Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2007 grB Rybnik" Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I 10 28 9 1 0 38:7
2 LKS ORZEŁ PALOWICE 10 19 6 1 3 17:8
3 KS RYMER RYBNIK 10 15 5 0 5 20:26
4 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 10 13 4 1 5 29:22
5 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 10 9 3 0 7 13:24
6 LKS START MSZANA 10 4 1 1 8 11:41
Kolejka nr 10
2019-10-30/15:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - LKS START MSZANA 3:1
2019-10-30/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I - LKS ORZEŁ PALOWICE 3:1
2019-11-03/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - KS RYMER RYBNIK 2:3
Kolejka nr 10
2019-10-30/15:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - LKS START MSZANA 3:1
2019-10-30/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I - LKS ORZEŁ PALOWICE 3:1
2019-11-03/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - KS RYMER RYBNIK 2:3
Kolejka nr 9
2019-10-25/16:00 LKS START MSZANA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 1:9
2019-10-25/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 1:0
2019-10-26/10:00 KS RYMER RYBNIK - LKS ORZEŁ PALOWICE 2:1
Kolejka nr 8
2019-10-20/11:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - KS RYMER RYBNIK 2:1
2019-10-20/11:30 LKS START MSZANA - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I 0:4
2019-10-20/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - LKS ORZEŁ PALOWICE 0:2
Kolejka nr 7
2019-10-11/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 7:1
2019-10-13/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 4:0
2019-10-17/16:00 KS RYMER RYBNIK - LKS START MSZANA 3:1
Kolejka nr 6
2019-10-02/16:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 4:0
2019-10-04/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I - KS RYMER RYBNIK 2:0
2019-10-09/16:00 LKS START MSZANA - LKS ORZEŁ PALOWICE 1:0
Kolejka nr 5
2019-09-28/09:00 LKS START MSZANA - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 1:4
2019-09-29/10:00 KS RYMER RYBNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 1:6
2019-10-02/16:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I 1:1
Kolejka nr 4
2019-09-22/11:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - LKS START MSZANA 4:4
2019-09-22/11:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I 2:5
2019-09-26/17:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS RYMER RYBNIK 2:0
Kolejka nr 3
2019-09-13/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I - LKS START MSZANA 5:1
2019-09-14/09:00 KS RYMER RYBNIK - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2:1
2019-09-16/17:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 2:0
Kolejka nr 2
2019-09-08/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I 0:1
2019-09-08/11:30 LKS START MSZANA - KS RYMER RYBNIK 0:7
2019-09-08/11:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - LKS ORZEŁ PALOWICE 0:2
Kolejka nr 1
2019-09-01/10:00 KS RYMER RYBNIK - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I 1:9
2019-09-01/11:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 1:3
2019-09-02/17:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - LKS START MSZANA 2:1