IV Liga Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS UNIA KSIĄŻENICE 3 9 3 0 0 5:1
2 TS PODBESKIDZIE II S.A. 3 7 2 1 0 6:2
3 LKS DRZEWIARZ JASIENICA 3 7 2 1 0 7:4
4 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. 3 6 2 0 1 8:2
5 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 3 5 1 2 0 5:4
6 LKS CZANIEC 2 4 1 1 0 7:4
7 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE 2 4 1 1 0 4:1
8 KS DECOR BEŁK 3 4 1 1 1 4:4
9 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 3 3 1 0 2 5:10
10 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2 3 1 0 1 3:2
11 MKS ISKRA PSZCZYNA 2 3 1 0 1 3:5
12 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 3 3 1 0 2 3:7
13 KS ROZWÓJ KATOWICE 3 3 1 0 2 8:6
14 KS SPÓJNIA LANDEK 3 1 0 1 2 1:3
15 KS KUŹNIA USTROŃ 2 1 0 1 1 3:6
16 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 3 1 0 1 2 3:9
17 KP GKS II TYCHY S.A. 3 0 0 0 3 2:7
Kolejka nr 3
2020-08-08/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE 0:3
2020-08-08/17:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS CZANIEC 1:4
2020-08-08/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KP GKS II TYCHY S.A. 3:1
2020-08-08/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. 0:6
2020-08-08/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KS DECOR BEŁK 1:1
2020-08-08/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KS ROZWÓJ KATOWICE 3:2
2020-08-08/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:3
2020-08-08/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:1
Kolejka nr 3
2020-08-08/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE 0:3
2020-08-08/17:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS CZANIEC 1:4
2020-08-08/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KP GKS II TYCHY S.A. 3:1
2020-08-08/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. 0:6
2020-08-08/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KS DECOR BEŁK 1:1
2020-08-08/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KS ROZWÓJ KATOWICE 3:2
2020-08-08/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:3
2020-08-08/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:1
Kolejka nr 2
2020-08-01/11:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 4:1
2020-08-01/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 5:0
2020-08-01/11:00 KP GKS II TYCHY S.A. - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 0:2
2020-08-01/17:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS SPÓJNIA LANDEK 1:1
2020-08-01/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1:1
2020-08-01/17:00 KS DECOR BEŁK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 3:2
2020-08-01/17:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. - LKS UNIA KSIĄŻENICE 0:1
2020-08-01/17:00 LKS CZANIEC - KS KUŹNIA USTROŃ 3:3
Kolejka nr 1
2020-07-25/14:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KP GKS II TYCHY S.A. 2:1
2020-07-25/14:30 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:1
2020-07-25/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. 1:2
2020-07-25/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS DECOR BEŁK 1:0
2020-07-25/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS ROZWÓJ KATOWICE 3:1
2020-07-25/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:3
2020-07-25/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS SPÓJNIA LANDEK 1:0
Kolejka nr 1
2020-09-02/17:30 LKS CZANIEC - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
Kolejka nr 4
2020-08-15/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2020-08-15/11:00 KP GKS II TYCHY S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-08-15/13:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2020-08-15/17:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2020-08-15/17:00 KS DECOR BEŁK - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-08-15/17:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
2020-08-15/17:00 LKS CZANIEC - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2020-08-15/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
Kolejka nr 5
2020-08-22/13:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2020-08-22/15:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS DECOR BEŁK -:-
2020-08-22/17:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-08-22/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-08-22/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS CZANIEC -:-
2020-08-22/17:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KP GKS II TYCHY S.A. -:-
2020-08-22/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2020-08-23/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 6
2020-08-29/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2020-08-29/11:00 KP GKS II TYCHY S.A. - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-08-29/17:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2020-08-29/17:00 KS DECOR BEŁK - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2020-08-29/17:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2020-08-29/17:00 LKS CZANIEC - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-08-29/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2020-08-29/17:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
Kolejka nr 7
2020-09-05/16:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-09-05/16:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2020-09-05/16:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-09-05/16:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS CZANIEC -:-
2020-09-05/16:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KP GKS II TYCHY S.A. -:-
2020-09-05/16:00 KS SPÓJNIA LANDEK - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. -:-
2020-09-05/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS DECOR BEŁK -:-
2020-09-05/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
Kolejka nr 8
2020-09-12/11:00 KP GKS II TYCHY S.A. - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2020-09-12/16:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2020-09-12/16:00 KS DECOR BEŁK - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2020-09-12/16:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2020-09-12/16:00 LKS CZANIEC - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-09-12/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
2020-09-12/16:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-09-12/16:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
Kolejka nr 9
2020-09-19/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS DECOR BEŁK -:-
2020-09-19/16:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-09-19/16:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2020-09-19/16:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2020-09-19/16:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS CZANIEC -:-
2020-09-19/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KP GKS II TYCHY S.A. -:-
2020-09-19/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. -:-
2020-09-20/16:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
Kolejka nr 10
2020-09-26/11:00 KP GKS II TYCHY S.A. - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2020-09-26/16:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS DECOR BEŁK -:-
2020-09-26/16:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2020-09-26/16:00 LKS CZANIEC - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2020-09-26/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2020-09-26/16:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-09-26/16:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
2020-09-26/16:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
Kolejka nr 11
2020-10-03/13:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - KP GKS II TYCHY S.A. -:-
2020-10-03/15:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-10-03/15:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2020-10-03/15:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2020-10-03/15:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2020-10-03/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-10-03/15:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS CZANIEC -:-
2020-10-03/15:00 KS DECOR BEŁK - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 12
2020-10-10/11:00 KP GKS II TYCHY S.A. - KS DECOR BEŁK -:-
2020-10-10/15:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. -:-
2020-10-10/15:00 LKS CZANIEC - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2020-10-10/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2020-10-10/15:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2020-10-10/15:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2020-10-10/15:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-10-10/15:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
Kolejka nr 13
2020-10-17/11:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - LKS CZANIEC -:-
2020-10-17/15:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-10-17/15:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2020-10-17/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2020-10-17/15:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2020-10-17/15:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-10-17/15:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. - KP GKS II TYCHY S.A. -:-
2020-10-18/15:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
Kolejka nr 14
2020-10-24/15:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE - KP GKS II TYCHY S.A. -:-
2020-10-24/15:00 LKS CZANIEC - KS DECOR BEŁK -:-
2020-10-24/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2020-10-24/15:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2020-10-24/15:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2020-10-24/15:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2020-10-24/15:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2020-10-24/15:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
Kolejka nr 15
2020-10-31/11:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2020-10-31/14:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-10-31/14:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
2020-10-31/14:00 KS SPÓJNIA LANDEK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-10-31/14:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2020-10-31/14:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2020-10-31/14:00 KS DECOR BEŁK - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-10-31/14:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. - LKS CZANIEC -:-
Kolejka nr 16
2020-11-07/14:00 LKS CZANIEC - KP GKS II TYCHY S.A. -:-
2020-11-07/14:00 KS KUŹNIA USTROŃ - ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. -:-
2020-11-07/14:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS DECOR BEŁK -:-
2020-11-07/14:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2020-11-07/14:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2020-11-07/14:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2020-11-07/14:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2020-11-08/14:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
Kolejka nr 17
2020-11-14/11:00 KP GKS II TYCHY S.A. - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-11-14/11:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2020-11-14/13:30 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-11-14/13:30 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-11-14/13:30 TS PODBESKIDZIE II S.A. - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
2020-11-14/13:30 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-11-14/13:30 KS DECOR BEŁK - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2020-11-14/13:30 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-