Rybnik: E1 Orlik "PLO 2008 D Rybnik RW" Grupa 4 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 10 28 9 1 0 98:22
2 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 10 16 5 1 4 53:46
3 UKS RUPTAWA 10 15 5 0 5 52:71
4 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 10 10 3 1 6 40:56
5 LKS UNIA KSIĄŻENICE 10 10 3 1 6 53:63
6 KS DECOR BEŁK 10 9 3 0 7 30:68
Kolejka nr 10
2019-06-07/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 5:5
2019-06-08/11:30 KS DECOR BEŁK - UKS RUPTAWA 3:2
2019-06-08/11:30 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 3:2
Kolejka nr 10
2019-06-07/17:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 5:5
2019-06-08/11:30 KS DECOR BEŁK - UKS RUPTAWA 3:2
2019-06-08/11:30 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 3:2
Kolejka nr 9
2019-06-01/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS DECOR BEŁK 6:3
2019-06-01/11:30 UKS RUPTAWA - LKS UNIA KSIĄŻENICE 11:5
2019-06-02/13:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 7:1
Kolejka nr 8
2019-05-25/11:30 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE - UKS RUPTAWA 2:3
2019-05-25/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 2:6
2019-05-25/13:30 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS DECOR BEŁK 15:1
Kolejka nr 7
2019-05-17/16:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - KS DECOR BEŁK 15:0
2019-05-18/11:30 UKS RUPTAWA - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 10:6
2019-05-18/11:30 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 4:10
Kolejka nr 6
2019-05-11/11:30 KS DECOR BEŁK - KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 6:3
2019-05-11/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - LKS UNIA KSIĄŻENICE 6:2
2019-05-11/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - UKS RUPTAWA 18:4
Kolejka nr 5
2019-05-04/11:30 UKS RUPTAWA - KS DECOR BEŁK 6:4
2019-05-04/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 5:5
2019-05-04/14:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - LKS UNIA KSIĄŻENICE 8:1
Kolejka nr 4
2019-04-27/11:30 KS DECOR BEŁK - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 3:6
2019-04-27/11:30 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 3:14
2019-04-27/11:30 LKS UNIA KSIĄŻENICE - UKS RUPTAWA 7:2
Kolejka nr 3
2019-04-13/11:30 KS DECOR BEŁK - LKS UNIA KSIĄŻENICE 7:3
2019-04-13/11:30 UKS RUPTAWA - KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 7:5
2019-04-14/13:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 5:2
Kolejka nr 2
2019-04-06/09:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - UKS RUPTAWA 8:3
2019-04-06/11:30 KS DECOR BEŁK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 0:7
2019-04-06/11:30 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE - LKS UNIA KSIĄŻENICE 3:5
Kolejka nr 1
2019-03-30/11:30 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE - KS DECOR BEŁK 5:3
2019-03-30/11:30 UKS RUPTAWA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 4:13
2019-03-30/13:30 LKS UNIA KSIĄŻENICE - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 6:10