Seniorzy

16/10/2017 18:13

Trener Spychalski nastawiony na awans Gminy Kłomnice

Po niepozornym początku sezonu (porażka, dwa remisy i porażka) Gmina Kłomnice wpadła w istny trans, odprawiając kolejnych rywali z kwitkiem. Zwycięstwo z Victorią Częstochowa było 5 z rzędu oraz 8 z kolei meczem bez porażki. Takie statystyki budzą w szkoleniowcu zespołu Janie Spychalskim nadzieję na to, że za kilka miesięcy jego podopieczni będą cieszyć się z awansu.
16/10/2017 17:36

Przedstawiciele klubów szczebla centralnego spotkali się w Tychach

Wiceprezes zarządu HAIZ Go Mariola Gromadzik, project manager Magdalena Świerczyńska oraz specjalista do spraw projektów Alior Bank SA Janusz Mucha spotkali się w Tychach z przedstawicielami śląskich klubów szczebla centralnego.
15/10/2017 19:52

Podlesianka uratowała remis w ostatniej akcji meczu w Łące

Bardzo emocjonujące spotkanie zobaczyli kibice w Łące, gdzie gospodarze w spotkaniu zamykającym weekendową kolejkę rozgrywek ZINA Klasa Okręgowa – I grupa, prowadzeni przez debiutującego na trenerskiej ławce Sebastiana Łuszczka, grali z Podlesianką Katowice. Gospodarze prowadzili już 3:1, ale w ostatnim kwadransie stracili dwa gole i musieli się zadowolić jednym punktem.
15/10/2017 18:56

Odra znowu na czwartoligowym szczycie

Ostatnie zaplanowanych na ten weekend spotkań serii HAIZ IV ligi, czyli potyczka rezerw Podbeskidzia Bielsko-Biała z MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski rozstrzygnęło się w pierwszej połowie. Spotkanie rozegrane zostało w Czechowicach-Dziedzicach, z których wodzisławianie wyjechali jako lider tabeli II grupy.
15/10/2017 17:40

Turzanie mogli wygrać, ale muszą się zadowolić remisem

Walcząca o wydostanie się ze strefy spadkowej w III-ligowej tabeli Unia Turza Śląska mogła w meczu ze Stilonem Gorzów pokusić się o komplet punktów, ale brak skuteczności sprawił, że podopieczni Józefa Dankowskiego musieli się zadowolić remisem.
14/10/2017 21:54

Lider z Bełku potknął się na tyskiej młodzieżówce

Grająca bez wzmocnień z pierwszoligowego zespołu drużyna GKS II Tychy wygrała wyjazdowy mecz z liderującym w tabeli HAIZ IV liga – II grupa LKS Bełk aż 5:2.