZKA 4:1
2019-08-17/16:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS ZAMEK GRODZIEC 1:1
2019-08-17/17:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS MAZAŃCOWICE 5:2
2019-08-17/17:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - GKS CZARNI II JAWORZE 0:5
2019-08-18/11:00 LKS CZANIEC II - LKS GROŃ BUJAKÓW 1:1
Kolejka nr 1
2019-11-03/12:00 LKS ORZEŁ KOZY - TS PODBESKIDZIE U-21 -:-
Kolejka nr 2
2019-08-21/18:00 GKS CZARNI II JAWORZE - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2019-08-24/17:00 LKS MAZAŃCOWICE - TS PODBESKIDZIE U-21 -:-
2019-08-24/17:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS ORZEŁ KOZY -:-
2019-08-24/17:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS CZANIEC II -:-
2019-08-25/11:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE -:-
2019-08-25/11:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
Kolejka nr 3
2019-08-31/16:00 LKS ORZEŁ KOZY - GKS CZARNI II JAWORZE -:-
2019-08-31/17:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS LIGOTA CENTRUM -:-
2019-08-31/17:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2019-09-01/11:00 LKS CZANIEC II - LKS MAZAŃCOWICE -:-
2019-09-01/14:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS ZAMEK GRODZIEC -:-
2019-09-01/16:00 TS PODBESKIDZIE U-21 - LKS BESKID GODZISZKA -:-
Kolejka nr 4
2019-09-07/16:00 LKS MAZAŃCOWICE - LKS BESKID GODZISZKA -:-
2019-09-07/16:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS ORZEŁ KOZY -:-
2019-09-07/16:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE -:-
2019-09-08/11:00 GKS CZARNI II JAWORZE - TS PODBESKIDZIE U-21 -:-
2019-09-08/11:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2019-09-08/11:00 LKS CZANIEC II - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
Kolejka nr 5
2019-09-14/16:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS MAZAŃCOWICE -:-
2019-09-14/16:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - LKS CZANIEC II -:-
2019-09-14/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS LIGOTA CENTRUM -:-
2019-09-14/16:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2019-09-14/16:00 LKS BESKID GODZISZKA - GKS CZARNI II JAWORZE -:-
2019-09-15/16:00 TS PODBESKIDZIE U-21 - LKS ZAMEK GRODZIEC -:-
Kolejka nr 6
2019-09-21/16:00 LKS MAZAŃCOWICE - GKS CZARNI II JAWORZE -:-
2019-09-21/16:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS BESKID GODZISZKA -:-
2019-09-21/16:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS ORZEŁ KOZY -:-
2019-09-21/16:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE -:-
2019-09-22/11:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - TS PODBESKIDZIE U-21 -:-
2019-09-22/11:00 LKS CZANIEC II - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
Kolejka nr 7
2019-09-28/16:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - LKS MAZAŃCOWICE -:-
2019-09-28/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2019-09-28/16:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS CZANIEC II -:-
2019-09-28/16:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2019-09-29/11:00 GKS CZARNI II JAWORZE - LKS ZAMEK GRODZIEC -:-
2019-09-29/16:00 TS PODBESKIDZIE U-21 - LKS LIGOTA CENTRUM -:-
Kolejka nr 8
2019-10-05/15:00 LKS MAZAŃCOWICE - LKS ZAMEK GRODZIEC -:-
2019-10-05/15:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS BESKID GODZISZKA -:-
2019-10-05/15:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS ORZEŁ KOZY -:-
2019-10-05/15:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2019-10-06/11:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - GKS CZARNI II JAWORZE -:-
2019-10-06/11:00 LKS CZANIEC II - TS PODBESKIDZIE U-21 -:-
Kolejka nr 9
2019-10-12/15:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS MAZAŃCOWICE -:-
2019-10-12/15:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE -:-
2019-10-12/15:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS CZANIEC II -:-
2019-10-12/15:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2019-10-13/11:00 GKS CZARNI II JAWORZE - LKS LIGOTA CENTRUM -:-
2019-10-13/16:00 TS PODBESKIDZIE U-21 - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
Kolejka nr 10
2019-10-19/15:00 LKS MAZAŃCOWICE - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2019-10-19/15:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS ZAMEK GRODZIEC -:-
2019-10-19/15:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS BESKID GODZISZKA -:-
2019-10-19/15:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - TS PODBESKIDZIE U-21 -:-
2019-10-19/15:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS ORZEŁ KOZY -:-
2019-10-20/11:00 LKS CZANIEC II - GKS CZARNI II JAWORZE -:-
Kolejka nr 11
2019-10-26/14:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS MAZAŃCOWICE -:-
2019-10-26/14:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE -:-
2019-10-26/14:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS CZANIEC II -:-
2019-10-27/11:00 GKS CZARNI II JAWORZE - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2019-10-27/11:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - LKS LIGOTA CENTRUM -:-
2019-10-27/14:00 TS PODBESKIDZIE U-21 - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-