Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2007 grB Rybnik" Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I 8 22 7 1 0 34:6
2 LKS ORZEŁ PALOWICE 8 19 6 1 1 15:3
3 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 8 10 3 1 4 18:18
4 KS RYMER RYBNIK 8 9 3 0 5 15:23
5 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 8 6 2 0 6 10:22
6 LKS START MSZANA 8 4 1 1 6 9:29
Kolejka nr 8
2019-10-20/11:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - KS RYMER RYBNIK 2:1
2019-10-20/11:30 LKS START MSZANA - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I 0:4
2019-10-20/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - LKS ORZEŁ PALOWICE 0:2
Kolejka nr 8
2019-10-20/11:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - KS RYMER RYBNIK 2:1
2019-10-20/11:30 LKS START MSZANA - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I 0:4
2019-10-20/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - LKS ORZEŁ PALOWICE 0:2
Kolejka nr 7
2019-10-11/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 7:1
2019-10-13/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 4:0
2019-10-17/16:00 KS RYMER RYBNIK - LKS START MSZANA 3:1
Kolejka nr 6
2019-10-02/16:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 4:0
2019-10-04/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I - KS RYMER RYBNIK 2:0
2019-10-09/16:00 LKS START MSZANA - LKS ORZEŁ PALOWICE 1:0
Kolejka nr 5
2019-09-28/09:00 LKS START MSZANA - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 1:4
2019-09-29/10:00 KS RYMER RYBNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 1:6
2019-10-02/16:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I 1:1
Kolejka nr 4
2019-09-22/11:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - LKS START MSZANA 4:4
2019-09-22/11:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I 2:5
2019-09-26/17:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS RYMER RYBNIK 2:0
Kolejka nr 3
2019-09-13/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I - LKS START MSZANA 5:1
2019-09-14/09:00 KS RYMER RYBNIK - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2:1
2019-09-16/17:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 2:0
Kolejka nr 2
2019-09-08/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I 0:1
2019-09-08/11:30 LKS START MSZANA - KS RYMER RYBNIK 0:7
2019-09-08/11:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - LKS ORZEŁ PALOWICE 0:2
Kolejka nr 1
2019-09-01/10:00 KS RYMER RYBNIK - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I 1:9
2019-09-01/11:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 1:3
2019-09-02/17:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - LKS START MSZANA 2:1
Kolejka nr 9
2019-10-25/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW -:-
2019-10-27/11:30 LKS START MSZANA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III -:-
2019-10-27/11:30 KS RYMER RYBNIK - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
Kolejka nr 10
2019-11-03/11:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - LKS START MSZANA -:-
2019-11-03/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - KS RYMER RYBNIK -:-
2019-11-03/15:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA I - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-