Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2009 A RYBNIK" Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 3 9 3 0 0 23:1
2 LKS RUCH STANOWICE 3 9 3 0 0 7:1
3 KS GÓRNIK RADLIN 3 3 1 0 2 8:17
4 RKP SP ROW w RYBNIKU III 3 3 1 0 2 4:4
5 TKKF ZUCH ORZEPOWICE 3 3 1 0 2 13:12
6 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 3 0 0 0 3 2:22
Kolejka nr 3
2020-09-26/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 1:2
2020-09-27/11:30 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - LKS RUCH STANOWICE 0:3
2020-09-27/14:00 KS GÓRNIK RADLIN - TKKF ZUCH ORZEPOWICE 7:1
Kolejka nr 3
2020-09-26/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 1:2
2020-09-27/11:30 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - LKS RUCH STANOWICE 0:3
2020-09-27/14:00 KS GÓRNIK RADLIN - TKKF ZUCH ORZEPOWICE 7:1
Kolejka nr 2
2020-09-20/11:30 LKS RUCH STANOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU III 1:0
2020-09-20/11:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - KS GÓRNIK RADLIN 13:0
2020-09-20/13:30 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 11:2
Kolejka nr 1
2020-09-13/11:30 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - LKS RUCH STANOWICE 1:3
2020-09-13/11:30 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 0:8
2020-09-13/14:00 KS GÓRNIK RADLIN - RKP SP ROW w RYBNIKU III 1:3
Kolejka nr 4
2020-10-04/11:30 LKS RUCH STANOWICE - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
2020-10-04/11:30 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - KS GÓRNIK RADLIN -:-
2020-10-05/16:30 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU III -:-
Kolejka nr 5
2020-10-10/12:30 KS GÓRNIK RADLIN - LKS RUCH STANOWICE -:-
2020-10-11/11:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - TKKF ZUCH ORZEPOWICE -:-
2020-10-11/12:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC -:-
Kolejka nr 6
2020-10-17/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - KS GÓRNIK RADLIN -:-
2020-10-18/11:30 LKS RUCH STANOWICE - TKKF ZUCH ORZEPOWICE -:-
2020-10-18/11:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC -:-
Kolejka nr 7
2020-10-25/11:30 RKP SP ROW w RYBNIKU III - LKS RUCH STANOWICE -:-
2020-10-25/11:30 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - TKKF ZUCH ORZEPOWICE -:-
2020-10-25/14:00 KS GÓRNIK RADLIN - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
Kolejka nr 8
2020-11-08/11:30 LKS RUCH STANOWICE - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC -:-
2020-11-08/11:30 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - KS GÓRNIK RADLIN -:-
2020-11-08/11:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - RKP SP ROW w RYBNIKU III -:-
Kolejka nr 9
2020-11-11/11:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - LKS RUCH STANOWICE -:-
2020-11-11/14:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - TKKF ZUCH ORZEPOWICE -:-
2020-11-11/14:00 KS GÓRNIK RADLIN - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC -:-
Kolejka nr 10
2020-11-15/11:30 LKS RUCH STANOWICE - KS GÓRNIK RADLIN -:-
2020-11-15/11:30 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - RKP SP ROW w RYBNIKU III -:-
2020-11-15/11:30 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-