Ważne: Ogólnopolski Kurs Spikerów Piłkarskich

 

 

:

Reprezentacje Śląskiego Związku Piłki Nożnej w rocznikach 1999 i 2000 rywalizując w Sosnowcu w towarzystwie złotej polskiej jesieni z drużynami Lubuskiego Związku Piłki Nożnej zwycięsko zakończyły swoje tegoroczne występy.

W roczniku 1999 rywalizując o Puchar im. Kazimierza Deyny nasza drużyna zwyciężyła 2-0 (1-0), zaś grająca o Puchar im. Kazimierza Górskiego Reprezentacja Śl. ZPN rocznik 2000 pokonała gości z Zielonej Góry 2-1 (2-0).

Uzyskane rezultaty pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość, w oczekiwaniu na wiosenne rewanże.

     

                     

Wykaz kartek z extranetu:

I Liga Wojewódzka Juniorów - po 13 kolejkach

II Liga Wojewódzka Juniorów grupa I - po 9 kolejkach

II Liga Wojewódzka Juniorów grupa II - po 9 kolejkach

 

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych - po 12 kolejkach

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych grupa północna - po 12 kolejkach

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych grupa południowa - po 12 kolejkach

 

Wskazane jest zapisywanie powyższych plików na dysk poprzez najechanie strzałką na interesującą nas ligę, kliknięcie prawym przyciskiem myszki i wybranie "Zapisz element docelowy jako...", gdyż w oknie przeglądarki księgi wyświetlają się nieczytelnie (dziwne znaki, szlaczki).

Księgi Rozgrywek:

II liga kobiet - po 9 kolejkach

III liga kobiet - po 9 kolejkach

 

IV liga grupa I - po 13 kolejkach

IV liga grupa II - po 13 kolejkach

 

Klasa Okręgowa grupa I - po 13 kolejkach

Klasa Okręgowa grupa II - po 13 kolejkach

Klasa Okręgowa grupa III - po 13 kolejkach

Klasa Okręgowa grupa IV - po 13 kolejkach

 

Wskazane jest zapisywanie powyższych plików na dysk poprzez najechanie strzałką na interesującą nas ligę, kliknięcie prawym przyciskiem myszki i wybranie "Zapisz element docelowy jako...", gdyż w oknie przeglądarki księgi wyświetlają się nieczytelnie (dziwne znaki, szlaczki).

18 listopada 2014 r. (wtorek) odbędzie się we Wrocławiu mecz towarzyszki Polska – Szwajcaria.

Ceny biletów na mecz: zobacz

Strona slaskie.tv przeprowadzi w najbliższy weekend następujące transmisje:

III liga opolsko-śląska:
25 października (sobota) godz. 13:00: Szombierki Bytom - Polonia Bytom

II liga:
26 października (niedziela) godz. 14:00: Nadwiślan Góra - Błękitni Stargard Szczeciński

Mecze będzie można zobaczyć na stronie www.slaskie.tv/na-zywo

Księgi Rozgrywek:

II liga kobiet - po 8 kolejkach

III liga kobiet - po 8 kolejkach

 

IV liga grupa I - po 12 kolejkach

IV liga grupa II - po 12 kolejkach

 

Klasa Okręgowa grupa I - po 12 kolejkach

Klasa Okręgowa grupa II - po 12 kolejkach

Klasa Okręgowa grupa III - po 12 kolejkach

Klasa Okręgowa grupa IV - po 12 kolejkach

 

Wskazane jest zapisywanie powyższych plików na dysk poprzez najechanie strzałką na interesującą nas ligę, kliknięcie prawym przyciskiem myszki i wybranie "Zapisz element docelowy jako...", gdyż w oknie przeglądarki księgi wyświetlają się nieczytelnie (dziwne znaki, szlaczki).

Interpretacja
Dyrektora Izby Skarbowej

w Katowicach:

PZPN

WOJEWÓDZKIE ZPN

 

Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach

Copyright © 2013. All Rights Reserved.