Rybnik: E1 Orlik "PLO 2009 grD Rybnik" Grupa 4

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 RKP SP ROW w RYBNIKU III 0 0 0 0 0 0:0
2 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 0 0 0 0 0 0:0
3 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 0 0 0 0 0 0:0
4 KS U WALKA GOTARTOWICE 0 0 0 0 0 0:0
5 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 0 0 0 0 0 0:0
6 KS GÓRNIK RADLIN 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2019-08-31/11:30 KS GÓRNIK RADLIN - KS U WALKA GOTARTOWICE -:-
2019-08-31/11:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - RKP SP ROW w RYBNIKU III -:-
2019-08-31/11:30 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II -:-
Kolejka nr 2
2019-09-07/11:30 KS U WALKA GOTARTOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II -:-
2019-09-07/11:30 KS GÓRNIK RADLIN - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2019-09-08/12:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC -:-
Kolejka nr 3
2019-09-14/11:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS U WALKA GOTARTOWICE -:-
2019-09-14/11:30 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - KS GÓRNIK RADLIN -:-
2019-09-14/13:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - RKP SP ROW w RYBNIKU III -:-
Kolejka nr 4
2019-09-21/11:30 KS U WALKA GOTARTOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU III -:-
2019-09-21/11:30 KS GÓRNIK RADLIN - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II -:-
2019-09-21/11:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC -:-
Kolejka nr 5
2019-09-28/11:30 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - KS U WALKA GOTARTOWICE -:-
2019-09-28/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2019-09-28/14:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - KS GÓRNIK RADLIN -:-
Kolejka nr 6
2019-10-05/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2019-10-05/11:30 KS U WALKA GOTARTOWICE - KS GÓRNIK RADLIN -:-
2019-10-05/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC -:-
Kolejka nr 7
2019-10-12/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS U WALKA GOTARTOWICE -:-
2019-10-12/11:30 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - RKP SP ROW w RYBNIKU III -:-
2019-10-12/11:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS GÓRNIK RADLIN -:-
Kolejka nr 8
2019-10-19/11:30 KS U WALKA GOTARTOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2019-10-19/11:30 KS GÓRNIK RADLIN - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC -:-
2019-10-20/12:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II -:-
Kolejka nr 9
2019-10-26/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS GÓRNIK RADLIN -:-
2019-10-26/11:30 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2019-10-27/12:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - KS U WALKA GOTARTOWICE -:-
Kolejka nr 10
2019-11-02/11:30 KS U WALKA GOTARTOWICE - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC -:-
2019-11-02/11:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II -:-
2019-11-02/11:30 KS GÓRNIK RADLIN - RKP SP ROW w RYBNIKU III -:-