III liga wojewódzka C2 Trampkarz "WLTM 2006 Rybnik" Grupa 3

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW 12 33 11 0 1 78:21
2 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 12 25 8 1 3 46:24
3 LKS ORZEŁ PALOWICE 12 24 8 0 4 53:37
4 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 12 18 6 0 6 40:44
5 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 12 13 4 1 7 24:42
6 RKP SP ROW w RYBNIKU 12 9 3 0 9 16:48
7 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 12 3 1 0 11 16:57
Kolejka nr 14
2019-11-16/09:00 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST - RKP SP ROW w RYBNIKU 2:0
2019-11-16/10:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW 1:7
2019-11-16/11:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - LKS ORZEŁ PALOWICE 3:2
Kolejka nr 14
2019-11-16/09:00 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST - RKP SP ROW w RYBNIKU 2:0
2019-11-16/10:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW 1:7
2019-11-16/11:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - LKS ORZEŁ PALOWICE 3:2
Kolejka nr 13
2019-11-09/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 5:4
2019-11-10/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 3:1
2019-11-10/10:00 Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW - CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 4:1
Kolejka nr 12
2019-11-02/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 1:3
2019-11-02/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW 3:7
2019-11-02/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU 5:1
Kolejka nr 11
2019-10-26/10:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 0:3
2019-10-27/10:00 Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW - LKS ORZEŁ PALOWICE 5:2
2019-10-27/12:30 RKP SP ROW w RYBNIKU - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2:3
Kolejka nr 10
2019-10-19/09:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 4:2
2019-10-19/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 7:2
2019-10-23/14:30 RKP SP ROW w RYBNIKU - Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW 0:10
Kolejka nr 9
2019-10-12/10:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS ORZEŁ PALOWICE 2:5
2019-10-12/10:00 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 1:3
2019-10-13/10:00 Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:2
Kolejka nr 8
2019-10-05/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 4:1
2019-10-05/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 8:3
2019-10-06/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 6:2
Kolejka nr 7
2019-09-17/16:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 1:3
2019-09-28/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 7:1
2019-09-29/13:00 Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 10:2
Kolejka nr 6
2019-09-21/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS ORZEŁ PALOWICE 6:1
2019-09-21/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - RKP SP ROW w RYBNIKU 5:0
2019-09-21/10:00 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST - Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW 0:5
Kolejka nr 5
2019-09-14/10:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 0:5
2019-09-14/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - LKS ORZEŁ PALOWICE 0:6
2019-09-15/10:00 Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 8:1
Kolejka nr 4
2019-09-07/09:00 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 3:1
2019-09-07/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - RKP SP ROW w RYBNIKU 3:0
2019-09-07/10:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW 4:9
Kolejka nr 3
2019-08-31/10:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 3:11
2019-08-31/10:00 Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW - RKP SP ROW w RYBNIKU 8:2
2019-09-01/12:30 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2:2
Kolejka nr 2
2019-08-28/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - Stowarzyszenie WSP WODZISŁAW 3:2
2019-08-28/17:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 1:0
2019-08-28/17:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 4:1
Kolejka nr 1
2019-08-24/10:00 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST - LKS ORZEŁ PALOWICE 3:7
2019-08-24/11:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:6
2019-09-04/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU 0:1