Zabrze: IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 TS SZOMBIERKI BYTOM 7 17 5 2 0 36:13
2 KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 7 15 5 0 2 29:11
3 MKSR CZARNI PYSKOWICE 7 15 5 0 2 54:14
4 ŁTS ŁABĘDY 7 13 4 1 2 36:14
5 KS SILESIA MIECHOWICE 7 10 3 1 3 32:16
6 LKS AMATOR RUDZINIEC 7 9 3 0 4 17:50
7 KS KORONA BARGŁÓWKA 7 3 1 0 6 11:45
8 VACAT ! 0 0 0 0 0 0:0
9 KS MOSiR SPARTA ZABRZE 7 0 0 0 7 8:60
Kolejka nr 9
2019-11-02/10:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - ŁTS ŁABĘDY 1:5
2019-11-03/10:00 KS KORONA BARGŁÓWKA - VACAT ! -:-
2019-11-03/10:00 KS SILESIA MIECHOWICE - MKSR CZARNI PYSKOWICE 2:4
2019-11-03/10:00 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - TS SZOMBIERKI BYTOM 2:4
Kolejka nr 9
2019-11-02/10:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - ŁTS ŁABĘDY 1:5
2019-11-03/10:00 KS SILESIA MIECHOWICE - MKSR CZARNI PYSKOWICE 2:4
2019-11-03/10:00 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - TS SZOMBIERKI BYTOM 2:4
Kolejka nr 8
2019-10-27/09:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS SILESIA MIECHOWICE 2:2
2019-10-27/09:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - LKS AMATOR RUDZINIEC 22:0
2019-10-27/10:00 ŁTS ŁABĘDY - KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 1:4
Kolejka nr 7
2019-10-19/11:00 KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE - MKSR CZARNI PYSKOWICE 3:1
2019-10-20/09:30 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - KS KORONA BARGŁÓWKA 3:5
2019-10-20/10:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - TS SZOMBIERKI BYTOM 1:9
Kolejka nr 6
2019-10-12/11:00 KS KORONA BARGŁÓWKA - KS SILESIA MIECHOWICE 1:3
2019-10-13/13:30 MKSR CZARNI PYSKOWICE - ŁTS ŁABĘDY 5:3
2019-10-13/18:30 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 5:1
Kolejka nr 5
2019-10-06/10:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - KS KORONA BARGŁÓWKA 6:0
2019-10-06/11:00 ŁTS ŁABĘDY - TS SZOMBIERKI BYTOM 2:2
2019-10-06/11:00 KS SILESIA MIECHOWICE - KS MOSiR SPARTA ZABRZE 19:0
Kolejka nr 4
2019-09-28/10:00 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - LKS AMATOR RUDZINIEC 2:3
2019-09-29/11:00 KS KORONA BARGŁÓWKA - KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 0:5
2019-09-29/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - MKSR CZARNI PYSKOWICE 4:2
Kolejka nr 3
2019-09-21/11:00 KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE - KS MOSiR SPARTA ZABRZE 6:0
2019-09-22/11:00 ŁTS ŁABĘDY - KS KORONA BARGŁÓWKA 14:0
2019-09-22/11:00 LKS AMATOR RUDZINIEC - KS SILESIA MIECHOWICE 4:3
Kolejka nr 2
2019-09-14/10:00 KS MOSiR SPARTA ZABRZE - ŁTS ŁABĘDY 1:7
2019-09-14/11:00 KS KORONA BARGŁÓWKA - MKSR CZARNI PYSKOWICE 2:4
2019-09-15/11:00 KS SILESIA MIECHOWICE - KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE 2:1
Kolejka nr 1
2019-09-07/14:30 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS KORONA BARGŁÓWKA 10:3
2019-09-08/11:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - KS MOSiR SPARTA ZABRZE 16:0
2019-09-08/11:00 KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE - LKS AMATOR RUDZINIEC 9:2
2019-11-10/11:00 ŁTS ŁABĘDY - KS SILESIA MIECHOWICE 4:1
Kolejka nr 2
2019-09-15/11:00 VACAT ! - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
Kolejka nr 3
2019-09-22/11:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - VACAT ! -:-
Kolejka nr 4
2019-09-29/11:00 VACAT ! - ŁTS ŁABĘDY -:-
Kolejka nr 5
2019-10-05/11:00 KS SOKÓŁ ŁANY WIELKIE - VACAT ! -:-
Kolejka nr 6
2019-10-13/11:00 VACAT ! - LKS AMATOR RUDZINIEC -:-
Kolejka nr 7
2019-10-20/11:00 KS SILESIA MIECHOWICE - VACAT ! -:-
Kolejka nr 8
2019-10-27/10:00 VACAT ! - KS MOSiR SPARTA ZABRZE -:-
Kolejka nr 9
2019-11-03/10:00 KS KORONA BARGŁÓWKA - VACAT ! -:-