I liga wojewódzka A1 Junior

Data aktualizacji: 2017-04-24 03:20:09

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 TS PODBESKIDZIE S.A. 23 63 21 0 2 75:12
2 RUCH CHORZÓW S.A. 23 57 18 3 2 82:20
3 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 23 51 16 3 4 90:40
4 TYSKI SPORT S.A. 23 47 15 2 6 59:27
5 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 23 37 10 7 6 41:34
6 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 23 34 10 4 9 62:39
7 UKS RUCH CHORZÓW 23 33 10 3 10 32:37
8 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 23 31 10 1 12 39:49
9 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 23 30 9 3 11 50:56
10 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 23 29 9 2 12 51:47
11 KS ROW 1964 RYBNIK 23 26 7 5 11 40:54
12 KS ROZWÓJ KATOWICE 23 26 8 2 13 35:52
13 TS POLONIA BYTOM 23 25 8 1 14 36:51
14 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 23 24 6 6 11 26:47
15 SP MOSiR JASTRZĘBIE 23 13 4 1 18 28:90
16 MSPN GÓRNIK ZABRZE 23 4 1 1 21 19:110

Ostatnia kolejka (23) rozgrywek w sezonie 2016/2017

57 MSPN GÓRNIK ZABRZE KS ROW 1964 RYBNIK 2017-04-23 15:00 1:4
58 RUCH CHORZÓW S.A. TS POLONIA BYTOM 2017-04-23 13:30 4:1
59 SP MOSiR JASTRZĘBIE ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-04-23 11:00 1:3
60 TYSKI SPORT S.A. KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-04-23 13:00 1:0
61 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2017-04-23 15:00 3:0
62 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2017-04-22 16:00 3:2
63 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-04-23 11:00 5:5
64 UKS RUCH CHORZÓW TS PODBESKIDZIE S.A. 2017-04-22 11:00 1:4

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC KS ROW 1964 RYBNIK 2016-08-21 11:00 1:3
2 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-08-21 11:00 2:4
3 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-08-21 11:00 5:0
4 TS PODBESKIDZIE S.A. TS POLONIA BYTOM 2016-08-21 11:00 0:3
5 UKS RUCH CHORZÓW MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-08-20 11:00 1:0
6 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA RUCH CHORZÓW S.A. 2016-08-21 11:00 2:5
7 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-08-21 17:00 4:2
8 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI TYSKI SPORT S.A. 2016-08-21 11:00 0:2
Kolejka 2
9 KS ROW 1964 RYBNIK TYSKI SPORT S.A. 2016-08-28 11:00 0:2
10 SP MOSiR JASTRZĘBIE MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-08-28 11:00 2:4
11 RUCH CHORZÓW S.A. GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-08-28 11:00 1:1
12 MSPN GÓRNIK ZABRZE BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-08-28 11:00 1:9
13 TS POLONIA BYTOM UKS RUCH CHORZÓW 2016-08-28 11:00 2:3
14 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC TS PODBESKIDZIE S.A. 2016-08-28 11:00 1:2
15 KS ROZWÓJ KATOWICE KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-08-28 11:00 1:2
16 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2016-08-28 11:00 2:1
Kolejka 3
17 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. KS ROW 1964 RYBNIK 2016-09-01 16:00 4:4
18 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-09-01 17:00 5:0
19 TS PODBESKIDZIE S.A. KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-09-01 17:00 7:0
20 UKS RUCH CHORZÓW ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-09-01 17:00 2:0
21 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA TS POLONIA BYTOM 2016-09-01 17:00 3:2
22 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-09-01 17:00 5:0
23 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI RUCH CHORZÓW S.A. 2016-09-01 17:00 0:1
24 TYSKI SPORT S.A. SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-09-01 17:00 3:0
Kolejka 4
25 KS ROW 1964 RYBNIK SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-09-06 17:00 4:1
26 RUCH CHORZÓW S.A. TYSKI SPORT S.A. 2016-09-04 11:00 1:2
27 MSPN GÓRNIK ZABRZE MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-09-04 15:00 0:6
28 TS POLONIA BYTOM GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-09-04 11:00 1:2
29 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-09-04 11:00 3:4
30 KS ROZWÓJ KATOWICE UKS RUCH CHORZÓW 2016-09-04 11:00 3:2
31 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC TS PODBESKIDZIE S.A. 2016-09-04 11:00 1:3
32 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-09-04 11:00 0:2
Kolejka 5
33 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW KS ROW 1964 RYBNIK 2016-09-11 11:00 2:2
34 TS PODBESKIDZIE S.A. GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2016-09-11 12:00 2:0
35 UKS RUCH CHORZÓW TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-09-10 11:00 1:1
36 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-09-11 11:00 2:2
37 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-09-10 18:00 2:3
38 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI TS POLONIA BYTOM 2016-09-11 11:00 1:0
39 TYSKI SPORT S.A. MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-09-11 11:00 2:0
40 SP MOSiR JASTRZĘBIE RUCH CHORZÓW S.A. 2016-09-11 11:00 0:4
Kolejka 6
41 KS ROW 1964 RYBNIK RUCH CHORZÓW S.A. 2016-09-18 11:00 1:3
42 MSPN GÓRNIK ZABRZE SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-09-18 15:00 1:4
43 TS POLONIA BYTOM TYSKI SPORT S.A. 2016-09-18 11:00 0:3
44 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-09-18 10:00 4:0
45 KS ROZWÓJ KATOWICE GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-09-18 11:00 0:1
46 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-09-18 11:00 1:1
47 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. UKS RUCH CHORZÓW 2016-09-18 11:00 2:3
48 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW TS PODBESKIDZIE S.A. 2016-09-21 14:30 0:1
Kolejka 7
49 TS PODBESKIDZIE S.A. KS ROW 1964 RYBNIK 2016-09-25 12:00 4:0
50 UKS RUCH CHORZÓW KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-09-24 11:00 2:0
51 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2016-09-25 14:00 3:0
52 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-09-24 11:00 2:2
53 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-09-24 11:00 3:1
54 TYSKI SPORT S.A. ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-09-25 11:00 3:0
55 SP MOSiR JASTRZĘBIE TS POLONIA BYTOM 2016-09-25 11:00 1:2
56 RUCH CHORZÓW S.A. MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-09-24 11:00 6:0
Kolejka 8
57 KS ROW 1964 RYBNIK MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-10-02 11:00 5:1
58 TS POLONIA BYTOM RUCH CHORZÓW S.A. 2016-10-02 11:00 0:3
59 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-10-02 11:00 6:2
60 KS ROZWÓJ KATOWICE TYSKI SPORT S.A. 2016-10-02 11:00 1:2
61 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-10-02 11:00 3:1
62 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-10-01 13:00 4:3
63 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-10-02 11:00 1:5
64 TS PODBESKIDZIE S.A. UKS RUCH CHORZÓW 2016-10-12 15:00 3:0
Kolejka 9
65 UKS RUCH CHORZÓW KS ROW 1964 RYBNIK 2016-10-08 11:30 1:1
66 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA TS PODBESKIDZIE S.A. 2016-10-10 15:00 0:2
67 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-11-02 10:00 2:1
68 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2016-10-09 11:00 0:5
69 TYSKI SPORT S.A. TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-10-09 11:00 3:0
70 SP MOSiR JASTRZĘBIE KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-10-09 11:00 2:1
71 RUCH CHORZÓW S.A. ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-10-08 11:00 6:2
72 MSPN GÓRNIK ZABRZE TS POLONIA BYTOM 2016-10-09 17:00 0:4
Kolejka 10
73 KS ROW 1964 RYBNIK TS POLONIA BYTOM 2016-10-16 11:00 1:2
74 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-10-16 13:00 3:0
75 KS ROZWÓJ KATOWICE RUCH CHORZÓW S.A. 2016-10-16 11:00 0:3
76 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-10-16 11:00 3:1
77 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. TYSKI SPORT S.A. 2016-10-16 11:00 0:0
78 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-10-16 11:00 3:0
79 TS PODBESKIDZIE S.A. GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-10-16 12:00 4:0
80 UKS RUCH CHORZÓW BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-10-15 11:00 2:1
Kolejka 11
81 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA KS ROW 1964 RYBNIK 2016-10-23 11:00 6:2
82 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. UKS RUCH CHORZÓW 2016-10-22 11:00 1:0
83 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI TS PODBESKIDZIE S.A. 2016-10-23 11:00 0:6
84 TYSKI SPORT S.A. KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-10-23 11:00 2:3
85 SP MOSiR JASTRZĘBIE GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2016-10-23 11:00 1:5
86 RUCH CHORZÓW S.A. TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-10-23 11:00 3:2
87 MSPN GÓRNIK ZABRZE KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-10-23 17:00 1:2
88 TS POLONIA BYTOM ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-10-23 11:00 1:1
Kolejka 12
89 KS ROW 1964 RYBNIK ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-10-30 11:00 2:2
90 KS ROZWÓJ KATOWICE TS POLONIA BYTOM 2016-10-30 11:00 1:0
91 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-10-30 11:00 2:1
92 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. RUCH CHORZÓW S.A. 2016-10-30 11:00 3:1
93 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-10-29 13:00 7:0
94 TS PODBESKIDZIE S.A. TYSKI SPORT S.A. 2016-10-30 12:00 1:0
95 UKS RUCH CHORZÓW MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-10-29 11:00 3:1
96 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-10-30 11:00 3:2
Kolejka 13
97 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. KS ROW 1964 RYBNIK 2016-11-05 17:00 2:3
98 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-11-06 11:00 1:3
99 TYSKI SPORT S.A. UKS RUCH CHORZÓW 2016-11-06 11:00 1:2
100 SP MOSiR JASTRZĘBIE TS PODBESKIDZIE S.A. 2016-11-06 11:00 0:3
101 RUCH CHORZÓW S.A. KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-11-06 11:00 3:1
102 MSPN GÓRNIK ZABRZE GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2016-11-06 13:00 4:3
103 TS POLONIA BYTOM TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-11-06 11:00 1:0
104 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-11-06 11:00 0:2
Kolejka 14
105 KS ROW 1964 RYBNIK KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-11-13 11:00 1:0
106 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-11-13 13:00 0:0
107 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. TS POLONIA BYTOM 2016-11-13 11:00 3:1
108 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-11-13 15:00 12:2
109 TS PODBESKIDZIE S.A. RUCH CHORZÓW S.A. 2016-11-13 12:00 0:2
110 UKS RUCH CHORZÓW SP MOSiR JASTRZĘBIE 2016-11-14 14:00 4:1
111 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA TYSKI SPORT S.A. 2016-11-13 11:00 3:0
112 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-11-13 11:00 2:2
Kolejka 15
113 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI KS ROW 1964 RYBNIK 2016-11-20 11:00 2:0
114 TYSKI SPORT S.A. GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-11-20 11:00 2:3
115 SP MOSiR JASTRZĘBIE BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2016-11-20 11:00 2:6
116 RUCH CHORZÓW S.A. UKS RUCH CHORZÓW 2016-11-20 12:00 4:0
117 MSPN GÓRNIK ZABRZE TS PODBESKIDZIE S.A. 2016-11-20 17:00 2:8
118 TS POLONIA BYTOM KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-11-20 11:00 0:4
119 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2016-11-20 11:00 3:7
120 KS ROZWÓJ KATOWICE TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2016-11-20 11:00 5:1
Kolejka 16
1 KS ROW 1964 RYBNIK TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2017-03-05 11:00 3:0
2 KS ROZWÓJ KATOWICE GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2017-03-04 18:00 1:2
3 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-03-05 11:00 4:3
4 TS POLONIA BYTOM TS PODBESKIDZIE S.A. 2017-03-05 11:00 0:7
5 MSPN GÓRNIK ZABRZE UKS RUCH CHORZÓW 2017-03-05 15:00 1:1
6 RUCH CHORZÓW S.A. BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2017-03-04 12:00 2:1
7 SP MOSiR JASTRZĘBIE GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-03-05 11:00 0:0
8 TYSKI SPORT S.A. MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-03-05 11:00 2:1
Kolejka 17
9 TYSKI SPORT S.A. KS ROW 1964 RYBNIK 2017-03-12 11:00 2:0
10 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI SP MOSiR JASTRZĘBIE 2017-03-11 11:00 5:1
11 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. RUCH CHORZÓW S.A. 2017-03-11 18:00 0:0
12 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA MSPN GÓRNIK ZABRZE 2017-03-12 11:30 6:0
13 UKS RUCH CHORZÓW TS POLONIA BYTOM 2017-03-11 12:00 0:3
14 TS PODBESKIDZIE S.A. ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-03-12 11:00 4:2
15 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-03-12 11:00 1:4
16 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2017-03-12 11:00 2:3
Kolejka 18
17 KS ROW 1964 RYBNIK GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2017-03-19 11:00 1:4
18 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-03-19 14:00 1:1
19 KS ROZWÓJ KATOWICE TS PODBESKIDZIE S.A. 2017-03-19 11:00 0:7
20 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC UKS RUCH CHORZÓW 2017-03-19 11:00 2:1
21 TS POLONIA BYTOM BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2017-03-19 11:00 1:6
22 MSPN GÓRNIK ZABRZE GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-03-19 15:00 0:2
23 RUCH CHORZÓW S.A. MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-03-18 11:00 4:1
24 SP MOSiR JASTRZĘBIE TYSKI SPORT S.A. 2017-03-19 11:00 2:9
Kolejka 19
25 SP MOSiR JASTRZĘBIE KS ROW 1964 RYBNIK 2017-03-25 16:00 2:1
26 TYSKI SPORT S.A. RUCH CHORZÓW S.A. 2017-03-26 11:00 3:3
27 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI MSPN GÓRNIK ZABRZE 2017-03-26 11:00 4:0
28 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. TS POLONIA BYTOM 2017-03-26 16:00 1:2
29 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-03-26 11:00 7:2
30 UKS RUCH CHORZÓW KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-03-25 11:00 1:2
31 TS PODBESKIDZIE S.A. TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2017-03-26 11:00 2:0
32 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2017-03-26 10:30 0:1
Kolejka 20
33 KS ROW 1964 RYBNIK KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-04-02 10:00 2:2
34 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. TS PODBESKIDZIE S.A. 2017-04-02 11:00 0:1
35 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC UKS RUCH CHORZÓW 2017-04-02 11:00 1:0
36 KS ROZWÓJ KATOWICE BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2017-04-02 11:00 3:7
37 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-04-02 11:00 0:1
38 TS POLONIA BYTOM MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-04-02 11:00 0:1
39 MSPN GÓRNIK ZABRZE TYSKI SPORT S.A. 2017-04-02 15:00 2:8
40 RUCH CHORZÓW S.A. SP MOSiR JASTRZĘBIE 2017-04-02 11:00 5:0
Kolejka 21
41 RUCH CHORZÓW S.A. KS ROW 1964 RYBNIK 2017-04-09 11:00 8:0
42 SP MOSiR JASTRZĘBIE MSPN GÓRNIK ZABRZE 2017-04-09 11:00 3:2
43 TYSKI SPORT S.A. TS POLONIA BYTOM 2017-04-09 11:00 6:2
44 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-04-09 11:00 0:6
45 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-04-09 17:30 1:1
46 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2017-04-09 13:00 4:1
47 UKS RUCH CHORZÓW GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2017-04-08 11:00 2:1
48 TS PODBESKIDZIE S.A. KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-04-09 11:00 2:0
Kolejka 22
49 KS ROW 1964 RYBNIK TS PODBESKIDZIE S.A. 2017-04-12 17:00 0:2
50 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW UKS RUCH CHORZÓW 2017-04-12 11:00 2:0
51 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2017-04-12 16:00 0:3
52 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-04-13 11:00 1:1
53 KS ROZWÓJ KATOWICE MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-04-12 17:00 1:3
54 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC TYSKI SPORT S.A. 2017-04-13 12:00 3:1
55 TS POLONIA BYTOM SP MOSiR JASTRZĘBIE 2017-04-13 13:00 8:0
56 MSPN GÓRNIK ZABRZE RUCH CHORZÓW S.A. 2017-04-12 18:00 0:10
Kolejka 23
57 MSPN GÓRNIK ZABRZE KS ROW 1964 RYBNIK 2017-04-23 15:00 1:4
58 RUCH CHORZÓW S.A. TS POLONIA BYTOM 2017-04-23 13:30 4:1
59 SP MOSiR JASTRZĘBIE ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-04-23 11:00 1:3
60 TYSKI SPORT S.A. KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-04-23 13:00 1:0
61 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2017-04-23 15:00 3:0
62 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2017-04-22 16:00 3:2
63 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-04-23 11:00 5:5
64 UKS RUCH CHORZÓW TS PODBESKIDZIE S.A. 2017-04-22 11:00 1:4
Kolejka 24
65 KS ROW 1964 RYBNIK UKS RUCH CHORZÓW 2017-04-30 11:00 -:-
66 TS PODBESKIDZIE S.A. BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2017-04-30 11:00 -:-
67 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-04-27 11:00 -:-
68 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-04-30 11:00 -:-
69 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC TYSKI SPORT S.A. 2017-04-30 11:00 -:-
70 KS ROZWÓJ KATOWICE SP MOSiR JASTRZĘBIE 2017-04-27 18:00 -:-
71 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC RUCH CHORZÓW S.A. 2017-04-30 11:00 -:-
72 TS POLONIA BYTOM MSPN GÓRNIK ZABRZE 2017-04-30 11:00 -:-
Kolejka 25
73 TS POLONIA BYTOM KS ROW 1964 RYBNIK 2017-05-07 11:00 -:-
74 MSPN GÓRNIK ZABRZE ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-05-07 15:00 -:-
75 RUCH CHORZÓW S.A. KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-05-07 11:00 -:-
76 SP MOSiR JASTRZĘBIE TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2017-05-07 11:00 -:-
77 TYSKI SPORT S.A. GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2017-05-07 11:00 -:-
78 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-05-07 15:00 -:-
79 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. TS PODBESKIDZIE S.A. 2017-05-07 16:00 -:-
80 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA UKS RUCH CHORZÓW 2017-05-07 11:00 -:-
Kolejka 26
81 KS ROW 1964 RYBNIK BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2017-05-14 11:00 -:-
82 UKS RUCH CHORZÓW GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-05-13 11:00 -:-
83 TS PODBESKIDZIE S.A. MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-05-14 11:00 -:-
84 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW TYSKI SPORT S.A. 2017-05-14 17:00 -:-
85 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. SP MOSiR JASTRZĘBIE 2017-05-14 11:00 -:-
86 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC RUCH CHORZÓW S.A. 2017-05-14 11:00 -:-
87 KS ROZWÓJ KATOWICE MSPN GÓRNIK ZABRZE 2017-05-14 11:00 -:-
88 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC TS POLONIA BYTOM 2017-05-14 11:00 -:-
Kolejka 27
89 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KS ROW 1964 RYBNIK 2017-05-21 11:00 -:-
90 TS POLONIA BYTOM KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-05-21 11:00 -:-
91 MSPN GÓRNIK ZABRZE TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2017-05-21 17:00 -:-
92 RUCH CHORZÓW S.A. GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2017-05-21 11:00 -:-
93 SP MOSiR JASTRZĘBIE KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-05-18 16:00 -:-
94 TYSKI SPORT S.A. TS PODBESKIDZIE S.A. 2017-05-21 11:00 -:-
95 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI UKS RUCH CHORZÓW 2017-05-21 15:00 -:-
96 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2017-05-21 11:00 -:-
Kolejka 28
97 KS ROW 1964 RYBNIK GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-05-28 10:00 -:-
98 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-05-28 11:00 -:-
99 UKS RUCH CHORZÓW TYSKI SPORT S.A. 2017-05-27 13:30 -:-
100 TS PODBESKIDZIE S.A. SP MOSiR JASTRZĘBIE 2017-05-28 11:00 -:-
101 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW RUCH CHORZÓW S.A. 2017-05-28 13:00 -:-
102 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. MSPN GÓRNIK ZABRZE 2017-05-28 11:00 -:-
103 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC TS POLONIA BYTOM 2017-05-28 11:00 -:-
104 KS ROZWÓJ KATOWICE ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-05-28 16:00 -:-
Kolejka 29
105 KS ROZWÓJ KATOWICE KS ROW 1964 RYBNIK 2017-06-04 11:00 -:-
106 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2017-06-04 11:00 -:-
107 TS POLONIA BYTOM GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2017-06-04 11:00 -:-
108 MSPN GÓRNIK ZABRZE KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-06-04 11:00 -:-
109 RUCH CHORZÓW S.A. TS PODBESKIDZIE S.A. 2017-06-04 11:00 -:-
110 SP MOSiR JASTRZĘBIE UKS RUCH CHORZÓW 2017-06-04 11:00 -:-
111 TYSKI SPORT S.A. BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2017-06-04 11:00 -:-
112 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-06-04 11:00 -:-
Kolejka 30
113 KS ROW 1964 RYBNIK MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-06-07 18:00 -:-
114 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. TYSKI SPORT S.A. 2017-06-07 18:00 -:-
115 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA SP MOSiR JASTRZĘBIE 2017-06-07 18:00 -:-
116 UKS RUCH CHORZÓW RUCH CHORZÓW S.A. 2017-06-07 18:00 -:-
117 TS PODBESKIDZIE S.A. MSPN GÓRNIK ZABRZE 2017-06-07 18:00 -:-
118 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW TS POLONIA BYTOM 2017-06-07 18:00 -:-
119 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-06-07 18:00 -:-
120 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-06-07 18:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam