Seniorzy

Wybór należy do kibica

11/08/2017 10:37

Od piątku do wtorku, czyli długi piłkarski weekend na boiskach Śląskiego Związku Piłki Nożnej, będzie miał mnóstwo atrakcji. Grają już bowiem nie tylko zespoły ze szczebla centralnego i międzywojewódzkiego, ale także drużyny z IV ligi i klas okręgowych. Kto z kim, gdzie i o której oraz na czyj gwizdek? Wszystkiego można się dowiedzieć czytając nasz zestaw i wybrać z niego to co komu najbliższe... niekoniecznie ze względu na odległość od domu.


A oto terminarz "długiego weekendu":

Piątek
20.45
NICE I liga
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice, sędzia Kornel Paszkiewicz (Wrocław)

Sobota
11.00
HAIZ IV liga - I grupa
Śląsk Świętochłowice - Piast II Gliwice, sędzia Krzysztof Palej (Knurów)
Zina klasa okręgowa - Grupa
Urania Ruda Śląska - Krupiński Suszec, sędzia Grzegorz Szlachta (Sosnowiec)
Zina klasa okręgowa - II grupa
Slavia Ruda Śląska - MKS Zaborze Zabrze, sędzia Michał Ficiński (Sosnowiec)
I liga wojewódzka A1 Junior
UKS Ruch Chorzów - GKS Katowice, sędzia Andrzej Chudy (Zabrze)
Gwarek Zabrze - Rozwój Katowice, sędzia Wiktor Urbańczyk (Pisarzowice)

16.00
AP-SPORT - Beskidzka Liga Okręgowa
Skałka-Metal Żabnica - Koszarawa Żywiec, sędzia Dawid Rakus (Skoczów)

17.00
II liga
GKS 1962 Jastrzębie - Błękitni Stargard, sędzia Marcin Liana (Bydgoszcz)
III liga
Rekord Bielsko-Biała - Skra Częstochowa, sędzia Leszek Lewandowski (Gliwice)
Górnik II Zabrze - Zagłębie II Lubin, sędzia Łukasz Sowada (Opole)
Pniówek Pawłowice - Piast Żmigród, sędzia Szymon Łężny (Kluczbork)
HAIZ IV liga - I grupa
Warta Zawiercie - Szczakowianka Jaworzno, sędzia Wojciech Szczurek (Bielsko-Biała)
Sparta Lubliniec - Gwarek Ornontowice, sędzia Marcin Kwiecień (Dąbrowa Górnicza)
Polonia Poraj - MKS Myszków, sędzia Marek Serwaczak (Zabrze)
Górnik Piaski - Ruch Radzionków, sędzia Arkadiusz Szymczak (Siemianowice Śląskie)
Polonia Łaziska Górne - Szombierki Bytom, sędzia Mirosław Górecki (Ruda Śląska)
HAIZ IV liga - II grupa
Beskid 09 Skoczów - Drzewiarz Jasienica, sędzia Mateusz Konieczny (Kobiór)
LKS Goczałkowice-Zdrój - GKS II Tychy, sędzia Andrzej Zabdyr (Pogórze)
Bytomski Sport Bytom - Odra Centrum Wodzisław Śląski, sędzia Andrzej Majcher (Katowice)
Wilki Wilcza - Unia Racibórz, sędzia Jakub Krajewski (Pogórze)
LKS Czaniec - Kuźnia Ustroń, sędzia Dawid Bukowczan (Węgierska Górka)
GKS Radziechowy-Wieprz - MKS Lędziny, sędzia Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie)
Spójnia Landek - Podbeskidzie II Bielsko-Biała, sędzia Mariusz Woleń (Cisiec)
Klasa okręgowa Footbal Factory - grupa Częstochowa
Orzeł Babienica/Psary - Victoria Częstochowa, sędzia Witold Fiszer (Lubliniec)
Orzeł Kiedrzyn - Warta Mstów, sędzia Robert Kowalczyk (Częstochowa)
Zieloni Żarki - Warta Kamieńskie Młyny, sędzia Krzysztof Knop (Lisów)
Stradom Częstochowa - Gmina Kłomnice, sędzia Paweł Kuban (Częstochowa)
LZS Mrzygłód - Olimpia Truskolasy, sędzia Mateusz Malinowski (Częstochowa)
Płomień Kuźnica Marianowa - KS Panki, sędzia Dariusz Prauza (Kamienica Polska)
AP-SPORT - Beskidzka Liga Okręgowa
MRKS Czechowice-Dziedzice - Czarni-Góral Żywiec, sędzia Leszek Niemczyk (Ustroń)
LKS Bestwina - Tempo Puńców, sędzia Sebastian Szczotka (Cisiec)
Cukrownik Chybie - Czarni Jaworze, sędzia Szymon Duda (Łodygowice)
Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Zebrzydowice, sędzia Piotr Katana (Biała Nyska)
Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe - Pasjonat Dankowice, sędzia Paweł Ficek (Węgierska Górka)
Zina klasa okręgowa - I grupa
Unia Kosztowy - Piast Bieruń Nowy, sędzia Maciej Jankowski (Bytom)
Iskra Pszczyna - AKS Mikołów, sędzia Mateusz Patla (Jastrzębie-Zdrój)
Ogrodnik Cielmice - Grunwald Ruda Śląska, sędzia Łukasz Sytnik (Racibórz)
LKS Łąka - Pogoń Nowy Bytom, sędzia Marcin Zientek (Racibórz)
Pogoń Imielin - Sokół Wola, sędzia Wojciech Zarzycki (Bytom)
Podlesianka Katowice - Sparta Katowice, sędzia Szymon Janicki (Piekary Śląskie)
Górnik 09 Mysłowice - Wawel Wirek, sędzia Sebastian Balon (Rybnik)
Zina klasa okręgowa - II grupa
LKS Raszczyce - ŁTS Łabędy, sędzia Marcin Knopek (Wodzisław Śląski)
Tęcza Wielowieś - Jedność 32 Przyszowice, sędzia Andrzej Gorzawski (Rybnik)
Przyszłość Ciochowice - ROW 1964 II Rybnik, sędzia Adam Nowak (Turza Śląska)
Zina klasa okręgowa - III grupa
KS 1905 Krzanowice - Przyszłość Rogów, sędzia Tomasz Izydorczyk (Ornontowice)
Rafako Racibórz - Forteca Świerklany, sędzia Paweł Halamoda (Zabrze)
Granica Ruptawa - Naprzód Czyżowice, sędzia Paweł Łukaszczyk (Tychy)
Płomień Połomia - LKS Krzyżanowice, sędzia Tomasz Kuźniarz (Tychy)
MKS 32 Radziejów-Popielów - Zameczek Czernica, sędzia Piotr Polkowski (Chorzów)
Zina klasa okręgowa - IV grupa
MKS Siemianowiczanka - Orzeł Nakło Śląskie, sędzia Sonia Zawisz (Bieruń)
UKS Szopienice - Unia Dąbrowa Górnicza,  sędzia Maciej Węgrzyk (Jejkowice)
MKS Łazowianka Andrex Pol - Zagłębie II Sosnowiec, sędzia Bartosz Bielaś (Katowice)
Silesia Miechowice - AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów, sędzia Kamil Budny (Ozorków)
Piast Ożarowice - Odra Miasteczko Śląskie, sędzia Tomasz Szczepanik (Katowice)
Cyklon Rogoźnik - Tęcza Błędów, sędzia Dawid Cieślok (Ruda Śląska)
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Orzeł Miedary, sędzia Tomasz Gołębiowski (Ruda Śląska)
Górnik Wojkowice - SKS Łagisza, sędzia Paweł Jurga (Sosnowiec)

17.30
NICE I liga
Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice, sędzia Artur Aluszyk (Szczecin)

18.00
Zina klasa okręgowa - III grupa
Naprzód Zawada - APN Odra, sędzia Sebastian Witulski (Zabrze)

Niedziela
11.00
HAIZ IV liga - I grupa
Raków II Częstochowa - RKS Grodziec, sędzia Bogdan Drobot (Siemianowice Śląskie)
I liga wojewódzka A1 Junior
Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec, sędzia Dawid Bukowczan (Węgierska Górka)
Czarni-Góral Żywiec - Górnik Zabrze SSA, sędzia Wojciech Szczurek (Bielsko-Biała)
Czarni Sosnowiec - Bytomski Sport, sędzia Zbigniew Szymanek (Katowice)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GTV Stadion Śląski Chorzów, sędzia Sebastian Szczotka (Cisiec)
GKS Tychy - ROW 1964 Rybnik, sędzia Rafał Rokosz (Siemianowice Śląskie)
Ruch Chorzów SA - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski, sędzia Lech Malinowski (Częstochowa)

15.00
Zina klasa okręgowa - III grupa
Naprzód Borucin - Polonia Marklowice, sędzia Marcin Lis (Ruda Śląska)

15.30
Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Arka Gdynia, sędzia Paweł Gil (Lublin)

16.00
AP-SPORT - Beskidzka Liga Okręgowa
LKS 99 Pruchna - LKS Leśna, sędzia Marcin Jakowenko (Bielsko-Biała)
Zina klasa okręgowa - II grupa
Orzeł Mokre - Drama Zbrosławice, sędzia Daniel Wiejowski (Gliwice)

17.00
HAIZ IV liga - II grupa
Dąb Gaszowice - Decor Bełk, sędzia Andrzej Chudy (Zabrze)
Klasa okręgowa Footbal Factory - grupa Częstochowa
Amator Golce - Jedność Boronów, sędzia Konrad Sierociński (Częstochowa)
Sparta Szczekociny - MLKS Woźniki, sędzia Jakub Barczyk (Poraj)
Lotnik Kościelec - Pogoń Kamyk, sędzia Dariusz Pęczek (Częstochowa)
Zina klasa okręgowa - II grupa
Unia Książenice - Naprzód Rydułtowy, sędzia Krzysztof Postulka (Mikołów)
KS 94 Rachowice - LKS 1908 Nędza, sędzia Dawid Griner (Chorzów)
Silesia Lubomia - Rymer Rybnik, sędzia Marcin Kasprzyk (Bytom)
Zina klasa okręgowa - III grupa
Gwiazda Skrzyszów - Naprzód Syrynia, sędzia Daniel Kruczyński (Żywiec)

20.00
NICE I liga
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce, sędzia Zbigniew Dobrynin (Łódź)

Wtorek
11.00
HAIZ IV liga - I grupa
Sarmacja Będzin - Przemsza Siewierz, sędzia Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie)

17.00
III liga
Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Zdzieszowice, sędzia Robert Parysek (Legnica)
Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław, sędzia Paweł Łapkowski (Świebodzin)
Unia Turza Śląska - Lechia Dzierżoniów, sędzia Karolina Tokarska (Opole)
BKS Stal Bielsko-Biała - Miedź II Legnica, sędzia Dawid Matyszczak (Kluczbork)
AP-SPORT - Beskidzka Liga Okręgowa
GLKS Wilkowice - Orzeł Łękawica, sędzia Sebastian Buchta (Chybie)

18.00
III liga
Skra Częstochowa - KS Polkowice, sędzia Jacek Babiarz (Kluczbork)