Seniorzy

19/08/2017 23:10

Festiwal strzelecki w Kłomnicach

W sobotę na Stadionie Aurelów w Kłomnicach spotkały się dwie ekipy, które w pierwszej kolejce zaznały goryczy porażki – GLKS Kłomnice i LZS Mrzygłód. Planem obydwu drużyn było zwycięstwo i nie był to bynajmniej plan na wyrost. Kibice przybyli na trybuny mogli spodziewać się ciekawego widowiska, nie mogli jednak przypuszczać, że czeka ich prawdziwy rollercoaster i festiwal bramek, których zobaczyli aż 10! Po 5 dla każdego z zespołów.
19/08/2017 22:20

Historyczne zwycięstwo Gwarka Tarnowskie Góry

Do czwartej kolejki rozgrywek III ligi kibice Gwarka Tarnowskie Góry musieli czekać na pierwsze zwycięstwo swoich ulubieńców. Doczekali się, bo podopieczni Krzysztofa Górecki wygrali 2:0 z Piastem Żmigród i pierwszy raz w historii klubu zdobyli trzy trzecioligowe punkty.
19/08/2017 21:15

Podział punktów w Wodzisławiu Śląskim przez nieskuteczność Odry

„Nam strzelać nie kazano” - tak kibice w Wodzisławiu skomentowali występ swojej drużyny w spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek Zina klasy okręgowa – III grupa. APN Odra zaledwie zremisowała 1:1 na własnym obiekcie z drużyną Naprzodu Czyżowice. Warto podkreślić, że wodzisławianie w przekroju całego spotkania posiadali ogromną przewagę, jednak nie potrafili jej udokumentować.
19/08/2017 14:04

Pierwsza wygrana piłkarzy z Bytomia

W drugiej kolejce rozgrywek HAIZ IV Liga II grupa zespół GKS II Tychy podejmował na własnym terenie drużynę Bytomskiego Sportu. Wyraźnie lepsi byli piłkarzy gości, ale wygrali tylko 2:1.
18/08/2017 20:19

Pierwszy krok na drodze współpracy czwartoligowych klubów ze spółką HAIZ GO

Zgodnie zapisami w umowie podpisanej przez Śląski Związek Piłki Nożnej ze spółką HAIZ GO, która została sponsorem tytularnym IV ligi, przyszedł czas na kolejne elementy współpracy. W siedzibie związku odbyło się dzisiaj spotkanie szefów spółki z Mariolą Gromadzik na czele z przedstawicielami zdecydowanej większości czwartoligowych klubów.
18/08/2017 09:02

Wybór należy do kibica

Na piątkowy mecz Ruchu Chorzów ze Stomilem Olsztyn w Nice I liga kibice niestety nie mogą się wybrać, ale za to w sobotę i niedzielę mają bardzo bogaty wybór. Od godziny 10.00, bo o tej porze w derbach Rudy Śląskiej w rozgrywkach Zina klasa okręgowa I grupa zmierzą się kochłowicka Urania Kochłowice z Pogonią z Nowego Bytomia, aż po niedzielne spotkanie w rozgrywkach HAIZ IV liga II grupa MKP Odry Centrum Wodzisław Ślaski z Wilkami Wilcza, które rozpocznie się o godzinie 18.00 na boiskach Śląskiego Związku Piłki Nożnej będzie panował ożywiony ruch. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i to nie jeden raz.