Sosnowiec: F1 Żak Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 Akademia Młodego Piłkarza ORZEŁ 10 27 9 0 1 76:21
2 UKS AKADEMIA 2012 10 22 7 1 2 78:26
3 AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE 10 18 6 0 4 43:33
4 CKS I CZELADŹ 10 12 4 0 6 42:52
5 BKS SARMACJA BĘDZIN 10 10 3 1 6 41:45
6 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 10 0 0 0 10 10:113
Kolejka nr 10
2019-10-24/16:30 Akademia Młodego Piłkarza ORZEŁ - CKS I CZELADŹ 9:2
2019-10-30/16:00 UKS AKADEMIA 2012 - BKS SARMACJA BĘDZIN 4:4
2019-11-03/10:30 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE 3:8
Kolejka nr 10
2019-10-24/16:30 Akademia Młodego Piłkarza ORZEŁ - CKS I CZELADŹ 9:2
2019-10-30/16:00 UKS AKADEMIA 2012 - BKS SARMACJA BĘDZIN 4:4
2019-11-03/10:30 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE 3:8
Kolejka nr 9
2019-10-26/12:00 AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE - Akademia Młodego Piłkarza ORZEŁ 1:6
2019-10-27/11:30 BKS SARMACJA BĘDZIN - RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 9:0
2019-10-27/15:00 CKS I CZELADŹ - UKS AKADEMIA 2012 4:11
Kolejka nr 8
2019-10-19/09:00 Akademia Młodego Piłkarza ORZEŁ - UKS AKADEMIA 2012 6:0
2019-10-19/12:00 AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE - BKS SARMACJA BĘDZIN 4:2
2019-10-20/15:00 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - CKS I CZELADŹ 0:9
Kolejka nr 7
2019-10-08/17:00 CKS I CZELADŹ - AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE 1:7
2019-10-13/10:30 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - UKS AKADEMIA 2012 1:15
2019-11-09/10:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - Akademia Młodego Piłkarza ORZEŁ 2:10
Kolejka nr 6
2019-10-05/09:00 Akademia Młodego Piłkarza ORZEŁ - RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 7:2
2019-10-05/12:00 AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE - UKS AKADEMIA 2012 2:7
2019-10-06/11:30 BKS SARMACJA BĘDZIN - CKS I CZELADŹ 5:4
Kolejka nr 5
2019-09-29/15:00 CKS I CZELADŹ - Akademia Młodego Piłkarza ORZEŁ 4:7
2019-09-29/15:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - UKS AKADEMIA 2012 1:6
2019-09-29/15:00 AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE - RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 8:0
Kolejka nr 4
2019-09-21/09:00 Akademia Młodego Piłkarza ORZEŁ - AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE 8:5
2019-09-21/09:00 UKS AKADEMIA 2012 - CKS I CZELADŹ 7:1
2019-09-22/15:00 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - BKS SARMACJA BĘDZIN 0:12
Kolejka nr 3
2019-09-14/11:00 UKS AKADEMIA 2012 - Akademia Młodego Piłkarza ORZEŁ 4:2
2019-09-15/15:00 CKS I CZELADŹ - RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 11:3
2019-09-15/15:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE 2:4
Kolejka nr 2
2019-09-07/09:00 UKS AKADEMIA 2012 - RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA 21:1
2019-09-08/09:00 Akademia Młodego Piłkarza ORZEŁ - BKS SARMACJA BĘDZIN 8:1
2019-09-08/15:00 AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE - CKS I CZELADŹ 0:1
Kolejka nr 1
2019-08-31/12:30 RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - Akademia Młodego Piłkarza ORZEŁ 0:13
2019-09-01/15:00 CKS I CZELADŹ - BKS SARMACJA BĘDZIN 5:3
2019-09-11/17:00 UKS AKADEMIA 2012 - AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE 3:4