Seniorzy

25/04/2018 20:05

Honorowe pożegnanie rachowiczan z Pucharem Polski

Zajmujący 11 miejsce w tabeli HAIZ IV liga – II grupa zespół Dębu Gaszowice wybiegł na mecz I rundy Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej w rezerwowym składzie. Z nominalnej pierwszej jedenastki Zdzisław Marszolik nie skorzystał z sześciu piłkarzy, a mimo to goście wygrali z przedostatnią drużyną ZINA Klasy Okręgowej – II grupy 2:0.
25/04/2018 19:55

Radość radziechowian i kary dla tarnogórzan po pucharowym szlagierze

W zestawie par I rundy Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej największe zainteresowanie towarzyszyło rywalizacji GKS Radziechowy-Wieprz – Gwarek Tarnowskie Góry. Nikt się jednak nie spodziewał, że właśnie w tym spotkaniu padnie najwyższy wynik dnia. A jednak. Piąty zespół tabeli HAIZ IV ligi II grupy rozgromił wicelidera III ligi 5:0!
25/04/2018 08:55

Wojciech Kempa chce się wzbić na skrzydłach Orła

Świeżo upieczony absolwent kursu trenerskiego UEFA A Wojciech Kempa swoją licencję uczcił wyjątkowym zwycięstwem.
24/04/2018 08:31

Daniel Kaczor wystartował z B klasy i zmierza w kierunku IV ligi

35-letni trener Podlesianki Daniel Kaczor może się pochwalić wyjątkowym bilansem. Jego zespół od 31 spotkań nie zaznał goryczy porażki, a 12 ostatnich spotkań zakończył zdobywając komplet punktów. Nic więc dziwnego, że drużyna z dzielnicy Katowic znalazła się na czele tabeli ZINA Klasa Okręgowa – I grupa i wyrosła na kandydata do awansu.
22/04/2018 19:19

BS Polonia Bytom nie uszanowała prowadzenia 3:0 z LKS Czaniec

Przystępując do ostatniego meczu weekendowej kolejki piłkarze liderującej w rozgrywkach HAIZ IV liga – II grupa drużyny BS Polonia Bytom wiedzieli, że Decor Bełk wygrał 4:3 wyjazdowy mecz z GKS Radziechowy-Wieprz. Podopieczni Jacka Trzeciaka zdawali więc sobie sprawę, że strata punktów w spotkaniu z LKS Czaniec może mocno zagmatwać sytuację w czołówce. Nie dopuścili do tego wygrywając 3:2, ale swoją grą tylko w pierwszej połowie sprawili radość licznie zgromadzonej publiczności, bo 964 widzów na tym szczeblu rozgrywek to niecodzienna sytuacja.
21/04/2018 19:39

31 mecz bez porażki i 12 zwycięstwo z rzędu Podlesianki

Na półmetku sezonu Podlesianka, choć była jedyną drużyną bez porażki w rozgrywkach ZINA Klasa Okręgowa – I grupa, zajmowała drugie miejsce w tabeli. Po 4 meczach rundy wiosennej nadal traciła 2 punkty do liderującej Pogoni Imielin, ale to już historia. Wystarczył bowiem tydzień, w którym podopieczni Daniela Kaczora podtrzymali swoją bardzo dobrą passę i wykorzystując potknięcia imielinian, wyszli na 1 miejsce, mając 4 punkty przewagi.