Trzecia liga "Grupa III"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ŚLĄSK II WROCŁAW 17 36 11 3 3 33:16
2 RUCH CHORZÓW S.A. 17 30 8 6 3 33:19
3 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 17 30 9 3 5 28:17
4 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 17 29 8 5 4 24:19
5 MKS KLUCZBORK 17 27 8 3 6 29:24
6 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 17 27 8 3 6 30:25
7 BTS REKORD 17 26 8 2 7 25:28
8 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 17 26 8 2 7 29:33
9 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 17 24 6 6 5 22:20
10 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 17 24 7 3 7 31:29
11 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 17 24 6 6 5 22:19
12 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 17 24 6 6 5 23:23
13 KS ROW 1964 RYBNIK 17 21 6 3 8 29:32
14 MIEDŹ II LEGNICA 17 19 4 7 6 30:29
15 BTP STAL BRZEG 17 19 4 7 6 21:24
16 PIAST ŻMIGRÓD 17 14 3 5 9 18:28
17 ZAGŁĘBIE II LUBIN 17 13 1 10 6 16:22
18 LZS STAROWICE DOLNE 17 4 0 4 13 7:43
Kolejka nr 17
2019-11-23/12:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - RUCH CHORZÓW S.A. 1:1
2019-11-23/12:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - MKS RUCH ZDZIESZOWICE 1:1
2019-11-23/13:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 0:2
2019-11-23/13:00 PIAST ŻMIGRÓD - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1:3
2019-11-23/13:30 LZS STAROWICE DOLNE - ŚLĄSK II WROCŁAW 1:4
2019-11-23/13:30 BTS REKORD - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 0:1
2019-11-23/13:30 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - KS ROW 1964 RYBNIK 2:2
2019-11-23/13:30 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - MIEDŹ II LEGNICA 2:1
2019-11-23/16:00 MKS KLUCZBORK - BTP STAL BRZEG 1:0
Kolejka nr 17
2019-11-23/12:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - RUCH CHORZÓW S.A. 1:1
2019-11-23/12:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - MKS RUCH ZDZIESZOWICE 1:1
2019-11-23/13:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 0:2
2019-11-23/13:00 PIAST ŻMIGRÓD - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1:3
2019-11-23/13:30 LZS STAROWICE DOLNE - ŚLĄSK II WROCŁAW 1:4
2019-11-23/13:30 BTS REKORD - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 0:1
2019-11-23/13:30 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - KS ROW 1964 RYBNIK 2:2
2019-11-23/13:30 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - MIEDŹ II LEGNICA 2:1
2019-11-23/16:00 MKS KLUCZBORK - BTP STAL BRZEG 1:0
Kolejka nr 16
2019-11-16/13:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - PIAST ŻMIGRÓD 4:0
2019-11-16/13:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0:0
2019-11-16/13:30 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 0:0
2019-11-16/13:30 MIEDŹ II LEGNICA - MKS KLUCZBORK 1:2
2019-11-16/13:30 BTP STAL BRZEG - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 2:1
2019-11-16/13:30 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 0:0
2019-11-16/13:30 KS ROW 1964 RYBNIK - BTS REKORD 1:2
2019-11-16/13:30 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - ZAGŁĘBIE II LUBIN 0:0
2019-11-16/17:00 RUCH CHORZÓW S.A. - LZS STAROWICE DOLNE 7:2
Kolejka nr 15
2019-11-09/14:00 LZS STAROWICE DOLNE - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 1:6
2019-11-09/14:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 1:3
2019-11-09/14:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - KS ROW 1964 RYBNIK 0:2
2019-11-09/14:00 BTS REKORD - MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2:0
2019-11-09/14:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - BTP STAL BRZEG 1:1
2019-11-09/14:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - MIEDŹ II LEGNICA 2:2
2019-11-09/16:00 MKS KLUCZBORK - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3:2
2019-11-09/17:00 RUCH CHORZÓW S.A. - ŚLĄSK II WROCŁAW 1:1
2019-11-10/14:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - PIAST ŻMIGRÓD 3:1
Kolejka nr 14
2019-10-31/13:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 4:0
2019-11-02/13:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - RUCH CHORZÓW S.A. 0:3
2019-11-02/14:00 PIAST ŻMIGRÓD - MKS KLUCZBORK 1:0
2019-11-02/14:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 0:1
2019-11-02/14:00 BTP STAL BRZEG - BTS REKORD 4:1
2019-11-02/14:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - ZAGŁĘBIE II LUBIN 2:2
2019-11-02/14:00 KS ROW 1964 RYBNIK - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2:1
2019-11-02/14:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - LZS STAROWICE DOLNE 4:1
2019-11-03/13:00 MIEDŹ II LEGNICA - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 1:1
Kolejka nr 13
2019-10-26/13:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - BTP STAL BRZEG 1:1
2019-10-26/14:00 LZS STAROWICE DOLNE - KS ROW 1964 RYBNIK 0:2
2019-10-26/14:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - MKS RUCH ZDZIESZOWICE 0:2
2019-10-26/14:00 BTS REKORD - MIEDŹ II LEGNICA 5:3
2019-10-26/14:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 0:3
2019-10-26/14:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - PIAST ŻMIGRÓD 0:0
2019-10-26/16:00 MKS KLUCZBORK - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 4:1
2019-10-26/19:20 RUCH CHORZÓW S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 3:1
2019-10-27/14:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - ŚLĄSK II WROCŁAW 2:3
Kolejka nr 12
2019-10-19/14:30 ZAGŁĘBIE II LUBIN - MIEDŹ II LEGNICA 1:1
2019-10-19/15:00 PIAST ŻMIGRÓD - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 0:3
2019-10-19/15:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - BTS REKORD 3:0
2019-10-19/15:00 BTP STAL BRZEG - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 1:1
2019-10-19/15:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - LZS STAROWICE DOLNE 2:0
2019-10-19/15:00 KS ROW 1964 RYBNIK - RUCH CHORZÓW S.A. 0:2
2019-10-19/15:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 4:0
2019-10-20/13:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - MKS KLUCZBORK 1:0
2019-10-20/15:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 2:0
Kolejka nr 11
2019-10-12/14:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 4:0
2019-10-12/15:00 RUCH CHORZÓW S.A. - MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2:2
2019-10-12/15:00 LZS STAROWICE DOLNE - BTP STAL BRZEG 1:1
2019-10-12/15:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - MIEDŹ II LEGNICA 5:2
2019-10-12/15:00 BTS REKORD - PIAST ŻMIGRÓD 1:0
2019-10-12/15:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 3:3
2019-10-12/15:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - MKS KLUCZBORK 2:3
2019-10-13/14:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - KS ROW 1964 RYBNIK 2:1
2019-10-13/15:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - ŚLĄSK II WROCŁAW 2:0
Kolejka nr 10
2019-10-05/13:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 1:3
2019-10-05/15:00 PIAST ŻMIGRÓD - ZAGŁĘBIE II LUBIN 2:2
2019-10-05/15:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2:1
2019-10-05/15:00 MIEDŹ II LEGNICA - LZS STAROWICE DOLNE 2:0
2019-10-05/15:00 BTP STAL BRZEG - RUCH CHORZÓW S.A. 1:2
2019-10-05/15:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 1:2
2019-10-05/15:00 KS ROW 1964 RYBNIK - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 1:2
2019-10-05/17:30 MKS KLUCZBORK - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 3:1
2019-10-06/15:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - BTS REKORD 2:3
Kolejka nr 9
2019-09-28/13:00 KS ROW 1964 RYBNIK - ŚLĄSK II WROCŁAW 2:3
2019-09-28/13:00 LZS STAROWICE DOLNE - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1:4
2019-09-28/13:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 0:3
2019-09-28/16:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - MKS RUCH ZDZIESZOWICE 0:1
2019-09-28/16:00 RUCH CHORZÓW S.A. - MIEDŹ II LEGNICA 1:1
2019-09-28/16:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - PIAST ŻMIGRÓD 2:1
2019-09-28/16:00 BTS REKORD - MKS KLUCZBORK 1:3
2019-09-28/16:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 0:4
2019-09-29/14:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - BTP STAL BRZEG 3:2
Kolejka nr 8
2019-09-21/16:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2:3
2019-09-21/16:00 PIAST ŻMIGRÓD - LZS STAROWICE DOLNE 5:0
2019-09-21/16:00 MIEDŹ II LEGNICA - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 4:0
2019-09-21/16:00 BTP STAL BRZEG - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 0:3
2019-09-21/17:30 MKS KLUCZBORK - ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:1
2019-09-22/13:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 0:0
2019-09-22/16:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - BTS REKORD 2:1
2019-09-22/16:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - KS ROW 1964 RYBNIK 3:1
2019-10-08/15:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - RUCH CHORZÓW S.A. 2:0
Kolejka nr 7
2019-09-11/18:00 KS ROW 1964 RYBNIK - BTP STAL BRZEG 2:0
2019-09-14/13:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 1:1
2019-09-14/16:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - ŚLĄSK II WROCŁAW 2:0
2019-09-14/16:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - MIEDŹ II LEGNICA 2:4
2019-09-14/16:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3:3
2019-09-14/16:00 LZS STAROWICE DOLNE - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 0:1
2019-09-14/16:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - MKS KLUCZBORK 2:0
2019-09-14/17:30 RUCH CHORZÓW S.A. - PIAST ŻMIGRÓD 4:1
2019-09-15/16:00 BTS REKORD - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 1:0
Kolejka nr 6
2019-09-07/13:00 BTP STAL BRZEG - MKS RUCH ZDZIESZOWICE 0:1
2019-09-07/16:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - ZAGŁĘBIE II LUBIN 2:1
2019-09-07/16:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0:2
2019-09-07/16:00 PIAST ŻMIGRÓD - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 0:1
2019-09-07/16:00 MIEDŹ II LEGNICA - KS ROW 1964 RYBNIK 4:1
2019-09-07/17:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - BTS REKORD 2:1
2019-09-07/17:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. 2:2
2019-09-07/19:00 MKS KLUCZBORK - LZS STAROWICE DOLNE 1:0
2019-09-10/15:30 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 1:1
Kolejka nr 5
2019-08-30/17:45 BTP STAL BRZEG - ŚLĄSK II WROCŁAW 2:2
2019-08-31/16:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 1:4
2019-08-31/17:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - MIEDŹ II LEGNICA 1:1
2019-08-31/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3:2
2019-08-31/17:00 RUCH CHORZÓW S.A. - MKS KLUCZBORK 0:0
2019-08-31/17:00 LZS STAROWICE DOLNE - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 0:0
2019-08-31/17:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 2:1
2019-09-01/13:30 ZAGŁĘBIE II LUBIN - BTS REKORD 2:2
2019-09-01/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - PIAST ŻMIGRÓD 0:0
Kolejka nr 4
2019-08-24/17:00 BTS REKORD - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0:0
2019-08-24/17:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - LZS STAROWICE DOLNE 2:0
2019-08-24/17:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - RUCH CHORZÓW S.A. 2:0
2019-08-24/17:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 0:1
2019-08-24/17:00 PIAST ŻMIGRÓD - KS ROW 1964 RYBNIK 4:2
2019-08-24/17:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - MKS RUCH ZDZIESZOWICE 1:0
2019-08-24/17:00 MIEDŹ II LEGNICA - BTP STAL BRZEG 1:1
2019-08-24/17:30 MKS KLUCZBORK - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 1:2
2019-08-25/12:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:0
Kolejka nr 3
2019-08-17/17:00 BTP STAL BRZEG - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3:2
2019-08-17/17:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - PIAST ŻMIGRÓD 2:1
2019-08-17/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 3:1
2019-08-17/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - MKS KLUCZBORK 3:2
2019-08-17/17:00 RUCH CHORZÓW S.A. - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 1:3
2019-08-17/17:00 LZS STAROWICE DOLNE - BTS REKORD 0:2
2019-08-17/17:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:1
2019-08-18/12:00 MIEDŹ II LEGNICA - ŚLĄSK II WROCŁAW 0:2
2019-08-18/14:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 3:1
Kolejka nr 2
2019-08-07/18:00 LZS STAROWICE DOLNE - ZAGŁĘBIE II LUBIN 0:0
2019-08-10/13:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2:0
2019-08-10/17:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2:0
2019-08-10/17:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 1:0
2019-08-10/17:00 PIAST ŻMIGRÓD - BTP STAL BRZEG 0:0
2019-08-10/17:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - MIEDŹ II LEGNICA 2:1
2019-08-10/17:30 MKS KLUCZBORK - KS ROW 1964 RYBNIK 3:3
2019-08-11/14:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - MKS RUCH ZDZIESZOWICE 4:1
2019-09-04/17:00 BTS REKORD - RUCH CHORZÓW S.A. 0:3
Kolejka nr 1
2019-08-02/18:00 KS ROW 1964 RYBNIK - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 1:1
2019-08-03/12:00 LZS STAROWICE DOLNE - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0:0
2019-08-03/13:00 BTP STAL BRZEG - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 2:1
2019-08-03/16:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - BTS REKORD 2:3
2019-08-03/17:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - ŚLĄSK II WROCŁAW 0:3
2019-08-03/17:00 MIEDŹ II LEGNICA - PIAST ŻMIGRÓD 1:1
2019-08-03/18:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 1:2
2019-09-18/16:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - MKS KLUCZBORK 3:2
2019-09-18/17:00 RUCH CHORZÓW S.A. - ZAGŁĘBIE II LUBIN 1:0
Kolejka nr 18
2020-03-07/15:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2020-03-07/15:00 PIAST ŻMIGRÓD - MIEDŹ II LEGNICA -:-
2020-03-07/15:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - BTP STAL BRZEG -:-
2020-03-07/15:00 MKS KLUCZBORK - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
2020-03-07/15:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2020-03-07/15:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2020-03-07/15:00 BTS REKORD - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
2020-03-07/15:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2020-03-07/15:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - LZS STAROWICE DOLNE -:-
Kolejka nr 19
2020-03-14/15:30 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - ŚLĄSK II WROCŁAW -:-
2020-03-14/15:30 ZAGŁĘBIE II LUBIN - LZS STAROWICE DOLNE -:-
2020-03-14/15:30 RUCH CHORZÓW S.A. - BTS REKORD -:-
2020-03-14/15:30 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
2020-03-14/15:30 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
2020-03-14/15:30 KS ROW 1964 RYBNIK - MKS KLUCZBORK -:-
2020-03-14/15:30 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2020-03-14/15:30 BTP STAL BRZEG - PIAST ŻMIGRÓD -:-
2020-03-14/15:30 MIEDŹ II LEGNICA - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
Kolejka nr 20
2020-03-21/15:30 ŚLĄSK II WROCŁAW - MIEDŹ II LEGNICA -:-
2020-03-21/15:30 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - BTP STAL BRZEG -:-
2020-03-21/15:30 PIAST ŻMIGRÓD - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
2020-03-21/15:30 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2020-03-21/15:30 MKS KLUCZBORK - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2020-03-21/15:30 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
2020-03-21/15:30 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2020-03-21/15:30 BTS REKORD - LZS STAROWICE DOLNE -:-
2020-03-21/15:30 ZAGŁĘBIE II LUBIN - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
Kolejka nr 21
2020-03-28/16:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - ŚLĄSK II WROCŁAW -:-
2020-03-28/16:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - BTS REKORD -:-
2020-03-28/16:00 LZS STAROWICE DOLNE - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
2020-03-28/16:00 RUCH CHORZÓW S.A. - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
2020-03-28/16:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - MKS KLUCZBORK -:-
2020-03-28/16:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2020-03-28/16:00 KS ROW 1964 RYBNIK - PIAST ŻMIGRÓD -:-
2020-03-28/16:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2020-03-28/16:00 BTP STAL BRZEG - MIEDŹ II LEGNICA -:-
Kolejka nr 22
2020-04-04/17:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - BTP STAL BRZEG -:-
2020-04-04/17:00 MIEDŹ II LEGNICA - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
2020-04-04/17:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2020-04-04/17:00 PIAST ŻMIGRÓD - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2020-04-04/17:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
2020-04-04/17:00 MKS KLUCZBORK - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2020-04-04/17:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - LZS STAROWICE DOLNE -:-
2020-04-04/17:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2020-04-04/17:00 BTS REKORD - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
Kolejka nr 23
2020-04-11/13:00 BTS REKORD - ŚLĄSK II WROCŁAW -:-
2020-04-11/13:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
2020-04-11/13:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
2020-04-11/13:00 LZS STAROWICE DOLNE - MKS KLUCZBORK -:-
2020-04-11/13:00 RUCH CHORZÓW S.A. - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2020-04-11/13:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - PIAST ŻMIGRÓD -:-
2020-04-11/13:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2020-04-11/13:00 KS ROW 1964 RYBNIK - MIEDŹ II LEGNICA -:-
2020-04-11/13:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - BTP STAL BRZEG -:-
Kolejka nr 24
2020-04-18/17:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
2020-04-18/17:00 BTP STAL BRZEG - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2020-04-18/17:00 MIEDŹ II LEGNICA - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2020-04-18/17:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
2020-04-18/17:00 PIAST ŻMIGRÓD - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2020-04-18/17:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - LZS STAROWICE DOLNE -:-
2020-04-18/17:00 MKS KLUCZBORK - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2020-04-18/17:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
2020-04-18/17:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - BTS REKORD -:-
Kolejka nr 25
2020-04-25/17:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - ŚLĄSK II WROCŁAW -:-
2020-04-25/17:00 BTS REKORD - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
2020-04-25/17:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - MKS KLUCZBORK -:-
2020-04-25/17:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2020-04-25/17:00 LZS STAROWICE DOLNE - PIAST ŻMIGRÓD -:-
2020-04-25/17:00 RUCH CHORZÓW S.A. - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2020-04-25/17:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - MIEDŹ II LEGNICA -:-
2020-04-25/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - BTP STAL BRZEG -:-
2020-04-25/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
Kolejka nr 26
2020-05-02/17:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2020-05-02/17:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2020-05-02/17:00 BTP STAL BRZEG - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
2020-05-02/17:00 MIEDŹ II LEGNICA - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2020-05-02/17:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - LZS STAROWICE DOLNE -:-
2020-05-02/17:00 PIAST ŻMIGRÓD - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2020-05-02/17:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
2020-05-02/17:00 MKS KLUCZBORK - BTS REKORD -:-
2020-05-02/17:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
Kolejka nr 27
2020-05-06/18:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - ŚLĄSK II WROCŁAW -:-
2020-05-06/18:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - MKS KLUCZBORK -:-
2020-05-06/18:00 BTS REKORD - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2020-05-06/18:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - PIAST ŻMIGRÓD -:-
2020-05-06/18:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2020-05-06/18:00 LZS STAROWICE DOLNE - MIEDŹ II LEGNICA -:-
2020-05-06/18:00 RUCH CHORZÓW S.A. - BTP STAL BRZEG -:-
2020-05-06/18:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
2020-05-06/18:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
Kolejka nr 28
2020-05-09/17:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2020-05-09/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
2020-05-09/17:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2020-05-09/17:00 BTP STAL BRZEG - LZS STAROWICE DOLNE -:-
2020-05-09/17:00 MIEDŹ II LEGNICA - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2020-05-09/17:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
2020-05-09/17:00 PIAST ŻMIGRÓD - BTS REKORD -:-
2020-05-09/17:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
2020-05-09/17:00 MKS KLUCZBORK - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
Kolejka nr 29
2020-05-16/17:00 MKS KLUCZBORK - ŚLĄSK II WROCŁAW -:-
2020-05-16/17:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2020-05-16/17:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - PIAST ŻMIGRÓD -:-
2020-05-16/17:00 BTS REKORD - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2020-05-16/17:00 MIEDŹ II LEGNICA - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
2020-05-16/17:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - BTP STAL BRZEG -:-
2020-05-16/17:00 LZS STAROWICE DOLNE - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
2020-05-16/17:00 RUCH CHORZÓW S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2020-05-16/17:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 30
2020-05-23/17:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
2020-05-23/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2020-05-23/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - LZS STAROWICE DOLNE -:-
2020-05-23/17:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2020-05-23/17:00 BTP STAL BRZEG - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
2020-05-23/17:00 MIEDŹ II LEGNICA - BTS REKORD -:-
2020-05-23/17:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
2020-05-23/17:00 PIAST ŻMIGRÓD - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
2020-05-23/17:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - MKS KLUCZBORK -:-
Kolejka nr 31
2020-05-27/18:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - ŚLĄSK II WROCŁAW -:-
2020-05-27/18:00 MKS KLUCZBORK - PIAST ŻMIGRÓD -:-
2020-05-27/18:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2020-05-27/18:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - MIEDŹ II LEGNICA -:-
2020-05-27/18:00 BTS REKORD - BTP STAL BRZEG -:-
2020-05-27/18:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
2020-05-27/18:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2020-05-27/18:00 LZS STAROWICE DOLNE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2020-05-27/18:00 RUCH CHORZÓW S.A. - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
Kolejka nr 32
2020-05-30/17:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
2020-05-30/17:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - LZS STAROWICE DOLNE -:-
2020-05-30/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2020-05-30/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
2020-05-30/17:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - BTS REKORD -:-
2020-05-30/17:00 BTP STAL BRZEG - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
2020-05-30/17:00 MIEDŹ II LEGNICA - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
2020-05-30/17:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - MKS KLUCZBORK -:-
2020-05-30/17:00 PIAST ŻMIGRÓD - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
Kolejka nr 33
2020-06-06/17:00 PIAST ŻMIGRÓD - ŚLĄSK II WROCŁAW -:-
2020-06-06/17:00 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2020-06-06/17:00 MKS KLUCZBORK - MIEDŹ II LEGNICA -:-
2020-06-06/17:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW - BTP STAL BRZEG -:-
2020-06-06/17:00 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - MKS RUCH ZDZIESZOWICE -:-
2020-06-06/17:00 BTS REKORD - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2020-06-06/17:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2020-06-06/17:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA -:-
2020-06-06/17:00 LZS STAROWICE DOLNE - RUCH CHORZÓW S.A. -:-
Kolejka nr 34
2020-06-13/17:00 ŚLĄSK II WROCŁAW - LZS STAROWICE DOLNE -:-
2020-06-13/17:00 RUCH CHORZÓW S.A. - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2020-06-13/17:00 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA - ZAGŁĘBIE II LUBIN -:-
2020-06-13/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - BTS REKORD -:-
2020-06-13/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK - FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ -:-
2020-06-13/17:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE - 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW -:-
2020-06-13/17:00 BTP STAL BRZEG - MKS KLUCZBORK -:-
2020-06-13/17:00 MIEDŹ II LEGNICA - GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. -:-
2020-06-13/17:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - PIAST ŻMIGRÓD -:-