III liga wojewódzka D2 Młodzik "WLMM 2009 RYBNIK" Grupa 3

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 3 9 3 0 0 13:4
2 WSP WODZISŁAW 3 9 3 0 0 12:3
3 RKP SP ROW w RYBNIKU 3 3 1 0 2 7:10
4 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3 3 1 0 2 3:4
5 UKS RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA 3 3 1 0 2 2:5
6 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 3 0 0 0 3 2:13
Kolejka nr 3
2020-09-23/16:30 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU 5:3
2020-09-26/12:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - UKS RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA 0:2
2020-09-27/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - WSP WODZISŁAW 0:2
Kolejka nr 3
2020-09-23/16:30 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU 5:3
2020-09-26/12:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - UKS RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA 0:2
2020-09-27/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - WSP WODZISŁAW 0:2
Kolejka nr 2
2020-09-19/11:30 WSP WODZISŁAW - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 5:1
2020-09-20/11:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2:0
2020-09-20/11:30 UKS RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 0:2
Kolejka nr 1
2020-09-13/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - WSP WODZISŁAW 2:5
2020-09-13/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - UKS RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA 3:0
2020-09-13/12:00 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 6:1
Kolejka nr 4
2020-10-03/09:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
2020-10-04/11:30 WSP WODZISŁAW - UKS RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA -:-
2020-10-06/16:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE -:-
Kolejka nr 5
2020-10-10/10:00 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - WSP WODZISŁAW -:-
2020-10-10/13:00 UKS RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2020-10-11/12:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
Kolejka nr 6
2020-10-18/11:30 WSP WODZISŁAW - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2020-10-18/11:30 UKS RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2020-10-18/12:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE -:-
Kolejka nr 7
2020-10-24/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2020-10-24/12:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - WSP WODZISŁAW -:-
2020-10-24/12:00 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - UKS RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA -:-
Kolejka nr 8
2020-09-30/16:30 RKP SP ROW w RYBNIKU - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE -:-
2020-11-08/11:30 WSP WODZISŁAW - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2020-11-08/11:30 UKS RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
Kolejka nr 9
2020-11-11/11:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2020-11-11/11:30 UKS RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA - WSP WODZISŁAW -:-
2020-11-11/11:30 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
Kolejka nr 10
2020-11-15/11:30 WSP WODZISŁAW - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE -:-
2020-11-15/13:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
2020-11-15/14:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - UKS RYBNICKA AKADEMIA PIŁKARSKA -:-