Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2009 B RYBNIK" Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 3 9 3 0 0 17:3
2 KS POLONIA MARKLOWICE 2 6 2 0 0 13:5
3 KS RYMER RYBNIK 2 3 1 0 1 10:8
4 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2 0 0 0 2 5:14
5 LKS UNIA KSIĄŻENICE 3 0 0 0 3 6:21
Kolejka nr 3
2020-09-26/12:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 1:6
2020-09-27/11:30 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS RYMER RYBNIK 4:9
2020-09-27/12:00 PAUZJE - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
Kolejka nr 3
2020-09-26/12:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 1:6
2020-09-27/11:30 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS RYMER RYBNIK 4:9
Kolejka nr 2
2020-09-20/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - LKS UNIA KSIĄŻENICE 7:1
2020-09-20/11:30 KS POLONIA MARKLOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 8:4
Kolejka nr 1
2020-09-12/10:00 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS POLONIA MARKLOWICE 1:5
2020-09-13/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS RYMER RYBNIK 4:1
Kolejka nr 1
2020-09-13/11:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 2
2020-09-20/11:30 KS RYMER RYBNIK - PAUZJE -:-
Kolejka nr 3
2020-09-27/12:00 PAUZJE - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
Kolejka nr 4
2020-10-03/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - PAUZJE -:-
2020-10-04/11:30 KS RYMER RYBNIK - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2020-10-04/11:30 LKS UNIA KSIĄŻENICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
Kolejka nr 5
2020-10-10/12:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS RYMER RYBNIK -:-
2020-10-10/12:00 PAUZJE - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2020-10-11/11:30 KS POLONIA MARKLOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II -:-
Kolejka nr 6
2020-10-17/12:00 PAUZJE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2020-10-18/11:30 KS RYMER RYBNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II -:-
2020-10-18/11:30 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
Kolejka nr 7
2020-10-24/12:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2020-10-24/13:00 PAUZJE - KS RYMER RYBNIK -:-
2020-10-25/11:30 LKS UNIA KSIĄŻENICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II -:-
Kolejka nr 8
2020-11-08/11:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2020-11-08/11:30 KS RYMER RYBNIK - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2020-11-08/11:30 KS POLONIA MARKLOWICE - PAUZJE -:-
Kolejka nr 9
2020-11-11/11:30 KS POLONIA MARKLOWICE - KS RYMER RYBNIK -:-
2020-11-11/11:30 PAUZJE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II -:-
2020-11-11/12:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
Kolejka nr 10
2020-11-15/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2020-11-15/11:30 KS RYMER RYBNIK - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2020-11-15/11:30 LKS UNIA KSIĄŻENICE - PAUZJE -:-