Futsal

Terminy turniejów Halowego Pucharu Polski 2017/2018

2/12/2017 21:00

Wydział Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że ustalone zostały terminy turniejów I rundy Halowego Pucharu Polski w futsalu. Turnieje odbędą się w dniach 16–17 grudnia 2017 roku w Rudzie Śląskiej i Pawłowicach.


- Wydział Futsalu ŚlZPN przychylił się do prośby Sośnicy Gliwice, która nie może zagrać w eliminacjach w dniu 16 grudnia ze względu na doroczną imprezę sportową klubu, a zależało jej na grze w Pucharze Polski – informuje Arkadiusz Grzywaczewski, Przewodniczący Wydziału Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej. - W związku z tym nastąpiła zmiana składu grup polegająca na zamianie Sośnicy Gliwice i FC 2016 Siemianowice Śląskie.

Wydział Futsalu ŚlZPN informuje także, że każdy z uczestników turnieju musi posiadać ważne badania lekarskie oraz dokument tożsamości. Listy zawodników należy przesłać mailowo do 11 grudnia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Przypominamy, że każdy ze zespołów – włącznie z organizatorem – do 8 grudnia jest zobowiązany do wpłaty kwoty 330 zł za udział w I rundzie Pucharu Polski na konto Śląskiego Związku Piłki Nożnej 97 1020 2313 0000 3502 0119 9827. W tytule przelewu wpisujemy nazwę zespołu oraz „HPP Futsal turniej eliminacyjny”. Brak opłaty spowoduje wykreślenie z listy uczestników HPP.

A oto terminarz runda wstępnej Halowego Pucharu Polski:

16 grudnia - Turniej numer 1 – miejsce – Hala KS Zgoda Bielszowice – Ruda Śląska ul. Sportowców 10. Odprawa techniczna i losowanie harmonogramu turnieju o godz. 9.30. Początek turnieju o godz. 10.00.
Gospodarz – GSM Nasz Dom Ruda Śląska. Uczestnicy: DBN Kamionka Mikołów,  FC 2016 Siemianowice Śląskie, GSM Nasz Dom Ruda Śląska i WLKS Kmicic Złote Arkady Częstochowa.

17 grudnia - Turniej numer 2 – miejsce – Hala MOSiR – Pawłowice ul. Sportowa 14. Odprawa techniczna i losowanie harmonogramu turnieju o godz. 15.00. Początek turnieju o godz. 15.45.
Gospodarz – GKS Futsal Pawłowice. Uczestnicy: GKS Futsal Pawłowice, Budo-Seriws Chorzów, KS Sośnica Gliwice i Stara PA Nova Gliwice.

Z każdego turnieju do rozgrywek finałowych awansują po dwie najlepsze drużyny.

Uwaga – turniej finałowy zgodnie z decyzją Komisji Futsalu i Piłki Plażowej PZPN musi zostać rozegrany do końca 2017 roku! 1/32 HPP została bowiem zaplanowana na 6-7 stycznia 2018 roku.

Gospodarzem turnieju finałowego będzie jeden z uczestników finału. Przypominamy, że na szczebel centralny awansuje tylko najlepszy zespół – zdobywca Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej – kończy Arkadiusz Grzywaczewski.