Rybnik: E1 Orlik "PLO 2007 A Rybnik" Grupa 1 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I 0 0 0 0 0 0:0
2 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 0 0 0 0 0 0:0
3 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 0 0 0 0 0 0:0
4 LKS FORTECA ŚWIERKLANY 0 0 0 0 0 0:0
5 KS UNIA RACIBÓRZ 0 0 0 0 0 0:0
6 AP Champions RYBNIK 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2018-04-07/11:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - AP Champions RYBNIK -:-
2018-04-07/11:30 SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2018-04-07/11:30 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
Kolejka nr 2
2018-04-14/11:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - AP Champions RYBNIK -:-
2018-04-14/11:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I -:-
2018-04-14/11:30 SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
Kolejka nr 3
2018-04-21/11:30 KS UNIA RACIBÓRZ - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2018-04-21/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I -:-
2018-04-21/11:30 AP Champions RYBNIK - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
Kolejka nr 4
2018-04-28/11:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2018-04-28/11:30 SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I - AP Champions RYBNIK -:-
2018-04-28/11:30 KS UNIA RACIBÓRZ - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I -:-
Kolejka nr 5
2018-05-05/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2018-05-05/11:30 AP Champions RYBNIK - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2018-05-05/11:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I -:-
Kolejka nr 6
2018-05-12/11:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I -:-
2018-05-12/11:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2018-05-12/11:30 AP Champions RYBNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I -:-
Kolejka nr 7
2018-05-19/11:30 AP Champions RYBNIK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2018-05-19/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2018-05-19/11:30 KS UNIA RACIBÓRZ - SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I -:-
Kolejka nr 8
2018-05-26/11:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2018-05-26/11:30 SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I -:-
2018-05-26/11:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - AP Champions RYBNIK -:-
Kolejka nr 9
2018-06-02/11:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2018-06-02/11:30 AP Champions RYBNIK - SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I -:-
2018-06-02/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
Kolejka nr 10
2018-06-09/11:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I -:-
2018-06-09/11:30 KS UNIA RACIBÓRZ - AP Champions RYBNIK -:-
2018-06-09/11:30 SZKÓŁKA PIŁK. MOSiR JASTRZĘBIE I - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-