Seniorzy

Wybór należy do kibica

17/05/2018 15:39

Zajmujący ostatnie miejsce w tabeli HAIZ IV liga - I grupa zespół Piasta II Gliwice dokończy obecny sezon, ale w nowych rozgrywkach rezerwy gliwickiego klubu już nie będą grały. Ta decyzja zarządu Piasta oznacza, że z rozgrywek ZINA Klasa Okręgowa spadnie w tym sezonie jedna drużyna mniej niż przewidywał regulamin. A co to oznacza w praktyce najlepiej wiedzą kibice drużyn walczących o utrzymanie w okręgówce. Dlatego można powiedzieć, że emocji nie zabraknie od meczu Piasta Gliwice, walczącego o utrzymanie w ekstraklasie i w ostatniej kolejce podejmującego zespół z Niecieczy, który ma 2 punkty przewagi, aż po potyczki drużyn zamykających stawkę w okręgówce. A wybór jak zwykle należy do kibica.   


A oto rozkład jazdy na najbliższy weekend:

Sobota
11.00
Football Factory Częstochowska Klasa Okręgowa
Gmina Kłomnice – Victoria Częstochowa,
ZINA Klasa Okręgowa – I grupa
Piast Bieruń Nowy – Pogoń Imielin,
Urania Ruda Śląska – LGKS 38 Podlesianka,
Grunwald Ruda Śląska – Pogoń Nowy Bytom,
ZINA Klasa Okręgowa – II grupa
Slavia Ruda Śląska – Przyszłość Ciochowice,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Ruch Chorzów SA – Podbeskidzie Bielsko-Biała,

12.00
HAIZ IV liga – I grupa
Piast II Gliwice – Gwarek Ornontowice,

13.00
HAIZ IV liga – I grupa
JSP Szczakowianka - MKS Myszków,

15.00
NICE I liga
GKS Katowice – GKS Tychy,
ZINA Klasa Okręgowa – IV grupa
UKS Szopienice – Orzeł Miedary,

15.30
HAIZ IV liga – II grupa
Beskid 09 Skoczów – GKS Radziechowy-Wieprz,

16.00
ZINA Klasa Okręgowa – III grupa
Naprzód Zawada – Przyszłość Rogów,

17.00
III liga
BKS Stal Bielsko-Biała – Piast Żmigród,
Skra Częstochowa – Ślęza Wrocław,
HAIZ IV liga – I grupa
Przemsza Siewierz – Górnik Piaski,
Polonia Poraj – Polonia Łaziska Górne,
Sparta Lubliniec – Raków II Częstochowa,
Śląsk Świętochłowice – RKS Grodziec,
Sarmacja Będzin – Ruch Radzionków,
HAIZ IV liga – II grupa
Kuźnia Ustroń – Polonia Bytom,
LKS Goczałkowice – Wilki Wilcza,
Dąb Gaszowice – MKS Lędziny,
Spójnia Landek – Unia Racibórz,
LKS Czaniec – MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski,
KS Decor Bełk – Drzewiarz Jasienica,
AP-Sport Bielska Liga Okręgowa
MRKS Czechowice-Dziedzice – Czarni Jaworze,
Spójnia Zebrzydowice – Tempo Puńców,
Koszarawa Żywiec – Czarni-Góral Żywiec,
Pasjonat Dankowice – LKS Bestwina,
Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe – GLKS Wilkowice,
Błyskawica Drogomyśl – LKS 99 Pruchna,
Football Factory Częstochowska Klasa Okręgowa
Warta Kamieńskie Młyny – MLKS Woźniki,
Pogoń Kamyk – Warta Mstów,
Olimpia Truskolasy – Sparta Szczekociny,
KS Panki – Orzeł Psary-Babienica,
Jedność Boronów – Orzeł Kiedrzyn,
Płomień Kuźnica Marianowa – Lotnik Kościelec,
LZS Mrzygłód – Stradom Częstochowa,
ZINA Klasa Okręgowa – I grupa
LKS Łąka – MKS Górnik 09 Mysłowice,
Ogrodnik Cielmice – Wawel Wirek,
Iskra Pszczyna – Sparta Katowice,
Unia Kosztowy – Sokół Wola,
AKS Mikołów – Krupiński Suszec,
ZINA Klasa Okręgowa – II grupa
Naprzód Rydułtowy – KS 94 Rachowice,
Orzeł Mokre – Silesia Lubomia,
LKS Raszczyce – ROW 1964 II Rybnik,
ŁTS Łabędy – MKS Zaborze Zabrze,
Jedność 32 Przyszowice – Drama Zbrosławice,
ZINA Klasa Okręgowa – III grupa
APN Odra – KS 1905 Krzanowice,
MKS 32 Radziejów-Popielów – Granica Ruptawa,
Gwiazda Skrzyszów – Naprzód Czyżowice,
Płomień Połomia – Forteca Świerklany,
LKS Krzyżanowice – Polonia Marklowice,
ZINA Klasa Okręgowa – IV grupa
Unia Dąbrowa Górnicza – Odra Miasteczko Śląskie,
Orzeł Nakło Śląskie – Cyklon Rogoźnik,
Silesia Miechowice – Górnik Wojkowice,

18.00
Ekstraklasa
Piast Gliwice – Bruk-Bet Termalica Nieciecza,
NICE I liga
Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała,
II liga
GKS 1962 Jastrzębie – Legionovia,

19.21
NICE I liga
Raków Częstochowa - Olimpia Grudziądz,

Niedziela
11.00
HAIZ IV liga – I grupa
Warta Zawiercie – Szombierki Bytom,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GTS Stadion Śląski Chorzów – Rekord Bielsko-Biała,
ROW Rybnik – UKS Ruch Chorzów,
Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec,
BS Polonia Bytom – GKS GieKSa Katowice,

11.30
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Gwarek Zabrze – GKS Tychy,

13.00
ZINA Klasa Okręgowa – IV liga
Zagłębie II Sosnowiec – AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów

15.00
III liga
Rekord Bielsko-Biała – Falubaz Zielona Góra,
AP-Sport Bielska Liga Okręgowa
LKS Leśna – Orzeł Łękawica,
ZINA Klasa Okręgowa – II grupa
Tęcza Wielowieś – Rymer Rybnik,
ZINA Klasa Okręgowa – III grupa
Naprzód Borucin – Rafako Racibórz,

17.00
HAIZ IV liga – II grupa
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – GKS II Tychy,
AP-Sport Bielska Liga Okręgowa
Metal-Skałka Żabnica – Cukrownik Chybie,
Football Factory – Częstochowska Klasa Okręgowa
Amator Golce – Zieloni Żarki,
ZINA Klasa Okręgowa – II grupa
Unia Książenice – LKS 1908 Nędza,
ZINA Klasa Okręgowa – III grupa
Naprzód Syrynia – Zameczek Czernica,
ZINA Klasa Okręgowa – IV grupa
MKS Łazowianka Andrex Pol – SKS Łagisza.

18.00
Ekstraklasa
Górnik Zabrze – Wisła Kraków,
ZINA Klasa Okręgowa – IV grupa
MKS Siemianowiczanka – Tęcza Błędów.