II liga wojewódzka A1 Junior Grupa płd.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 10 30 10 0 0 55:5
2 LKS ZAPORA WAPIENICA 10 28 9 1 0 39:7
3 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 10 23 7 2 1 21:10
4 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 10 20 6 2 2 37:11
5 KS KUŹNIA USTROŃ 10 18 6 0 4 28:22
6 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 10 18 6 0 4 30:15
7 LKS VICTORIA HAŻLACH 10 14 4 2 4 10:19
8 KP BESKID SKOCZÓW 10 12 4 0 6 19:21
9 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 10 10 3 1 6 10:31
10 LKS PASJONAT DANKOWICE 10 9 3 0 7 27:33
11 TS PODBESKIDZIE II S.A. 10 8 2 2 6 12:28
12 LKS LEŚNA 10 7 2 1 7 16:35
13 RKS CUKROWNIK CHYBIE 10 6 2 0 8 10:33
14 LKS DRZEWIARZ JASIENICA 10 1 0 1 9 8:52
Kolejka nr 10
2019-10-19/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0:1
2019-10-19/15:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KP BESKID SKOCZÓW 3:1
2019-10-20/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - RKS CUKROWNIK CHYBIE 4:2
2019-10-20/10:00 LKS LEŚNA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0:6
2019-10-20/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 0:5
2019-10-20/11:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 1:5
2019-10-20/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:3
Kolejka nr 10
2019-10-19/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0:1
2019-10-19/15:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KP BESKID SKOCZÓW 3:1
2019-10-20/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - RKS CUKROWNIK CHYBIE 4:2
2019-10-20/10:00 LKS LEŚNA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0:6
2019-10-20/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 0:5
2019-10-20/11:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 1:5
2019-10-20/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:3
Kolejka nr 9
2019-10-12/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 10:0
2019-10-12/10:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ 2:0
2019-10-12/16:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 6:1
2019-10-13/09:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS LEŚNA 1:1
2019-10-13/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 1:5
2019-10-13/16:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - KP BESKID SKOCZÓW 3:1
2019-10-14/16:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0:4
Kolejka nr 8
2019-10-05/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:1
2019-10-05/11:00 LKS LEŚNA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 1:6
2019-10-05/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - RKS CUKROWNIK CHYBIE 2:0
2019-10-06/09:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 3:2
2019-10-06/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE 4:2
2019-10-06/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0:2
2019-10-06/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 0:10
Kolejka nr 7
2019-09-28/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - KP BESKID SKOCZÓW 2:0
2019-09-28/10:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - RKS CUKROWNIK CHYBIE 5:1
2019-09-28/16:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. - LKS LEŚNA 4:1
2019-09-29/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS ZAPORA WAPIENICA 0:8
2019-09-29/10:30 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 7:1
2019-09-29/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - LKS VICTORIA HAŻLACH 7:0
2019-09-29/12:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS KUŹNIA USTROŃ 0:1
Kolejka nr 6
2019-09-21/11:00 LKS LEŚNA - LKS PASJONAT DANKOWICE 6:5
2019-09-21/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 1:1
2019-09-22/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 1:5
2019-09-22/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS PODBESKIDZIE II S.A. 7:0
2019-09-22/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0:0
2019-09-22/16:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0:3
2019-09-23/17:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 1:1
Kolejka nr 5
2019-09-14/12:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 1:3
2019-09-14/16:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. - KS KUŹNIA USTROŃ 5:2
2019-09-15/09:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - RKS CUKROWNIK CHYBIE 5:1
2019-09-15/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS LEŚNA 2:1
2019-09-15/11:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS VICTORIA HAŻLACH 0:1
2019-09-15/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS ZAPORA WAPIENICA 1:4
2019-09-15/16:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KP BESKID SKOCZÓW 5:0
Kolejka nr 4
2019-09-04/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 1:0
2019-09-07/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 3:0
2019-09-07/11:00 LKS LEŚNA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 4:1
2019-09-07/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 3:1
2019-09-08/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS PASJONAT DANKOWICE 6:2
2019-09-08/16:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 0:5
2019-09-11/18:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. 3:0
Kolejka nr 3
2019-08-29/11:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - TS PODBESKIDZIE II S.A. 7:1
2019-08-31/11:00 LKS LEŚNA - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:6
2019-08-31/13:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS VICTORIA HAŻLACH 1:3
2019-08-31/16:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 1:4
2019-09-01/09:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 5:0
2019-09-01/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KS KUŹNIA USTROŃ 3:1
2019-09-01/11:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW 4:1
Kolejka nr 2
2019-08-22/17:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 1:1
2019-08-24/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS LEŚNA 1:0
2019-08-24/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - TS PODBESKIDZIE II S.A. 3:0
2019-08-25/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 7:1
2019-08-25/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 4:2
2019-08-25/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 4:0
2019-08-25/16:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:4
Kolejka nr 1
2019-08-17/11:00 LKS LEŚNA - KS KUŹNIA USTROŃ 0:3
2019-08-18/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - RKS CUKROWNIK CHYBIE 0:1
2019-08-18/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 2:1
2019-08-18/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - TS PODBESKIDZIE II S.A. 3:1
2019-08-28/17:30 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS ZAPORA WAPIENICA 0:4
2019-09-04/17:30 LKS PASJONAT DANKOWICE - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 1:3
2019-09-11/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KP BESKID SKOCZÓW 2:4
Kolejka nr 11
2019-10-26/16:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2019-10-27/10:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-10-27/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2019-10-27/12:30 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - LKS LEŚNA -:-
2019-10-27/14:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2019-10-27/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-11-17/12:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
Kolejka nr 12
2019-11-03/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-11-03/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-11-03/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2019-11-03/11:00 LKS LEŚNA - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-11-03/12:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2019-11-03/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2019-11-03/12:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
Kolejka nr 13
2019-11-09/09:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-11-09/12:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2019-11-10/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2019-11-10/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS VICTORIA HAŻLACH -:-
2019-11-10/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS LEŚNA -:-
2019-11-10/14:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2019-11-10/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. -:-