Żywiec: III liga okręgowa A1 Junior

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS PODHALANKA MILÓWKA 10 30 10 0 0 51:5
2 LKS ŚWIT CIĘCINA 9 19 6 1 2 42:10
3 LKS SOŁA RAJCZA 9 18 6 0 3 32:19
4 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 9 16 5 1 3 43:14
5 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 8 14 4 2 2 25:12
6 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 7 9 3 0 4 34:16
7 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 6 6 2 0 4 6:45
8 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 10 0 0 0 10 4:82
9 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 10 3 1 0 9 5:39
Kolejka nr 11
2019-10-26/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2:3
2019-10-27/09:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 3:0
2019-10-27/10:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 12:0
Kolejka nr 11
2019-10-26/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2:3
2019-10-27/09:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 3:0
2019-10-27/10:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 12:0
Kolejka nr 10
2019-10-20/11:30 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS SOŁA RAJCZA 4:0
2019-10-30/15:30 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - LKS ŚWIT CIĘCINA 1:5
Kolejka nr 9
2019-10-12/12:00 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 0:12
2019-10-13/10:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS ŚWIT CIĘCINA 4:1
Kolejka nr 8
2019-09-11/17:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - LKS SOŁA RAJCZA 6:1
2019-10-09/16:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS PODHALANKA MILÓWKA 0:2
2019-10-19/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 10:0
Kolejka nr 7
2019-09-28/12:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 13:0
2019-09-28/12:00 LKS SOŁA RAJCZA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 5:3
2019-09-28/12:00 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 0:9
2019-11-03/13:30 LKS PODHALANKA MILÓWKA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 5:1
Kolejka nr 6
2019-09-21/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS SOŁA RAJCZA 1:3
2019-09-25/17:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - LKS PODHALANKA MILÓWKA 3:4
Kolejka nr 5
2019-09-18/17:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0:4
2019-09-18/17:00 LKS SOŁA RAJCZA - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 1:0
2019-09-18/17:00 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - drużyna wycofana, walkower 0:4
Kolejka nr 4
2019-09-14/09:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 3:1
2019-09-14/10:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 3:1
2019-09-15/10:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - LKS ŚWIT CIĘCINA 0:0
Kolejka nr 3
2019-09-07/09:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 3:5
2019-09-08/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 17:0
2019-09-10/18:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 12:0
Kolejka nr 2
2019-08-31/10:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS PODHALANKA MILÓWKA 0:11
2019-08-31/12:00 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - LKS SOŁA RAJCZA 2:7
2019-08-31/12:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - drużyna wycofana, walkower - LKS ŚWIT CIĘCINA 0:6
2019-08-31/12:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2:2
Kolejka nr 1
2019-08-24/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - drużyna wycofana, walkower 12:1
2019-08-27/16:30 LKS SOŁA RAJCZA - LKS PODHALANKA MILÓWKA 0:3
2019-08-27/18:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 8:0
Kolejka nr 1
2019-09-11/17:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
Kolejka nr 5
2019-09-18/17:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
Kolejka nr 6
2019-09-21/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS ŚWIT CIĘCINA -:-
Kolejka nr 9
2019-10-12/11:00 LKS SOŁA RAJCZA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
Kolejka nr 10
2019-10-19/10:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA -:-
Kolejka nr 12
2020-04-11/12:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2020-04-11/12:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC -:-
2020-04-11/12:00 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
Kolejka nr 13
2020-04-18/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2020-04-18/12:00 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ -:-
2020-04-18/12:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA -:-
Kolejka nr 14
2020-04-25/12:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC -:-
2020-04-25/12:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS ŚWIT CIĘCINA -:-
2020-04-25/12:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - LKS SOŁA RAJCZA -:-
Kolejka nr 15
2020-04-29/17:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA -:-
2020-04-29/17:00 LKS SOŁA RAJCZA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2020-04-29/17:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC -:-
Kolejka nr 16
2020-05-02/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2020-05-02/12:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS ŚWIT CIĘCINA -:-
2020-05-02/12:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2020-05-02/12:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA -:-
Kolejka nr 17
2020-05-09/12:00 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2020-05-09/12:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC -:-
2020-05-09/12:00 LKS SOŁA RAJCZA - LKS ŚWIT CIĘCINA -:-
Kolejka nr 18
2020-05-16/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA -:-
2020-05-16/12:00 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ - LKS SOŁA RAJCZA -:-
2020-05-16/12:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-