III liga wojewódzka D1 Młodzik "III WLM 2006 Rybnik " Grupa 3 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 10 19 6 1 3 27:16
2 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 10 16 5 1 4 27:25
3 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 10 16 5 1 4 20:19
4 LKS ORZEŁ PALOWICE 10 13 4 1 5 25:32
5 RKP SP ROW w RYBNIKU II 10 12 3 3 4 14:15
6 KS UNIA RACIBÓRZ II 10 10 3 1 6 21:27
Kolejka nr 10
2019-06-04/17:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ II 4:2
2019-06-08/09:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:4
2019-06-09/12:00 RKP SP ROW w RYBNIKU II - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 4:1
Kolejka nr 10
2019-06-04/17:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ II 4:2
2019-06-08/09:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:4
2019-06-09/12:00 RKP SP ROW w RYBNIKU II - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 4:1
Kolejka nr 9
2019-06-02/10:00 KS UNIA RACIBÓRZ II - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 1:1
2019-06-02/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - LKS ORZEŁ PALOWICE 5:2
2019-06-02/13:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - RKP SP ROW w RYBNIKU II 1:1
Kolejka nr 8
2019-05-25/09:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - RKP SP ROW w RYBNIKU II 1:0
2019-05-26/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 5:3
2019-05-26/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ II - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 4:2
Kolejka nr 7
2019-05-17/17:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 0:3
2019-05-18/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS UNIA RACIBÓRZ II 2:1
2019-05-18/13:00 RKP SP ROW w RYBNIKU II - LKS ORZEŁ PALOWICE 2:2
Kolejka nr 6
2019-05-11/09:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - LKS ORZEŁ PALOWICE 6:4
2019-05-12/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 0:4
2019-05-12/12:15 KS UNIA RACIBÓRZ II - RKP SP ROW w RYBNIKU II 0:3
Kolejka nr 5
2019-05-04/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 0:5
2019-05-04/10:00 KS UNIA RACIBÓRZ II - LKS ORZEŁ PALOWICE 4:5
2019-05-04/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - RKP SP ROW w RYBNIKU II 1:1
Kolejka nr 4
2019-04-27/09:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - KS UNIA RACIBÓRZ II 0:5
2019-04-28/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 0:4
2019-04-28/12:00 RKP SP ROW w RYBNIKU II - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 1:3
Kolejka nr 3
2019-04-13/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS ORZEŁ PALOWICE 2:3
2019-04-13/13:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS UNIA RACIBÓRZ II 3:0
2019-04-14/14:00 RKP SP ROW w RYBNIKU II - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 1:5
Kolejka nr 2
2019-04-06/09:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 0:1
2019-04-06/13:00 KS UNIA RACIBÓRZ II - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:7
2019-04-07/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU II 0:1
Kolejka nr 1
2019-03-30/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 1:3
2019-03-31/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 0:3
2019-03-31/11:30 RKP SP ROW w RYBNIKU II - KS UNIA RACIBÓRZ II 0:1