Racibórz: E1 Orlik Grupa 3 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS ZAMECZEK CZERNICA 2 6 2 0 0 8:5
2 LKS BUK RUDY 2 3 1 0 1 11:3
3 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2 3 1 0 1 6:14
4 UKS GRACZ 2 3 1 0 1 8:6
5 UKS IKAR RACIBÓRZ 2 3 1 0 1 14:13
6 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2 0 0 0 2 8:14
Kolejka nr 2
2019-04-15/17:00 LKS BUK RUDY - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 9:0
2019-04-15/17:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - UKS IKAR RACIBÓRZ 7:9
2019-04-15/17:30 LKS ZAMECZEK CZERNICA - UKS GRACZ 5:3
Kolejka nr 2
2019-04-15/17:00 LKS BUK RUDY - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 9:0
2019-04-15/17:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - UKS IKAR RACIBÓRZ 7:9
2019-04-15/17:30 LKS ZAMECZEK CZERNICA - UKS GRACZ 5:3
Kolejka nr 1
2019-04-08/17:00 UKS GRACZ - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 5:1
2019-04-08/17:30 LKS ZAMECZEK CZERNICA - LKS BUK RUDY 3:2
2019-04-10/18:00 UKS IKAR RACIBÓRZ - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 5:6
Kolejka nr 3
2019-04-29/17:00 UKS GRACZ - LKS BUK RUDY -:-
2019-04-29/17:00 UKS IKAR RACIBÓRZ - LKS ZAMECZEK CZERNICA -:-
2019-04-29/17:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA -:-
Kolejka nr 4
2019-05-06/17:00 LKS BUK RUDY - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA -:-
2019-05-06/17:00 UKS GRACZ - UKS IKAR RACIBÓRZ -:-
2019-05-06/17:30 LKS ZAMECZEK CZERNICA - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA -:-
Kolejka nr 5
2019-05-13/17:00 UKS IKAR RACIBÓRZ - LKS BUK RUDY -:-
2019-05-13/17:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - UKS GRACZ -:-
2019-05-13/17:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - LKS ZAMECZEK CZERNICA -:-
Kolejka nr 6
2019-05-20/17:00 LKS BUK RUDY - LKS ZAMECZEK CZERNICA -:-
2019-05-20/17:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - UKS GRACZ -:-
2019-05-20/17:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - UKS IKAR RACIBÓRZ -:-
Kolejka nr 7
2019-05-27/17:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS BUK RUDY -:-
2019-05-27/17:00 UKS IKAR RACIBÓRZ - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA -:-
2019-05-27/17:00 UKS GRACZ - LKS ZAMECZEK CZERNICA -:-
Kolejka nr 8
2019-06-03/17:00 LKS BUK RUDY - UKS GRACZ -:-
2019-06-03/17:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA -:-
2019-06-03/17:30 LKS ZAMECZEK CZERNICA - UKS IKAR RACIBÓRZ -:-
Kolejka nr 9
2019-06-10/17:00 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA - LKS BUK RUDY -:-
2019-06-10/17:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS ZAMECZEK CZERNICA -:-
2019-06-10/17:00 UKS IKAR RACIBÓRZ - UKS GRACZ -:-
Kolejka nr 10
2019-06-17/17:00 LKS BUK RUDY - UKS IKAR RACIBÓRZ -:-
2019-06-17/17:00 UKS GRACZ - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA -:-
2019-06-17/17:30 LKS ZAMECZEK CZERNICA - KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA -:-