Bytom: VI liga okręgowa E1 Orlik

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 10 25 8 1 1 99:15
2 KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW 10 25 8 1 1 101:14
3 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 10 13 4 1 5 26:51
4 LKS TEMPO STOLARZOWICE 10 13 4 1 5 41:45
5 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 10 12 4 0 6 46:55
6 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 10 0 0 0 10 11:144
Kolejka nr 10
2019-10-27/14:00 KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 16:0
2019-10-27/14:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 4:5
2019-10-27/14:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 18:0
Kolejka nr 10
2019-10-27/14:00 KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 16:0
2019-10-27/14:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 4:5
2019-10-27/14:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 18:0
Kolejka nr 9
2019-10-19/11:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW 0:15
2019-10-20/13:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS TEMPO STOLARZOWICE 4:0
2019-10-20/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2:12
Kolejka nr 8
2019-10-12/11:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 3:8
2019-10-13/15:00 KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW - LKS TEMPO STOLARZOWICE 10:0
2019-10-13/15:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 11:1
Kolejka nr 7
2019-10-06/13:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 3:0
2019-10-06/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW 2:11
2019-10-06/15:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 1:6
Kolejka nr 6
2019-09-28/11:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS TEMPO STOLARZOWICE 1:12
2019-09-29/15:00 KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2:7
2019-09-29/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 0:5
Kolejka nr 5
2019-09-21/11:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS TEMPO STOLARZOWICE 2:3
2019-09-21/11:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 0:25
2019-09-22/13:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW 0:10
Kolejka nr 4
2019-09-18/17:00 KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 25:2
2019-09-18/17:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 5:2
2019-09-25/17:30 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 8:3
Kolejka nr 3
2019-09-15/13:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2:2
2019-09-15/14:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW 2:2
2019-09-15/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 18:0
Kolejka nr 2
2019-09-04/17:00 KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 8:0
2019-09-04/17:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - LKS TEMPO STOLARZOWICE 9:2
2019-10-04/16:30 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 1:8
Kolejka nr 1
2019-09-01/15:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW 1:2
2019-09-27/17:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 1:6
2019-10-09/16:30 LKS TEMPO STOLARZOWICE - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 12:4