Seniorzy

Wybór należy do kibica

10/11/2017 13:58

W cieniu towarzyskich spotkań reprezentacji Polski na boiskach Śląskiego Związku Piłki Nożnej panował będzie normalny ligowy ruch, w którym atrakcji na pewno nie zabraknie. Wystarczy, że spojrzymy na terminarz rozgrywek HAIZ IV liga - II grup, w którym wicelider LKS Czaniec gościć będzie, mającego 2 punkty więcej lidera - Decor Bełk. W innych ligach od soboty do niedzieli też ważnych spotkań nie zabraknie. 


A oto weekendowy "rozkład jazdy":

sobota
11.00
ZINA Klasa Okręgowa - I grupa
Urania Ruda Śląska - Sparta Katowice,
ZINA Klasa Okręgowa - II grupa
Slavia Ruda Śląska - ROW 1964 II Rybnik,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
UKS Ruch Chorzów - Bytomski Sport,

13.00
II liga
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg,
HAIZ IV liga - I grupa
Przemsza Siewierz - Szczakowianka Jaworzno,
Sarmacja Będzin - Piast II Gliwice,
Warta Zawiercie - Gwarek Ornontowice,
Śląsk Świętochłowice - MKS Myszków,
Sparta Lubliniec - Ruch Radzionków,
Polonia Poraj - Szombierki Bytom,
Górnik Piaski - RKS Grodziec,
Polonia Łaziska Górne - Raków II Częstochowa,
HAIZ IV liga - II grupa
Kuźnia Ustroń - Podbeskidzie II Bielsko-Biała,
LKS Czaniec - Decor Bełk,
Spójnia Landek - Drzewiarz Jasienica,
Dąb Gaszowice - GKS II Tychy,
LKS Goczałkowice - Unia Racibórz,
Bytomski Sport - MKS Lędziny,
Wilki Wilcza - GKS Radziechowy-Wieprz,
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski - Beskid 09 Skoczów,
ZINA Klasa Okręgowa - I grupa
Piast Bieruń Nowy - AKS Mikołów,
Unia Kosztowy - Grunwald Ruda Śląska,
Iskra Pszczyna - Pogoń Nowy Bytom,
Ogrodnik Cielmice - Krupiński Suszec,
LKS Łąka - Sokół Wola,
Pogoń Imielin - Wawel Wirek,
Podlesianka Katowice - MKS Mysłowice,
ZINA Klasa Okręgowa - II grupa
Naprzód Rydułtowy - ŁTS Łabędy,
LKS Raszczyce - Drama Zbrosławice,
Orzeł Mokre - LKS 1908 Nędza,
KS 94 Rachowice - Rymer Rybnik,
Przyszłość Ciochowice - Silesia Lubomia,
ZINA Klasa Okręgowa - III grupa
Naprzód Zawada - Naprzód Syrynia,
Płomień Połomia - Zameczek Czernica,
Gwiazda Skrzyszów - Polonia Marklowice,
MKS 32 Radziejów-Popielów - Przyszłość Rogów,
KS 1905 Krzanowice - Naprzód Czyżowice,
Rafako Racibórz - Granica Ruptawa,
ZINA Klasa Okręgowa - III grupa
Orzeł Nakło Śląskie - Unia Dąbrowa Górnicza,
MKS Siemianowiczanka - Zagłębie II Sosnowiec,
MKS Łazowianka Andrex Pol - Odra Miasteczko Śląskie,
Silesia Miechowice - Tęcza Błędów,
Piast Ożarowice - Orzeł Miedary,
Cyklon Rogoźnik - SKS Łagisza,
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Górnik Wojkowice,

14.00
III liga
Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Dzierżoniów,
Unia Turza Śląska - Miedź II Legnica,
AP-Sport Beskidzka Liga Okręgowa
Tempo Puńców - MRKS Czechowice-Dziedzice,
Czarni-Góral Żywiec - Orzeł Łękawica,
LKS Bestwina - Czarni Jaworze,
GLKS Wilkowice - LKS Leśna,
Cukrownik Chybie - Spójnia Zebrzydowice,
LKS 99 Pruchna - Koszarawa Żywiec,
Błyskawica Drogomyśl - Pasjonat Dankowice,
Metal-Skałka Żabnica - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowa,
Football Factory Częstochowska Klasa Okręgowa
MLKS Woźniki - Victoria Częstochowa,
Orzeł Babienica-Psary - Warta Kamieńskie Młyny,
Zieloni Żarki - Gmina Kłomnice,
Lotnik Kościelec - Olimpia Truskolasy,
Stradom Częstochowa - KS Panki,
LZS Mrzygłód - Jedność Boronów,
Płomień Kuźnica Marianowa - Amator Golce,

16.00
III liga
Skra Częstochowa - Polonia Głubczyce,
ZINA Klasa Okręgowa - III grupa
UKS Szopienice - AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów,

17.00
II liga
ROW 1964 Rybnik - Znicz Pruszków,

niedziela
11.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Rekord Bielsko-Biała - Górnik Zabrze,
GKS Tychy - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski,
Czarni Sosnowiec - ROW 1964 Rybnik,
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice,
Czarni-Góral Żywiec - GTV Stadion Śląski Chorzów,

11.30
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Gwarek Zabrze - Ruch Chorzów SA,

12.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Rozwój Katowice,

12.45
NICE I Liga
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec,

13.00
ZINA Klasa Okręgowa - II grupa
Unia Książenice - Jedność 32 Przyszowice,
Tęcza Wielowieś - MKS Zaborze,
ZINA Klasa Okręgowa - III grupa
Forteca Świerklany - Naprzód Borucin,

14.00
Football Factory Częstochowa Klasa Okręgowa
Sparta Szczekociny - Warta Mstów,
Orzeł Kiedrzyn - Pogoń Kamyk,

17.00
ZINA Klasa Okręgowa - III grupa
APN Odra - LKS Krzyżanowice.