ZINA sponsorem technicznym Śląskiego Związku Piłki Nożnej / 07.11.2016

ZINA sponsorem technicznym Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Umowa została podpisana w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Od dzisiaj reprezentowana przez Jacka Karpińskiego – współwłaściciela – firma ZINA, która jest dostarczycielem najwyższej jakości odzieży i akcesoriów sportowych, jest oficjalnym sponsorem technicznym Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

- Umowa obowiązuje przez dwa lata i obejmuje trzy obszary – mówi dyrektor handlowy firmy ZINA Jakub Karpiński. - Pierwszy dotyczy wszystkich reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej, które zostaną przez nas wyposażone w „pakiety meczowe”. Drugi oznacza objęcie sponsoringiem rozgrywki klasy okręgowej we wszystkich czterech grupach katowickich, które od dzisiaj będą mieć w swojej nazwie firmę „ZINA”, a w zamian każdy klub otrzyma porcję piłek. Wreszcie trzeci obszar związany jest ze szkoleniem trenerów, a to znaczy, że każdy trener, który zapisze się na kurs prowadzony przez Śląski Związek Piłki Nożnej otrzyma komplet sprzętu. W pierwszym roku niejako narzucimy swoją ofertę, ale w następnym roku określimy kwotę, a Śląski Związek Pułki Nożnej oraz kluby z klasy okręgowej już według własnych potrzeb będą mogły w jej ramach zamówić taki sprzęt jakiego najbardziej będą potrzebowały.

Dodajmy, że ZINA jest sponsorem technicznym takich klubów jak Pogoń Szczecin, Chrobry Głogów czy Znicz Pruszków oraz Widzew Łódź, a piłkarskim kibicom jest także doskonale znana ze wszystkich boisk ekstraklasy oraz pierwszej i drugiej ligi, ponieważ od 2008 roku ubiera sędziów.

- Naszą wizytówką stała się piłka atestowana przez FIFA, od której otrzymaliśmy prawo firmowania naszej futbolówki oficjalną pieczęcią Światowej Federacji Piłki Nożnej do 2020 roku – dodaje Jakub Karpiński. - Przede wszystkim jednak chcemy dotrzeć do „masowego odbiorcy”. Dlatego już od pewnego czasu staraliśmy się nawiązać kontakt ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej, a gdy dowiedzieliśmy się, że ogłoszony został konkurs na sponsora technicznego przedstawiliśmy naszą ofertę. Cieszę się, że zostaliśmy wybrani i wierzę, że współpraca ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej przyniesie nam wymierne korzyści marketingowe.

Z dwuletniej umowy z firmą ZINA zadowolony jest także prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula.

- To pierwszy w historii naszego związku sponsor techniczny – mówi Henryk Kula. - Umowa jest barterowa i obejmuje opiekę nad czterema reprezentacjami chłopców oraz trzema dziewcząt, wszystkimi klubami czterech grup klas okręgowych oraz trenerami biorącymi udział w organizowanych przez nas kursach. Koszulki, spodenki, getry, piłki... Oferta firmy ZINA była znacznie korzystniejsza od propozycji innych firm, które przystąpiły do konkursu i to najlepiej świadczy o tym, że wybraliśmy kogoś komu zależy na promocji przez śląską piłkę. Teraz czas na znalezienie sponsora dla IV ligi.

[powrót]Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam