Bytom: IV liga okręgowa C2 Trampkarz

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 9 21 7 0 2 35:14
2 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 9 19 6 1 2 51:19
3 UKS UNIA STRZYBNICA 9 18 6 0 3 40:13
4 APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 9 13 4 1 4 40:29
5 TS SZOMBIERKI BYTOM 8 12 4 0 4 29:36
6 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 8 6 2 0 6 28:36
7 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 8 0 0 0 8 12:88
Kolejka nr 14
2019-10-26/10:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 7:1
2019-10-26/17:10 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 5:3
2019-10-27/09:30 UKS UNIA STRZYBNICA - APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 7:1
Kolejka nr 14
2019-10-26/10:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 7:1
2019-10-26/17:10 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 5:3
2019-10-27/09:30 UKS UNIA STRZYBNICA - APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 7:1
Kolejka nr 12
2019-10-21/16:30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 4:4
2019-10-22/16:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 8:2
2019-10-22/16:00 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - UKS UNIA STRZYBNICA 3:2
Kolejka nr 10
2019-11-02/10:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM 1:11
2019-11-03/09:30 UKS UNIA STRZYBNICA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 5:3
2019-11-10/09:00 APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 0:1
Kolejka nr 7
2019-10-15/16:30 APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE - TS SZOMBIERKI BYTOM 4:2
2019-10-15/16:30 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2:0
2019-10-15/16:30 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2:0
Kolejka nr 6
2019-10-08/16:30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - UKS UNIA STRZYBNICA 2:0
2019-10-08/16:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 1:6
2019-10-08/16:30 TS SZOMBIERKI BYTOM - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 6:1
Kolejka nr 5
2019-10-01/16:30 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 4:10
2019-10-01/16:30 APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 3:10
2019-10-01/16:30 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 3:0
Kolejka nr 4
2019-09-24/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 12:3
2019-09-24/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - TS SZOMBIERKI BYTOM 4:5
2019-10-12/10:00 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 3:1
Kolejka nr 3
2019-09-17/16:30 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 0:8
2019-09-17/17:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 0:9
2019-09-18/17:00 APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE - UKS UNIA STRZYBNICA 3:1
Kolejka nr 2
2019-09-10/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 14:1
2019-09-10/17:00 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC - TS SZOMBIERKI BYTOM 9:0
2019-09-10/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 5:1
Kolejka nr 1
2019-09-03/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 1:7
2019-09-03/18:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA 0:6
2019-09-05/17:30 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 0:18