Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SIÓDEMKA IV TYCHY 9 25 8 1 0 103:18
2 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE 9 21 7 0 2 70:29
3 MKS LĘDZINY 9 20 6 2 1 57:24
4 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 9 19 6 1 2 79:23
5 SIÓDEMKA III TYCHY 9 14 4 2 3 50:62
6 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY 9 9 3 0 6 47:55
7 Szkółka Piłkarska Wyry-Gostyń 9 9 3 0 6 39:64
8 OGRODNIK TYCHY 9 7 2 1 6 59:96
9 PIAST BIERUŃ 9 4 1 1 7 32:88
10 ZET TYCHY 9 3 1 0 8 48:125
Kolejka nr 9
2019-06-07/17:00 PIAST BIERUŃ - Szkółka Piłkarska Wyry-Gostyń 6:7
2019-06-08/10:00 SIÓDEMKA III TYCHY - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE 4:5
2019-06-08/12:00 MKS LĘDZINY - ZET TYCHY 3:0
2019-06-09/12:00 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY - OGRODNIK TYCHY 12:8
2019-06-09/15:00 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - SIÓDEMKA IV TYCHY 0:3
Kolejka nr 9
2019-06-07/17:00 PIAST BIERUŃ - Szkółka Piłkarska Wyry-Gostyń 6:7
2019-06-08/10:00 SIÓDEMKA III TYCHY - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE 4:5
2019-06-08/12:00 MKS LĘDZINY - ZET TYCHY 3:0
2019-06-09/12:00 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY - OGRODNIK TYCHY 12:8
2019-06-09/15:00 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - SIÓDEMKA IV TYCHY 0:3
Kolejka nr 8
2019-06-01/10:00 ZET TYCHY - PIAST BIERUŃ 9:6
2019-06-01/10:00 Szkółka Piłkarska Wyry-Gostyń - SIÓDEMKA III TYCHY 3:8
2019-06-01/10:30 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY 7:3
2019-06-01/13:00 SIÓDEMKA IV TYCHY - MKS LĘDZINY 3:3
2019-06-03/18:00 OGRODNIK TYCHY - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 6:12
Kolejka nr 7
2019-05-23/17:30 SIÓDEMKA IV TYCHY - ZET TYCHY 22:5
2019-05-24/17:00 MKS LĘDZINY - OGRODNIK TYCHY 13:2
2019-05-25/12:00 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY - Szkółka Piłkarska Wyry-Gostyń 7:4
2019-05-25/13:00 SIÓDEMKA III TYCHY - PIAST BIERUŃ 4:4
2019-05-26/15:00 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE 0:3
Kolejka nr 6
2019-05-17/17:00 PIAST BIERUŃ - AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY 6:5
2019-05-18/09:30 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - MKS LĘDZINY 2:8
2019-05-18/10:00 Szkółka Piłkarska Wyry-Gostyń - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 3:16
2019-05-18/10:00 OGRODNIK TYCHY - SIÓDEMKA IV TYCHY 1:14
2019-05-18/13:30 ZET TYCHY - SIÓDEMKA III TYCHY 8:11
Kolejka nr 5
2019-05-09/19:00 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY - SIÓDEMKA III TYCHY 4:5
2019-05-11/10:00 MKS LĘDZINY - Szkółka Piłkarska Wyry-Gostyń 10:1
2019-05-11/13:00 SIÓDEMKA IV TYCHY - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE 8:2
2019-05-12/15:00 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - PIAST BIERUŃ 8:1
2019-05-20/17:00 OGRODNIK TYCHY - ZET TYCHY 18:13
Kolejka nr 4
2019-05-03/17:00 PIAST BIERUŃ - MKS LĘDZINY 6:7
2019-05-04/10:00 ZET TYCHY - AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY 7:8
2019-05-04/10:00 Szkółka Piłkarska Wyry-Gostyń - SIÓDEMKA IV TYCHY 1:7
2019-05-04/10:30 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - OGRODNIK TYCHY 11:2
2019-05-04/13:00 SIÓDEMKA III TYCHY - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 1:10
Kolejka nr 3
2019-04-27/08:30 OGRODNIK TYCHY - Szkółka Piłkarska Wyry-Gostyń 1:9
2019-04-27/10:00 MKS LĘDZINY - SIÓDEMKA III TYCHY 4:5
2019-04-27/10:30 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - ZET TYCHY 21:1
2019-04-27/13:00 SIÓDEMKA IV TYCHY - PIAST BIERUŃ 24:1
2019-04-28/14:45 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY 3:2
Kolejka nr 2
2019-04-12/17:00 PIAST BIERUŃ - OGRODNIK TYCHY 2:11
2019-04-13/10:00 Szkółka Piłkarska Wyry-Gostyń - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE 3:6
2019-04-14/12:00 AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY - MKS LĘDZINY 3:7
2019-04-17/17:00 ZET TYCHY - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 2:28
2019-04-17/17:30 SIÓDEMKA III TYCHY - SIÓDEMKA IV TYCHY 2:14
Kolejka nr 1
2019-04-06/10:00 Szkółka Piłkarska Wyry-Gostyń - ZET TYCHY 8:3
2019-04-06/10:30 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - PIAST BIERUŃ 13:0
2019-04-06/13:00 SIÓDEMKA IV TYCHY - AKADEMIA SPORTU KSB LĘDZINY 8:3
2019-04-07/10:00 MKS LĘDZINY - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 2:2
2019-04-09/17:00 OGRODNIK TYCHY - SIÓDEMKA III TYCHY 10:10