:

Komisja ds. Licencji Klubowych Śląskiego ZPN informuje, że 15 maja 2014 r. mija termin składania wniosków o nadanie licencji dla klubów III i IV ligi.

Poniżej dostępne są druki licencyjne. Dokumenty należy złożyć w Śląskim Związku Piłki Nożnej w Katowicach, a opłatę za licencję uiścić na konto Śląskiego ZPN.

Ponadto do poniższych dokumentów prosimy dołączyć kopię licencji trenera pierwszego zespołu.

 

III liga:
Uchwała licencyjna

Druki licencyjne

Ankieta klubowa

 

IV liga:
Uchwała licencyjna

Druki licencyjne

Ankieta klubowa

W sobotę 26 kwietnia strona slaskie.tv przeprowadzi transmisję z meczu III ligi Polonia Łaziska Górne - Ruch II Chorzów.

Mecz będzie można zobaczyć od godz. 16:00 na http://slaskie.tv/na-zywo

W rozegranym w Krakowie towarzyskim spotkaniu Reprezentacja Śląskiego Związku Piłki Nożnej roczniki 2002/2003 zremisowała z rówieśnikami z Małopolskiego ZPN 2-2. Warto zaznaczyć, że mecz rozegrany został w iście hokejowy sposób, albowiem grano 3 razy po 30 minut.

Tymczasem boiska sosnowieckiego MOSiR-u gościły Reprezentacje Śląskiego ZPN rozgrywające swoje mecze z drużynami Dolnośląskiego ZPN.
Reprezentacja rocznika 1998/1999 zremisowała z rywalami z Dolnego Śląska 1-1 (0-1), a wyrównującą bramkę zdobył Jakub Piątek. W roczniku 2000/2001 po zaciętym i ciekawym widowisku padł rezultat 2-2 (1-0), a łupem bramkowym podzielili się Łukasz Poręba i Bartosz Białek.

Uzyskane wyniki w rocznikach 1998/1999 i 2000/2001 nakazują już myśleć o występach obydwu Reprezentacji w finałach Mistrzostw Polski w swoich kategoriach.

Rocznik 1998/1999 - rozgrywki o Puchar im. Kazimierza Deyny

Rocznik 2000/2001 - rozgrywki o Puchar im. Kazimierza Górskiego

Po dzisiejszym wyjazdowym zwycięstwie 1-0 z Red Devils Chojnice Rekord Bielsko-Biała na kolejkę przed końcem sezonu został mistrzem Polski w futsalu. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 29. minucie Paweł Machura.

Bielszczanie, prowadzeni przez duet trenerów Adam Kryger - Andrzej Szłapa, sięgnęli po mistrzostwo po raz pierwszy w 20-letniej historii klubu.

21. kolejka:
Red Devils Chojnice - Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:0)
0:1 Machura 29 min.

Rekord: Waszka, Brzenk - Janovsky, Polasek, Franz, Machura, Szymura, Mentel, Łysoń, Marek, Dura, Popławski, Bubec, Szłapa

Tabela Ekstraklasy Futsalu na kolejkę przed końcem sezonu:

  Punkty
1. Rekord Bielsko-Biała 51
2. Gatta Active Zduńska Wola 46
3. Wisła Krakbet Kraków 45
4. Pogoń '04 Szczecin 45
5. Clearex Chorzów 33
6. GAF Jasna Gliwice 29
7. AZS UG Gdańsk 25
8. Red Devils Chojnice 24
9. Euromaster Chrobry Głogów 24
10. Remedium Pyskowice 16
11. AZS UŚ Katowice 13
12. GKS Tychy 9

źródło i foto: bts.rekord.com.pl

Pogodnych, zdrowych, spokojnych i wesołych
Świąt Wielkanocnych, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz licznych sukcesów w działalności sportowej wszystkim działaczom, szkoleniowcom, sędziom, piłkarzom, pracownikom organizacji piłkarskich regionu śląskiego, kibicom i sympatykom piłki nożnej

życzą
Prezes, Zarząd, działacze i pracownicy
Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach zawiadamia, że w dniach 22-23.04.2014 r. odbędzie się w Turawie (Opole) turniej Reprezentacji Śląskiego ZPN o Puchar Włodzimierza Smolarka rocznika 2002/2003.

Na turniej powołuje się następujących zawodników:

1. RKS Raków Częstochowa: Matusz Konrad, Gzieło Kacper, Jargosz Dawid

 2. KS Stadion Śląski Chorzów: Michalczyk Jakub, Poloczek Miłosz, Myszor Jakub

 3. KS Rozwój Katowice: Neugebauer Bartosz, Baranowicz Bartosz, Gubała Mateusz

 4. PKS Józefka Chorzów: Swikszcz Kamil, Słota Jakub

 5. SKS Gwarek Zabrze: Kawecki Jakub

 6. Ruch Chorzów S.A.: Wawrzyniuk Marcel

 7. KS Skra Częstochowa: Biegański Mikołaj

 8. KS Górnik Jaworzno: Siga Jakub

 9. KS Unia Racibórz: Wyciński Dawid

10. TS Szombierki Bytom: Kamiński Jakub

11. MKS Żory: Gogół Patryk

Powołani zawodnicy zbiorą się w dniu 22.04.2014r. (wtorek) o godz. 7.00 (zbiórka) w siedzibie Śląskiego ZPN w Katowicach ul. Francuska 32.

Zawodnicy powinni posiadać:
- kartę zdrowia z ważnymi badaniami lekarskimi (ważność badania 6 miesięcy),
- buty do gry (korki),
- ochraniacze,
- bramkarze sprzęt bramkarski.

Kierownictwo klubu i trenerzy odpowiedzialni są za właściwe wyposażenie zawodników i punktualne przybycie na zbiórkę. W przypadku kontuzji lub choroby prosimy powiadomić trenera Śląskiego ZPN Marcina Molka pod numer telefonu 606-767-421.

KKS Polonia Tychy wspólnie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej organizuje Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Futsalu U18. Impreza odbędzie się 19 kwietnia na tyskiej hali sportowej przy ul. Piłsudskiego 20 (wstęp bezpłatny).

Harmonogram - pobierz

Obsada sędziowska kolejki zaplanowanej na 18-19 kwietnia rozgrywek III ligi, IV ligi, Klasy Okręgowej i II ligi kobiet oraz na 23 kwietnia Śląskiej Ligi Juniorów Starszych:

 

Klasa

Gospodarze

Goście

Data

Sędzia

III

NKS Start Namysłów

Polonia Łaziska Górne

19-04 13:00

Gaczyński Maciej

III

LKS Piotrówka

Piast Strzelce Op.

19-04 13:00

Okaj Tomasz

III

Ruch Chorzów

Swornica Czarnowąsy

19-04 13:00

Miśta Marcin

III

JSP Szczakowianka

Ruch Radzionków

19-04 13:00

Białowąs Wojciech

III

Szombierki Bytom

Skra Częstochowa

19-04 13:00

Chudala Artur

III

Górnik Wesoła

Piast Gliwice

19-04 13:00

Zientek Marcin

 

 

 

 

 

III

BKS Stal Bielsko Biała

Czarni Otmuchów

19-04 13:00

Grzebski Sebastian

III

Polonia Głubczyce

Rekord BB

19-04 13:00

Serwaczak Marek

III

Odra Wodzisław

Nadwiślan Góra

19-04 13:00

Kosarzecki Maciej

III

LKS Czaniec

Podbeskidzie BB

19-04 13:00

Sowada Łukasz

III

Górnik SSA Zabrze

Pniówek 74 Pawłowice

19-04 13:00

Smaczny Sławomir

 

 

 

 

 

IV.1

Zieloni Żarki

Wyzwolenie Chorzów

19-04 13:00

Dreszer Dominik

IV.1

MLKS Woźniki

Raków Częstochowa

19-04 13:00

Kretek Wojciech

IV.1

LKS Kamienica Polska

Sarmacja Będzin

19-04 13:00

Bielawski2 Mateusz

IV.1

Lot Konopiska

Gwarek TG

19-04 13:00

Parzonka Tomasz

IV.1

Pilica Koniecpol

Grunwald Ruda Śl.

19-04 13:00

Bielaś Bartosz

IV.1

Grodziec Będzin

Przyszłość Ciochowice

19-04 13:00

Kowalczyk Robert

IV.1

Concordia Knurów

Slavia Ruda Śl.

19-04 13:00

Jarzębak Sebastian

IV.1

Zagłębiak DG

Górnik Piaski

19-04 13:00

Skoczylas Piotr

 

 

 

 

 

IV.2

GKS Gieksa Katowice

Iskra Pszczyna

18-04 17:30

Zając Michał

IV.2

Gwarek Ornontowice

Drzewiarz Jasienica

19-04 11:00

Górecki Mirosław

IV.2

Górnik Pszów

Krupiński Suszec

19-04 11:00

Zarzycki Wojciech

IV.2

Podlesianka Katowice

GTS Bojszowy

19-04 11:00

Krybus Dawid

IV.2

Wisła Ustronianka

Unia Racibórz

19-04 13:00

Wajda Tomasz

IV.2

Forteca Świerklany

AKS Mikołów

19-04 13:00

Kowalewski Sławomir

IV.2

GKS 1962 Jastrzębie

Czarni Góral Żywiec

19-04 13:00

Rokosz Rafał

IV.2

Spójnia Landek

Jedność Przyszowice

19-04 13:00

Bukowczan Dawid

 

 

 

 

 

O.1

Tyski Sport

Sokół Orzesze

19-04 11:00

Bielecki Piotr

O.1

Urania Ruda Śl.

MKS Lędziny

19-04 11:00

Bielawski Marcin

O.1

Sokół Wola

Jedność Jejkowice

19-04 13:00

Machwic Adam

O.1

Naprzód Rydułtowy

Ogrodnik Tychy

19-04 13:00

Kowalska Aneta

O.1

Dąb Gaszowice

Unia Bieruń St.

19-04 13:00

Sytnik Łukasz

O.1

LKS Studzionka

LKS Bełk

19-04 13:00

Sołtys Sebastian

O.1

Piast Bieruń

Energetyk Rybnik

19-04 13:00

Buchcik Grzegorz

O.1

Strażak Mikołów

Rymer Rybnik

19-04 13:00

Grzelec Artur

 

       

O.2

Śląsk Św-ce

Unia DG

19-04 11:00

Kupka Kamil

O.2

Pogoń Imielin

Pionier Ujejsce

19-04 13:00

Majcher Andrzej

O.2

Unia Ząbkowice

Siemianowiczanka

19-04 13:00

Lewandowski Leszek

O.2

Przemsza Siewierz

Warta Zawiercie

19-04 13:00

Kuźniarz Tomasz

O.2

Tęcza Błędów

Jastrząb Bielszowice

19-04 13:00

Rafalski Adam

O.2

Unia Kosztowy

Rozwój Katowice

19-04 13:00

Żmija Patryk

O.2

Wawel Wirek

AKS Niwka

19-04 13:00

Frenke Sebastian

O.2

Górnik 09 Mysłowice

Strażak Mierzęcice

19-04 13:00

Hutny Sebastian

 

 

 

 

 

O.3

Silesia Lubomia

Polonia Łaziska Ryb.

19-04 11:00

Słysz Bartosz

O.3

Rafako Racibórz

Granica Ruptawa

19-04 13:00

Harazin Mateusz

O.3

Naprzód 46 Zawada

Naprzód Syrynia

19-04 13:00

Teodorczuk Mateusz

O.3

Górnik Radlin

Polonia Marklowice

19-04 13:00

Patla Mateusz

O.3

LKS Krzyżanowice

Naprzód Czyżowice

19-04 13:00

Gołębiowski Tomasz

O.3

Gwiazda Skrzyszów

KS 27 Gołkowice

19-04 13:00

Synówka Damian

O.3

Płomień Połomia

LKS 1908 Nędza

19-04 13:00

Wiejowski Daniel

O.3

Unia Turza Śl.

Studzienna Racibórz

19-04 13:00

Figura Magdalena

 

 

 

 

 

O.4

Gwarek Zabrze

ŁKS Łagiewniki

19-04 11:00

Lis Marcin

O.4

Tempo Paniówki

Orzeł Nakło

19-04 11:00

Boruta Robert

O.4

Odra Miasteczko Śl.

Orzeł Mokre

19-04 13:00

Grabara Szymon

O.4

Sokół Orzech

ŁTS Łabędy

19-04 13:00

Wójcik Bogusław

O.4

Tęcza Wielowieś

Silesia Miechowice

19-04 13:00

Mazur Józef

O.4

Czarni Pyskowice

Orzeł Miedary

19-04 13:00

Klica Jacek

O.4

KS 94 Rachowice

Unia Świerklaniec

19-04 13:00

Kopiec Piotr

O.4

Wilki Wilcza

Fortuna Gliwice

19-04 13:00

Niedzielski Michał

 

 

 

 

 

ŚlLJ

Piast Gliwice

MOSiR Jastrzębie

23-04 16:30

Kasprzyk Marcin

 

 

 

 

 

II LK

Tygryski Św-ce

AZS II Wrocław

19-04 14:00

Guzek Aleksandra

"POLSKA PIŁKA" nr 1/2014

 

"TRENER" nr 1/2014

 

"SĘDZIA" nr 4/2013

 ARCHIWUM CZASOPISM

Interpretacja
Dyrektora Izby Skarbowej

w Katowicach:

PZPN

WOJEWÓDZKIE ZPN

 

          

Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach

Copyright © 2013. All Rights Reserved.