Racibórz: D2 Młodzik

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS IKAR RACIBÓRZ 0 0 0 0 0 0:0
2 LKS ZAMECZEK CZERNICA 0 0 0 0 0 0:0
3 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 0 0 0 0 0 0:0
4 LKS BUK RUDY 0 0 0 0 0 0:0
5 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 0 0 0 0 0 0:0
6 KS AP UNITED RYDUŁTOWY 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2019-08-30/17:00 UKS IKAR RACIBÓRZ - KS AP UNITED RYDUŁTOWY -:-
2019-08-30/17:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA -:-
2019-08-30/17:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - LKS BUK RUDY -:-
Kolejka nr 2
2019-09-06/17:00 KS AP UNITED RYDUŁTOWY - LKS BUK RUDY -:-
2019-09-06/17:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS ZAMECZEK CZERNICA -:-
2019-09-06/17:00 UKS IKAR RACIBÓRZ - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW -:-
Kolejka nr 3
2019-09-13/17:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - KS AP UNITED RYDUŁTOWY -:-
2019-09-13/17:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - UKS IKAR RACIBÓRZ -:-
2019-09-13/17:00 LKS BUK RUDY - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA -:-
Kolejka nr 4
2019-09-20/17:00 KS AP UNITED RYDUŁTOWY - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA -:-
2019-09-20/17:00 UKS IKAR RACIBÓRZ - LKS BUK RUDY -:-
2019-09-20/17:00 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - LKS ZAMECZEK CZERNICA -:-
Kolejka nr 5
2019-09-27/16:30 LKS ZAMECZEK CZERNICA - KS AP UNITED RYDUŁTOWY -:-
2019-09-27/16:30 LKS BUK RUDY - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW -:-
2019-09-27/16:30 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - UKS IKAR RACIBÓRZ -:-
Kolejka nr 6
2019-10-04/16:30 KS AP UNITED RYDUŁTOWY - UKS IKAR RACIBÓRZ -:-
2019-10-04/16:30 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW -:-
2019-10-04/16:30 LKS BUK RUDY - LKS ZAMECZEK CZERNICA -:-
Kolejka nr 7
2019-10-11/16:30 LKS BUK RUDY - KS AP UNITED RYDUŁTOWY -:-
2019-10-11/16:30 LKS ZAMECZEK CZERNICA - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA -:-
2019-10-11/16:30 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - UKS IKAR RACIBÓRZ -:-
Kolejka nr 8
2019-10-18/16:00 KS AP UNITED RYDUŁTOWY - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW -:-
2019-10-18/16:00 UKS IKAR RACIBÓRZ - LKS ZAMECZEK CZERNICA -:-
2019-10-18/16:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS BUK RUDY -:-
Kolejka nr 9
2019-10-25/16:00 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA - KS AP UNITED RYDUŁTOWY -:-
2019-10-25/16:00 LKS BUK RUDY - UKS IKAR RACIBÓRZ -:-
2019-10-25/16:00 LKS ZAMECZEK CZERNICA - KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW -:-
Kolejka nr 10
2019-11-08/15:30 KS AP UNITED RYDUŁTOWY - LKS ZAMECZEK CZERNICA -:-
2019-11-08/15:30 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - LKS BUK RUDY -:-
2019-11-08/15:30 UKS IKAR RACIBÓRZ - LKS PŁOMIEŃ KOBYLA -:-