Rybnik: E1 Orlik "PLO 2008E2 Rybnik RW" Grupa 6 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 10 27 9 0 1 69:28
2 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III 10 25 8 1 1 86:38
3 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 10 13 4 1 5 43:57
4 LKS ŻAR SZEROKA 10 9 3 0 7 67:74
5 KS RYMER RYBNIK 10 9 3 0 7 51:80
6 KS WICHER WILCHWY 10 6 2 0 8 38:77
Kolejka nr 10
2019-06-03/17:00 KS WICHER WILCHWY - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 2:6
2019-06-08/11:30 LKS ŻAR SZEROKA - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III 1:11
2019-06-09/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - KS RYMER RYBNIK 2:5
Kolejka nr 10
2019-06-03/17:00 KS WICHER WILCHWY - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 2:6
2019-06-08/11:30 LKS ŻAR SZEROKA - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III 1:11
2019-06-09/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - KS RYMER RYBNIK 2:5
Kolejka nr 9
2019-06-01/09:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 9:1
2019-06-02/13:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - LKS ŻAR SZEROKA 8:5
2019-06-07/18:00 KS RYMER RYBNIK - KS WICHER WILCHWY 3:11
Kolejka nr 8
2019-05-25/10:00 KS WICHER WILCHWY - LKS ŻAR SZEROKA 8:4
2019-05-25/11:30 KS RYMER RYBNIK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III 5:10
2019-05-25/14:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 3:4
Kolejka nr 7
2019-05-15/18:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - KS RYMER RYBNIK 7:3
2019-05-18/11:30 LKS ŻAR SZEROKA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 7:10
2019-05-18/15:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III - KS WICHER WILCHWY 11:5
Kolejka nr 6
2019-05-11/09:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 2:1
2019-05-11/10:00 KS WICHER WILCHWY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 3:7
2019-05-11/11:30 KS RYMER RYBNIK - LKS ŻAR SZEROKA 10:5
Kolejka nr 5
2019-05-04/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III - LKS ŻAR SZEROKA 13:5
2019-05-04/11:30 KS RYMER RYBNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 4:8
2019-05-08/17:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - KS WICHER WILCHWY 10:0
Kolejka nr 4
2019-04-25/16:30 LKS ŻAR SZEROKA - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 3:6
2019-04-27/10:00 KS WICHER WILCHWY - KS RYMER RYBNIK 3:10
2019-04-27/14:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III 3:3
Kolejka nr 3
2019-04-10/17:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 5:3
2019-04-13/09:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III - KS RYMER RYBNIK 11:5
2019-04-17/17:00 LKS ŻAR SZEROKA - KS WICHER WILCHWY 11:2
Kolejka nr 2
2019-04-03/18:00 KS RYMER RYBNIK - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 3:14
2019-04-06/10:00 KS WICHER WILCHWY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III 4:12
2019-04-07/13:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - LKS ŻAR SZEROKA 3:17
Kolejka nr 1
2019-03-30/11:30 LKS ŻAR SZEROKA - KS RYMER RYBNIK 9:3
2019-03-30/11:30 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. III 8:4
2019-03-31/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - KS WICHER WILCHWY 3:0