Futsal

Młodzieżowe Mistrzostwa Śląska w futsalu roczników: 2004, 2005, 2006, 2007

2/12/2017 21:13

Wydziału Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej zaprasza  do udziału w IV cyklu turniejów w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Śląska w futsalu.


Celem mistrzostw jest popularyzacja tej odmiany piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży. Turnieje są przeznaczone dla klubów wchodzących w skład Śląskiego Związku Piłki Nożnej zarówno futsalowych jak i posiadających zespoły występujące na boiskach trawiastych. W turnieju obowiązują uproszczone przepisy futsalowe, turniej jest rozgrywany piłką do futsalu.

Już po raz czwarty w historii zorganizowane zostaną turnieje futsalowe na Śląsku w tak dużej liczbie kategorii wiekowych. W  każdym z turniejów wystąpi maksymalnie 8 zespołów – o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona.

Każdy zawodnik uczestniczący w turnieju otrzyma pamiątkowy medal, a każda drużyna pamiątkowy puchar. Organizator zapewni także posiłki i napoje dla uczestników mistrzostw.

A oto terminarz rywalizacji:
dla rocznika 2004 – 20 stycznia w hali Sośnica w Gliwicach przy ulicy gen. Władysława Sikorskiego 132,
dla rocznika 2005 – 13 stycznia w hali Rekord Bielsko-Biała przy ulicy Startowej 12,
dla rocznika 2006 – 14 stycznia w hali MOSiR w Mikołowie ul. Bandurskiego 1A,
dla rocznika 2007 – 6 stycznia w Rudzie Śląskiej w hali MOSiR w Rudzie Śląskiej przy ulicy Kłodnickiej.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wpisowe za udział w turnieju wynosi 260 zł.

Dodatkowych informacji udziela Arkadiusz Grzywaczewski – Przewodniczący Wydziału Futsalu ŚlZPN – (tel. 504-197-289).