Rybnik: E1 Orlik "PLO 2007 gr F Rybnik" Grupa 6

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS RUCH STANOWICE 10 26 8 2 0 92:28
2 KS ŚWIERKLANY 10 22 7 1 2 53:39
3 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 10 17 5 2 3 37:36
4 LKS DĄB DĘBIEŃSKO 10 11 3 2 5 32:50
5 LKS ORZEŁ PALOWICE 10 7 2 1 7 23:38
6 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 10 3 1 0 9 30:76
Kolejka nr 10
2017-10-21/12:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - LKS ORZEŁ PALOWICE 3:1
2017-10-21/12:00 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 3:3
2017-10-24/16:00 LKS RUCH STANOWICE - KS ŚWIERKLANY 9:4
Kolejka nr 10
2017-10-21/12:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - LKS ORZEŁ PALOWICE 3:1
2017-10-21/12:00 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 3:3
2017-10-24/16:00 LKS RUCH STANOWICE - KS ŚWIERKLANY 9:4
Kolejka nr 9
2017-10-17/16:00 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - LKS RUCH STANOWICE 2:2
2017-10-17/16:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 1:2
2017-10-17/16:30 KS ŚWIERKLANY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 9:7
Kolejka nr 8
2017-10-12/16:30 KS ŚWIERKLANY - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 5:4
2017-10-13/16:30 LKS RUCH STANOWICE - LKS ORZEŁ PALOWICE 2:2
2017-10-14/12:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 3:4
Kolejka nr 7
2017-10-10/16:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 5:2
2017-10-10/16:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS ŚWIERKLANY 1:6
2017-10-10/16:30 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - LKS RUCH STANOWICE 1:8
Kolejka nr 6
2017-09-30/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - LKS RUCH STANOWICE 4:10
2017-10-24/16:00 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - LKS ORZEŁ PALOWICE 2:0
2017-10-26/16:00 KS ŚWIERKLANY - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 4:2
Kolejka nr 5
2017-09-26/17:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 3:2
2017-09-26/17:00 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 9:4
2017-09-26/17:00 KS ŚWIERKLANY - LKS RUCH STANOWICE 1:2
Kolejka nr 4
2017-09-23/11:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - KS ŚWIERKLANY 4:6
2017-10-07/11:30 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - LKS ORZEŁ PALOWICE 2:6
2017-10-28/10:00 LKS RUCH STANOWICE - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 14:1
Kolejka nr 3
2017-09-16/13:00 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 6:0
2017-09-19/17:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - LKS RUCH STANOWICE 5:6
2017-09-19/17:00 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - KS ŚWIERKLANY 3:4
Kolejka nr 2
2017-09-12/17:00 KS ŚWIERKLANY - LKS ORZEŁ PALOWICE 10:3
2017-09-12/17:00 LKS RUCH STANOWICE - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 12:4
2017-09-12/18:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 1:5
Kolejka nr 1
2017-09-05/17:00 LKS RUCH STANOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 27:4
2017-09-05/17:00 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - KS ŚWIERKLANY 4:4
2017-09-05/17:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 1:3